Back

 / Athlecics Indoor Ostrava I

Ostrava - Vítkovice (24. 1. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.63 0.216
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.90 0.221
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.05 0.221
4 Adam BělošAdam Běloš 98 SVKSVK 3 51.59 0.207
5 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.53 0.189
6 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 52.84 0.234
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.14 0.219
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.35 0.248
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.08 0.173
4 Lukáš GlodžakLukáš Glodžak 99 SVKSVK 3 51.18 0.169
5 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 51.59
6 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 52.94 0.165
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.71 0.316
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 50.99 0.233
3 Ján DubašákJán Dubašák 95 Dukla Banska BystricaDukla Banska Bystrica 3 52.46 0.197
4 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 53.03 0.280
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 53.13 0.161
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 54.77 0.216
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.28 0.200
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.21 0.201
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.48 0.221
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 53.04 0.194
5 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 54.05 0.168
6 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 54.39 0.202
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 54.38 0.344
2 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.88 0.214
3 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 58.08 0.169
4 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.75 0.168
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.53 0.237
6 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.20 0.167
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.63 0.216
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.14 0.219
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.35 0.248
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.71 0.316
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.90 0.221
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 50.99 0.233
7 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.05 0.221
8 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.08 0.173
9 Lukáš GlodžakLukáš Glodžak 99 SVKSVK 3 51.18 0.169
10 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.28 0.200
11 Adam BělošAdam Běloš 98 SVKSVK 3 51.59 0.207
11 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 51.59
13 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.21 0.201
14 Ján DubašákJán Dubašák 95 Dukla Banska BystricaDukla Banska Bystrica 3 52.46 0.197
15 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.48 0.221
16 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.53 0.189
17 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 52.84 0.234
18 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 52.94 0.165
19 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 53.03 0.280
20 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 53.04 0.194
21 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 53.13 0.161
22 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 54.05 0.168
23 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 54.38 0.344
24 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 54.39 0.202
25 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 54.77 0.216
26 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.88 0.214
27 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 58.08 0.169
28 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.75 0.168
29 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.53 0.237
30 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.20 0.167

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SVKSVK 4 55.91 0.203
2 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SVKSVK 5 57.45 0.274
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.67 0.199
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 63.29 0.286
5 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 64.06 0.228
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 58.93 0.199
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 59.34 0.203
3 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 5 60.53 0.274
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 61.48 0.286
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 65.94 0.228
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.86 0.191
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.80 0.188
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.28 0.239
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 61.60 0.240
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 62.62 0.246
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 59.09 0.376
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.41 0.198
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 59.54 0.160
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 60.14 0.276
5 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 63.92 0.254
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 62.92 0.590
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.64 0.344
3 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 66.15 0.242
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 69.68 0.265
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 71.54 0.390
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SVKSVK 4 55.91 0.203
2 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SVKSVK 5 57.45 0.274
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.86 0.191
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.67 0.199
5 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 58.93 0.199
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 59.09 0.376
7 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 59.34 0.203
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.41 0.198
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 59.54 0.160
10 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 60.14 0.276
11 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 5 60.53 0.274
12 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.80 0.188
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.28 0.239
14 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 61.48 0.286
15 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 61.60 0.240
16 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 62.62 0.246
17 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 62.92 0.590
18 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 63.29 0.286
19 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 63.92 0.254
20 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 64.06 0.228
21 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.64 0.344
22 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 65.94 0.228
23 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 66.15 0.242
24 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 69.68 0.265
25 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 71.54 0.390
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS