400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 49.63 | 0.216 | |||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.90 | 0.221 | |||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.05 | 0.221 | |||||||||||||
4 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | SVK | 3 | 51.59 | 0.207 | |||||||||||||
5 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 52.53 | 0.189 | |||||||||||||
6 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 52.84 | 0.234 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 50.14 | 0.219 | |||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 50.35 | 0.248 | |||||||||||||
3 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 51.08 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | SVK | 3 | 51.18 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 51.59 | ||||||||||||||
6 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 1 | 52.94 | 0.165 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 50.71 | 0.316 | |||||||||||||
2 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 50.99 | 0.233 | |||||||||||||
3 | Ján DubašákJán Dubašák | 95 | Dukla Banska Bystrica | 3 | 52.46 | 0.197 | |||||||||||||
4 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 6 | 53.03 | 0.280 | |||||||||||||
5 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 53.13 | 0.161 | |||||||||||||
6 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 54.77 | 0.216 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 51.28 | 0.200 | |||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 52.21 | 0.201 | |||||||||||||
3 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 52.48 | 0.221 | |||||||||||||
4 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 53.04 | 0.194 | |||||||||||||
5 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 54.05 | 0.168 | |||||||||||||
6 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 54.39 | 0.202 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 54.38 | 0.344 | |||||||||||||
2 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 55.88 | 0.214 | |||||||||||||
3 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 58.08 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 58.75 | 0.168 | |||||||||||||
5 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 60.53 | 0.237 | |||||||||||||
6 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 61.20 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 49.63 | 0.216 | ||
2 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 50.14 | 0.219 | ||
3 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 50.35 | 0.248 | ||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 50.71 | 0.316 | ||
5 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.90 | 0.221 | ||
6 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 50.99 | 0.233 | ||
7 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.05 | 0.221 | ||
8 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 51.08 | 0.173 | ||
9 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | SVK | 3 | 51.18 | 0.169 | ||
10 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 51.28 | 0.200 | ||
11 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | SVK | 3 | 51.59 | 0.207 | ||
11 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 51.59 | |||
13 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 52.21 | 0.201 | ||
14 | Ján DubašákJán Dubašák | 95 | Dukla Banska Bystrica | 3 | 52.46 | 0.197 | ||
15 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 52.48 | 0.221 | ||
16 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 52.53 | 0.189 | ||
17 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 52.84 | 0.234 | ||
18 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 1 | 52.94 | 0.165 | ||
19 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 6 | 53.03 | 0.280 | ||
20 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 53.04 | 0.194 | ||
21 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 53.13 | 0.161 | ||
22 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 54.05 | 0.168 | ||
23 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 54.38 | 0.344 | ||
24 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 54.39 | 0.202 | ||
25 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 54.77 | 0.216 | ||
26 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 55.88 | 0.214 | ||
27 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 58.08 | 0.169 | ||
28 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 58.75 | 0.168 | ||
29 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 60.53 | 0.237 | ||
30 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 61.20 | 0.167 |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela LedeckáDaniela Ledecká | 96 | SVK | 4 | 55.91 | 0.203 | |||||||||||||
2 | Andrea UrbanováAndrea Urbanová | 89 | SVK | 5 | 57.45 | 0.274 | |||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 58.67 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 63.29 | 0.286 | |||||||||||||
5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 64.06 | 0.228 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 58.93 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 59.34 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 5 | 60.53 | 0.274 | |||||||||||||
4 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 61.48 | 0.286 | |||||||||||||
5 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 2 | 65.94 | 0.228 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.86 | 0.191 | |||||||||||||
2 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 60.80 | 0.188 | |||||||||||||
3 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 61.28 | 0.239 | |||||||||||||
4 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 61.60 | 0.240 | |||||||||||||
5 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 62.62 | 0.246 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 59.09 | 0.376 | |||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 59.41 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 59.54 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 60.14 | 0.276 | |||||||||||||
5 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 63.92 | 0.254 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 62.92 | 0.590 | |||||||||||||
2 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 64.64 | 0.344 | |||||||||||||
3 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 66.15 | 0.242 | |||||||||||||
4 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 69.68 | 0.265 | |||||||||||||
5 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 71.54 | 0.390 | |||||||||||||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela LedeckáDaniela Ledecká | 96 | SVK | 4 | 55.91 | 0.203 | ||
2 | Andrea UrbanováAndrea Urbanová | 89 | SVK | 5 | 57.45 | 0.274 | ||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.86 | 0.191 | ||
4 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 58.67 | 0.199 | ||
5 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 58.93 | 0.199 | ||
6 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 59.09 | 0.376 | ||
7 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 59.34 | 0.203 | ||
8 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 59.41 | 0.198 | ||
9 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 59.54 | 0.160 | ||
10 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 60.14 | 0.276 | ||
11 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 5 | 60.53 | 0.274 | ||
12 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 60.80 | 0.188 | ||
13 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 61.28 | 0.239 | ||
14 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 61.48 | 0.286 | ||
15 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 61.60 | 0.240 | ||
16 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 62.62 | 0.246 | ||
17 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 62.92 | 0.590 | ||
18 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 63.29 | 0.286 | ||
19 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 63.92 | 0.254 | ||
20 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 64.06 | 0.228 | ||
21 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 64.64 | 0.344 | ||
22 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 2 | 65.94 | 0.228 | ||
23 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 66.15 | 0.242 | ||
24 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 69.68 | 0.265 | ||
25 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 71.54 | 0.390 | ||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS |