Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.56
2 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.68
3 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.77
4 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 19.18
5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 19.32
6 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 25.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.30
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.61
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 17.78
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 19.20
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.01
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 18.12
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 18.38
4 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 18.61
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 19.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.24
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.24
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 18.45
4 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.48
5 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 19.81
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.66
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.81
3 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.83
4 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 19.37
5 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.64
6 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 20.15
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.99
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.39
3 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.73
4 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.02
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.31
6 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 22.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.30
2 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.56
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.61
4 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.68
5 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.77
6 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 17.78
7 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.01
8 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 18.12
9 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.24
9 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.24
11 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 18.38
12 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 18.45
13 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.48
14 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 18.61
15 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.66
16 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.81
17 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.83
18 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 19.18
19 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 19.20
20 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 19.32
21 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 19.37
22 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 19.62
23 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.64
24 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.75
25 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 19.81
26 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.99
27 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 20.15
28 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.39
29 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.73
30 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.02
31 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.31
32 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 22.68
33 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 25.50

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 19.88
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 20.17
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.55
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.92
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.62
6 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.42
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.69
3 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.25
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.83
5 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.36
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DQ
Poznámky:
DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.63
2 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.19
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 21.65
4 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.00
5 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.03
6 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.67
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 21.50
2 Jan FialaJan Fiala 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 21.57
3 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.73
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.45
5 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.74
6 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.32
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.57
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.18
3 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.21
4 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.98
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 24.28
6 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 19.88
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 20.17
3 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.42
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.55
5 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.63
6 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.69
7 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.19
8 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 21.50
9 Jan FialaJan Fiala 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 21.57
9 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.57
11 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 21.65
12 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.73
13 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.92
14 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.00
15 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.18
16 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.21
17 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.25
18 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.45
19 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.62
20 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.83
21 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.92
22 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.98
23 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.03
24 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.36
25 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.67
26 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.74
27 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 24.28
28 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.32
29 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.35
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.76
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 18.87
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 19.28
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.67
5 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 21.24
6 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 19.43
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.03
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.25
4 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.75
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.95
6 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.98
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.82
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 19.84
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 20.20
4 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 20.98
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.42
6 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.65
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.94
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 20.28
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 20.41
4 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.28
5 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.40
6 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 21.94
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 20.35
2 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 20.72
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.73
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.09
5 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.05
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.53
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 20.19
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.31
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.64
4 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 3 21.02
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 21.35
6 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.76
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 18.87
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 19.28
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 19.43
5 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.82
6 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 19.84
7 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.94
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.03
9 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 20.19
10 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 20.20
11 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.25
12 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 20.28
13 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.31
14 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 20.35
15 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 20.41
16 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.64
17 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.67
18 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 20.72
19 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.73
20 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 20.98
21 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 3 21.02
22 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.09
23 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 21.24
24 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.28
25 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 21.35
26 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.36
27 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.40
28 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.42
29 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.43
30 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.65
31 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.75
32 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 21.94
33 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.95
34 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.98
35 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.05
36 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.53

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 20.14
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.18
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 20.67
4 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 21.80
5 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.30
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.63
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.87
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 21.58
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.25
5 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.02
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.46
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 21.46
3 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.07
4 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.16
5 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.88
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.68
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.04
3 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.38
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 22.63
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.75
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.62
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 21.74
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 21.91
4 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.74
5 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.87
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.47
2 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.90
3 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.97
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.12
5 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.28
6 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.73
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.58
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 23.77
3 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.05
4 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 24.15
5 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 24.70
Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 20.14
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.18
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.63
4 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 20.67
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.87
6 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.46
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 21.46
8 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 21.58
9 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.62
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.68
11 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 21.74
12 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 21.80
13 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 21.91
14 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.04
15 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.07
16 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.16
17 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.25
18 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.30
19 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.38
20 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.47
21 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 22.63
22 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.74
23 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.75
24 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.88
25 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.90
26 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.97
27 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.02
28 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.12
29 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.28
30 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.58
31 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.73
32 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 23.77
33 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.87
34 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.05
35 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 24.15
36 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 24.70
Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 DNS