Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh (so, 2.2.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.42 0.176
2 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.83 0.173
3 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.90 0.143
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.26 0.202
5 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09.64 0.184
Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ 0.160
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DQ 0.175
Poznámky:
DQ - 168.7a
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.44 0.177
MS Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.57 0.179
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 08.85 0.180
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.90 0.197
5 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.01 0.169
6 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.61 0.138
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.08 0.152
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.31 0.154
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.42 0.159
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.49 0.188
5 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.75 0.133
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.88 0.192
7 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 10.51 0.350
Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 1 DQ 0.198
Poznámky:
DQ 168.7b
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.24 0.156
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.38 0.166
3 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.66 0.152
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.95 0.178
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.61 0.164
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.34 0.152
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.51 0.167
3 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 6 09.30 0.185
František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNF 0.160
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.24 0.156
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.34 0.152
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.38 0.166
4 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.51 0.167
5 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.66 0.152
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.95 0.178
7 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 6 09.30 0.185
8 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.61 0.164
František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNF 0.160

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.18 0.171
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.72 0.135
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 08.84 0.171
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.90 0.171
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.03 0.229
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.15 0.142
7 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.62 0.336
8 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.82 0.200
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.47 0.139
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.55 0.188
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.62 0.173
4 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.82 0.145
5 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.93 0.180
6 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.70 0.186
7 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.44 0.343
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.18 0.171
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.47 0.139
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.55 0.188
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.62 0.173
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.72 0.135
6 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.82 0.145
7 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 08.84 0.171
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.90 0.171
9 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.93 0.180
10 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.03 0.229
11 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.15 0.142
12 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.62 0.336
13 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.70 0.186
14 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.82 0.200
15 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.44 0.343

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.25 0.184
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.40 0.171
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.52 0.191
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.80 0.194
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.84 0.205
6 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 08.96 0.395
Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DQ -0.049
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DQ -0.065
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.98 0.158
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.02 0.152
3 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.06 0.347
Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 0.069
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh (so, 2.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.26 0.156
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.53 0.146
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.64 0.171
MS Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 10.28 0.190
5 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 10.30 0.190
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh (so, 2.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76 0.171
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.84 0.156
3 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.40 0.190
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.50 0.146
5 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.54 0.190
6 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.21 0.335
7 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.04 0.424
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.72 0.159
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.22 0.384
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.28 0.217
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.40 0.178
5 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 10.15 0.368
Nikol KubicováNikol Kubicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.90
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.91
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.29
4 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.33
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.36
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.45
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DQ
Poznámky:
DQ - 142.4c
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.04 0.195
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.25 0.133
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43 0.204
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.55 0.148
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.59 0.155
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.05 0.239
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 11.12 0.246
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.93 0.208
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.35 0.173
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.37 0.179
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.47 0.200
5 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.78 0.300
6 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.21 0.217
7 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.65 0.384
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.37 0.179
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.41 0.311
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.44 0.232
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.92 0.205
5 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.48 0.402
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.14 0.188
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.34 0.361
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.46 0.198
4 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.11 0.211
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.37 0.319
6 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 12.12 0.290
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.93 0.208
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.04 0.195
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.14 0.188
4 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.25 0.133
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.34 0.361
6 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.35 0.173
7 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.37 0.179
7 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.37 0.179
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.41 0.311
10 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43 0.204
11 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.44 0.232
12 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.46 0.198
13 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.47 0.200
14 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.55 0.148
15 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.59 0.155
16 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.78 0.300
17 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.92 0.205
18 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.05 0.239
19 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.11 0.211
20 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.21 0.217
21 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.37 0.319
22 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.48 0.402
23 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.65 0.384
24 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 11.12 0.246
25 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 12.12 0.290