Zpět

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 2.2.2019 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12 7.31 7.077.297.317.31xx-
MS Pawel BasalygoPawel Basalygo
PolskoPolsko
95 11 7.09 x7.077.097.090.00.00.0
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 9 6.95 5.236.956.396.95xxx
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 8 6.90 6.516.706.906.905.05xx
5 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6 6.73 6.526.736.736.73xx6.70
6 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 4 6.63 6.36x6.636.63xx6.29
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 6.38 4.516.386.176.38---
8 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 5.73 5.365.735.535.730.00.00.0
9 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3 2.73 xx2.732.730.00.00.0
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 1 DNS
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 10 DNS
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 7 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 2.2.2019 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 14 6.92 6.92-6.566.926.676.904.12
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 15 6.53 x6.53-6.53---
3 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 13 6.48 6.48xx6.48xxx
4 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 6.20 5.795.906.206.20xxx
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 7 6.20 5.795.876.206.200.00.00.0
6 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1 6.13 5.626.135.776.130.00.00.0
7 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 6 6.12 6.12x5.806.120.00.00.0
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 10 5.91 5.915.91x5.910.00.00.0
MS Kacper UcherekKacper Ucherek
PolskoPolsko
02 16 5.80 5.805.79x5.800.00.00.0
10 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 8 5.79 5.735.765.795.790.00.00.0
11 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3 5.67 5.67x5.435.670.00.00.0
12 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 4 5.56 4.775.565.515.560.00.00.0
13 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 2 5.29 x5.295.285.290.00.00.0
Daniel HubačkaDaniel Hubačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 5 DNS
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 12 DNS
Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 23 6.92 6.84xx6.84x6.926.76
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 6.52 6.286.316.346.34x6.456.52
3 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 21 6.50 x6.306.206.30x6.50x
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 20 6.45 5.735.946.266.266.276.416.45
5 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 11 6.40 x6.14x6.14x6.40x
6 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 19 6.34 6.046.12x6.126.246.34x
7 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 18 6.15 6.005.936.156.15xx5.77
8 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 16 6.01 5.655.746.016.015.685.795.94
9 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 14 5.97 xx5.975.970.00.00.0
10 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 24 5.88 5.803.485.885.880.00.00.0
11 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 10 5.70 x5.70x5.700.00.00.0
12 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 9 5.64 xx5.645.640.00.00.0
13 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 15 5.59 4.995.525.595.590.00.00.0
14 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 5.41 5.253.735.415.410.00.00.0
15 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 3 5.38 5.385.325.385.380.00.00.0
16 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 6 5.27 5.275.255.145.270.00.00.0
17 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4 5.24 5.165.225.245.240.00.00.0
18 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 7 5.08 xx5.085.080.00.00.0
19 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2 4.93 x4.934.864.930.00.00.0
20 Matias ŠpičákMatias Špičák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 4.61 4.614.51x4.610.00.00.0
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 DNS
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 22 NM
Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 8 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 2.2.2019 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5 5.54 5.465.42x5.465.545.535.36
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6 5.51 5.25x5.335.335.515.385.47
3 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 8 5.26 5.254.79x5.25x5.26x
4 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 3 5.26 5.065.105.265.2605.1205.23x
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 7 5.17 5.173.104.735.174.515.03x
6 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 9 4.93 xx4.934.930.00.00.0
7 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 1 4.75 x4.753.524.750.00.00.0
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 4 DNS
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 2 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 2.2.2019 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 5.35 4.933.455.085.085.355.24-
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 5.28 5.074.885.115.114.955.285.16
3 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 6 5.21 5.065.085.155.155.045.215.02
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 5.18 5.185.115.155.18x3.80x
5 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 5.00 x5.00x5.000.00.00.0
6 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 10 4.94 4.944.844.614.940.00.00.0
7 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 4.80 4.804.624.604.800.00.00.0
8 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 4.78 xx4.784.780.00.00.0
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3 4.75 4.554.734.754.750.00.00.0
10 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 2 4.54 x4.544.464.540.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 2.2.2019 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 31 5.70 5.555.505.705.70x5.63x
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 23 5.55 5.555.315.255.555.345.513.67
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 30 5.45 5.125.30x5.305.45--
4 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 29 5.43 x4.895.415.414.915.425.43
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 27 5.36 xx05.1905.19x05.2805.36
6 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 26 5.31 5.155.144.995.155.315.185.27
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 22 5.27 x5.235.275.27xxx
8 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 17 5.04 4.95x4.934.95xx5.04
9 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 18 4.90 x4.894.904.900.00.00.0
10 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 24 4.89 x4.89x4.890.00.00.0
11 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 20 4.87 4.87xx4.870.00.00.0
12 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 21 4.86 4.864.784.844.860.00.00.0
13 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 2 4.84 4.834.84x4.840.00.00.0
14 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 4.82 4.764.82x4.820.00.00.0
15 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 25 4.81 4.81x4.644.810.00.00.0
16 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 12 4.75 4.454.75x4.750.00.00.0
17 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 4.58 x4.58x4.580.00.00.0
18 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 4.57 xx4.574.570.00.00.0
19 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 9 4.53 4.534.424.004.530.00.00.0
20 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 11 4.45 4.444.454.384.450.00.00.0
21 Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 4.45 4.254.454.344.450.00.00.0
22 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 10 4.44 4.354.444.434.440.00.00.0
23 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 4.35 4.104.35x4.350.00.00.0
24 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 5 4.33 4.334.084.154.330.00.00.0
25 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 7 4.26 4.264.22x4.260.00.00.0
26 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
03 6 3.93 3.933.843.913.930.00.00.0
27 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 19 3.52 x3.52x3.520.00.00.0
28 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 28 2.55 x2.55x2.550.00.00.0
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 16 DNS
Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 14 DNS
Celkem 30 závodníků