Back

 / Athlecics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)

Skok daleký - Muži

(út, 5.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krzysztof TomasiakKrzysztof Tomasiak
UKS Junior KamesznicaUKS Junior Kamesznica
90 18 7.27 xx6.826.82x7.27x
2 Rastislav JelínekRastislav Jelínek
Slávia TU KošiceSlávia TU Košice
01 17 6.66 xx6.376.376.336.466.66
3 Lukáš StrašaLukáš Straša
ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica
95 16 6.62 6.50x6.296.50x6.62x
4 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 15 6.48 x6.48x6.48xxx
5 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 14 6.45 6.286.45x6.456.45x6.45
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 13 6.19 6.016.076.006.076.195.986.09
7 Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 12 6.12 4.536.066.126.125.97x6.12
8 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 11 6.12 6.04x6.086.085.936.036.12
9 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 5.90 5.90x3.655.900.00.00.0
10 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 5.87 5.875.63x5.870.00.00.0
11 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 8 5.83 5.665.835.735.830.00.00.0
12 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4 5.81 5.81xx5.810.00.00.0
13 Kacper UcherekKacper Ucherek
PolskoPolsko
02 5 5.71 4.535.715.675.710.00.00.0
14 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 3 5.26 xx5.265.260.00.00.0
15 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 1 4.89 4.894.65x4.890.00.00.0
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6 DNS
František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 10 DNS
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 2 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 5.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 5.40 5.19xx5.19xx5.40
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 15 5.25 -5.185.155.185.245.085.25
3 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 13 5.17 5.175.134.945.17x5.104.97
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 5.02 4.824.864.954.95x4.965.02
5 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 11 4.98 x4.864.654.864.984.794.72
6 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 9 4.93 x4.854.914.91xx04.93
7 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 4.90 xx4.904.90xxx
8 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10 4.89 2.874.894.844.894.654.65x
9 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 14 4.86 4.29x4.864.860.00.00.0
10 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 4.59 4.454.59x4.590.00.00.0
11 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 4.44 4.444.37x4.440.00.00.0
12 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 4.37 4.373.934.284.370.00.00.0
13 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 6 4.35 xx4.354.350.00.00.0
14 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 4.34 4.184.344.334.340.00.00.0
15 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 7 4.30 3.803.954.304.300.00.00.0
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 DNS
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 16 DNS
Celkem 17 závodníků