3000 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 2.2.2019 - 10:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KrálVojtěch Král | 88 | AK Kroměříž | 3 | 08:30.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08:33.46 | ||||||||||||||
MS | Jozef BubeníkJozef Bubeník | 87 | Slovensko | 9 | 08:41.35 | ||||||||||||||
4 | Marek ChrascinaMarek Chrascina | 97 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08:44.11 | ||||||||||||||
5 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08:49.46 | ||||||||||||||
6 | David KákonaDavid Kákona | 96 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 08:58.75 | ||||||||||||||
7 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | AK Šternberk z.s. | 10 | 09:06.74 | ||||||||||||||
8 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 09:14.62 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 10:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MurasPetr Muras | 89 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 5 | 09:21.76 | ||||||||||||||
2 | Adam SzymanikAdam Szymanik | 96 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09:28.94 | ||||||||||||||
3 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 09:30.47 | ||||||||||||||
4 | David NezvedaDavid Nezveda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 09:52.23 | ||||||||||||||
Michal MikulaMichal Mikula | 95 | Slovensko | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KrálVojtěch Král | 88 | AK Kroměříž | 3 | 08:30.00 | |||
2 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08:33.46 | |||
3 | Jozef BubeníkJozef Bubeník | 87 | Slovensko | 9 | 08:41.35 | |||
4 | Marek ChrascinaMarek Chrascina | 97 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08:44.11 | |||
5 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 08:49.46 | |||
6 | David KákonaDavid Kákona | 96 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 08:58.75 | |||
7 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | AK Šternberk z.s. | 10 | 09:06.74 | |||
8 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 09:14.62 | |||
9 | Petr MurasPetr Muras | 89 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 5 | 09:21.76 | |||
10 | Adam SzymanikAdam Szymanik | 96 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09:28.94 | |||
11 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 09:30.47 | |||
12 | David NezvedaDavid Nezveda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 09:52.23 | |||
Michal MikulaMichal Mikula | 95 | Slovensko | 7 | DNS |
3000 m - Junioři (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 08:58.72 | ||||||||||||||
2 | Jan HavlenaJan Havlena | 00 | VSK Univerzita Brno | 11 | 09:09.59 | ||||||||||||||
3 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 09:13.65 | ||||||||||||||
MS | Jozef NevedelJozef Nevedel | 00 | Slovensko | 11 | 09:17.34 | ||||||||||||||
5 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 09:25.78 | ||||||||||||||
6 | Jan RistovskýJan Ristovský | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 09:27.47 | ||||||||||||||
7 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 4 | 09:37.52 | ||||||||||||||
8 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 2 | 09:50.51 | ||||||||||||||
9 | Jiří SadilJiří Sadil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 10:14.80 | ||||||||||||||
10 | David DostálDavid Dostál | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 10:35.77 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip TlamkaFilip Tlamka | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 09:09.25 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09:10.41 | ||||||||||||||
3 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09:36.60 | ||||||||||||||
4 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09:45.75 | ||||||||||||||
5 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 09:47.11 | ||||||||||||||
6 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 7 | 09:53.29 | ||||||||||||||
7 | Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 9 | 09:54.78 | ||||||||||||||
8 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09:58.29 | ||||||||||||||
9 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 10:23.20 | ||||||||||||||
10 | Lucas HarrisLucas Harris | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11 | 10:33.16 | ||||||||||||||
11 | Jiří PavelekJiří Pavelek | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 10:35.45 | ||||||||||||||
12 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 12 | 10:44.60 | ||||||||||||||
David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m - Ženy (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Šternberk z.s. | 4 | 11:24.83 | ||||||||||||||
2 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 10 | 12:04.62 | ||||||||||||||
3 | Tereza IndruchováTereza Indruchová | 99 | SK Hranice, z.s. | 2 | 12:08.40 | ||||||||||||||
4 | Iva PodjuklováIva Podjuklová | 74 | SK Hranice, z.s. | 7 | 12:20.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3000 m - Juniorky (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 10:39.21 | ||||||||||||||
2 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 9 | 10:45.91 | ||||||||||||||
3 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11:36.57 | ||||||||||||||
4 | Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 11:44.62 | ||||||||||||||
5 | Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 12:19.17 | ||||||||||||||
6 | Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 6 | 13:16.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MiklišováLucie Miklišová | 02 | AK Kroměříž | 10 | 10:55.57 | ||||||||||||||
2 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 11:16.21 | ||||||||||||||
3 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11:41.72 | ||||||||||||||
4 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 5 | 12:11.97 | ||||||||||||||
5 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 12:22.19 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 12:30.93 | ||||||||||||||
7 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 3 | 12:48.78 | ||||||||||||||
8 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 9 | 13:40.45 | ||||||||||||||
Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
MS | Lucia OndrúškováLucia Ondrúšková | 02 | Slovensko | 1 | 11:12.77 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |