Back

 / Athlecics Indoor Ostrava I

Ostrava - Vítkovice (24. 1. 2019)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.26 0.149
2 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 SVKSVK 4 08.35 0.125
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.47 0.173
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.64 0.162
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.27 0.157
2 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 SVKSVK 5 08.43 0.133
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.45 0.158
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.87 0.178
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.34 0.152
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.37 0.181
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.83 0.380
Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.33 0.151
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.37 0.186
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.61 0.187
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01 0.371
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.78 0.186
2 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 0.151
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.09 0.152
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.79 0.187
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.98 0.180
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.28 0.149
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.99 0.181
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.03 0.170
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.91 0.172
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.93 0.159
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.96 0.230
6 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.07 0.336
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.93 0.175
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.16 0.166
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.02 0.185
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.14 0.193
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.81 0.201
6 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.81 0.191
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákovaStanislava Lajčákova 96 SVKSVK 5 08.34 0.170
2 Monika BanovicovaMonika Banovicova 95 SVKSVK 4 08.62 0.195
3 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.47 0.203
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.63 0.189
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.74 0.200
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.11 0.180
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.19 0.261
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.30 0.349
4 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52 0.175
5 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.97 0.141
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákovaStanislava Lajčákova 96 SVKSVK 5 08.34 0.170
2 Monika BanovicovaMonika Banovicova 95 SVKSVK 4 08.62 0.195
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.11 0.180
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.19 0.261
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.30 0.349
6 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.47 0.203
7 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52 0.175
8 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.63 0.189
9 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.74 0.200
10 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.97 0.141

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákovaStanislava Lajčákova 96 SVKSVK 4 08.28 0.230
2 Monika BanovicovaMonika Banovicova 95 SVKSVK 5 08.63 0.173
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.01 0.159
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.10 0.170
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.32 0.142
6 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.58 0.239
7 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.59 0.220
8 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.76 0.199
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.18 0.145
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.55 0.395
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.57 0.253
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 09.90 0.470
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.07 0.189
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.30 0.158
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.52 0.225
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.63 0.152
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.93 0.472
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.56 0.203
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.87 0.367
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.04 0.408
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.37 0.253
5 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 11.08
Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.30 0.158
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.52 0.225
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.56 0.203
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.63 0.152
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.87 0.367
6 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.93 0.472
7 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.04 0.408
8 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.37 0.253
9 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 11.08
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DQ

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.93 0.200
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.09 0.200
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.19 0.196
4 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.69 0.294
Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.95
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.23
3 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.36
4 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.98
5 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.24
Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků