Back

 / Athlecics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.90 0.154
2 Pawel DzidaPawel Dzida 99 PolskoPolsko 5 06.98 0.148
3 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.04 0.131
4 Maté KiššMaté Kišš 99 Slávia TU KošiceSlávia TU Košice 3 07.04 0.186
5 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 07.06 0.143
6 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.10 0.171
7 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 07.11 0.182
František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 5.2.2019 - 15:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natan FiedeňNatan Fiedeň 98 LKS PszczynaLKS Pszczyna 4 07.11 0.172
2 Mário HanicMário Hanic 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.20 0.145
3 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.29 0.198
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.32 0.172
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.35 0.219
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.42 0.185
Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 DNS
Peter RigoPeter Rigo 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ -0.108
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 5.2.2019 - 15:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.21 0.199
2 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.38 0.176
3 Jozef BúvalaJozef Búvala 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 7 07.42 0.169
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.44 0.188
5 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.60 0.179
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.61 0.177
František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS 0.209
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS 0.179
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 5.2.2019 - 15:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš StrašaLukáš Straša 95 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 5 07.42 0.179
2 Samuel KopčekSamuel Kopček 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.59 0.169
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.61 0.199
4 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 6 07.62 0.179
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.68 0.209
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.69 0.176
7 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.71 0.188
8 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.11 0.177
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 5.2.2019 - 15:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FendekJakub Fendek 91 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 07.03 0.167
2 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.75 0.200
3 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.83 0.182
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.87 0.244
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.06 0.298
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.23 0.149
7 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36 0.182
Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 DQ -0.089
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (út, 5.2.2019 - 15:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.56 0.153
2 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.85 0.414
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 0.397
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.05 0.332
5 Filip MelicharFilip Melichar 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.09 0.226
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.90 0.154
2 Pawel DzidaPawel Dzida 99 PolskoPolsko 5 06.98 0.148
3 Jakub FendekJakub Fendek 91 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 07.03 0.167
4 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.04 0.131
4 Maté KiššMaté Kišš 99 Slávia TU KošiceSlávia TU Košice 3 07.04 0.186
6 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 07.06 0.143
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.10 0.171
8 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 07.11 0.182
8 Natan FiedeňNatan Fiedeň 98 LKS PszczynaLKS Pszczyna 4 07.11 0.172
10 Mário HanicMário Hanic 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.20 0.145
11 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.21 0.199
12 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.29 0.198
13 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.32 0.172
14 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.35 0.219
15 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.38 0.176
16 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.42 0.185
16 Jozef BúvalaJozef Búvala 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 7 07.42 0.169
16 Lukáš StrašaLukáš Straša 95 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 5 07.42 0.179
19 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.44 0.188
20 Samuel KopčekSamuel Kopček 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.59 0.169
21 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.60 0.179
22 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.61 0.177
22 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.61 0.199
24 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 6 07.62 0.179
25 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.68 0.209
26 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.69 0.176
27 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.71 0.188
28 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.75 0.200
29 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.83 0.182
30 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.87 0.244
31 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.06 0.298
32 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.11 0.177
33 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.23 0.149
34 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36 0.182
35 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.56 0.153
36 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.85 0.414
37 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 0.397
38 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.05 0.332
39 Filip MelicharFilip Melichar 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.09 0.226
František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 DNS
Peter RigoPeter Rigo 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ -0.108
František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS 0.209
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS 0.179
Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 DQ -0.089
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 5.2.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.91 0.153
2 Pawel DzidaPawel Dzida 99 PolskoPolsko 5 06.95 0.154
3 Jakub FendekJakub Fendek 91 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 07.00 0.161
4 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 2 07.02 0.137
5 Maté KiššMaté Kišš 99 Slávia TU KošiceSlávia TU Košice 6 07.09 0.191
6 Natan FiedeňNatan Fiedeň 98 LKS PszczynaLKS Pszczyna 8 07.12 0.133
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 5.2.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 07.04 0.155
2 Mário HanicMário Hanic 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.13 0.148
3 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.31 0.190
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.34 0.197
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.34 0.147
6 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.34 0.166
7 Lukáš StrašaLukáš Straša 95 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 8 07.45 0.228
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65 0.160
2 Julia PolakJulia Polak 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.68 0.198
3 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 1 07.89 0.151
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.97 0.216
5 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.97 0.146
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.03 0.166
7 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.47 0.239
Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 5.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.07 0.180
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.10 0.333
3 Viktória KrižanováViktória Križanová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.17 0.163
4 Nina HuskováNina Husková 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.19 0.161
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.23 0.245
6 Nina NovakováNina Novaková 96 SlovenskoSlovensko 6 08.42 0.211
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Petra MočáryováPetra Močáryová 99 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 5.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.18 0.161
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.22 0.162
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.27 0.141
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.35 0.360
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.41 0.251
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.44 0.189
7 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.62 0.363
8 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 1 08.74 0.270
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 5.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.54 0.374
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.70 0.221
3 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.75 0.153
4 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.76 0.189
5 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.76 0.404
6 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.92 0.265
7 Zofia SzoponiewskaZofia Szoponiewska 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 08.92 0.187
8 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.99 0.287
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 5.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.97 0.572
2 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.07 0.396
3 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.08 0.270
4 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08 0.310
5 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.12 0.185
6 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.23
7 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.24 0.244
8 Hanna PrzezdzingHanna Przezdzing 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 09.36 0.329
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (út, 5.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.28 0.181
2 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.52 0.192
3 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.62 0.159
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.85 0.548
5 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.10 0.380
6 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13 0.232
7 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.24 0.177
Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65 0.160
2 Julia PolakJulia Polak 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.68 0.198
3 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 1 07.89 0.151
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.97 0.216
4 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.97 0.146
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.03 0.166
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.07 0.180
8 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.10 0.333
9 Viktória KrižanováViktória Križanová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.17 0.163
10 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.18 0.161
11 Nina HuskováNina Husková 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.19 0.161
12 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.22 0.162
13 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.23 0.245
14 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.27 0.141
15 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.28 0.181
16 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.35 0.360
17 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.41 0.251
18 Nina NovakováNina Novaková 96 SlovenskoSlovensko 6 08.42 0.211
19 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.44 0.189
20 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.47 0.239
21 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.52 0.192
22 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.54 0.374
23 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.62 0.363
23 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.62 0.159
25 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.70 0.221
26 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 1 08.74 0.270
27 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.75 0.153
28 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.76 0.189
28 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.76 0.404
30 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.85 0.548
31 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.92 0.265
31 Zofia SzoponiewskaZofia Szoponiewska 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 08.92 0.187
33 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.97 0.572
34 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.99 0.287
35 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.07 0.396
36 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.08 0.270
36 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08 0.310
38 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.10 0.380
39 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.12 0.185
40 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13 0.232
41 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.23
42 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.24 0.244
42 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.24 0.177
44 Hanna PrzezdzingHanna Przezdzing 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 09.36 0.329
Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Petra MočáryováPetra Močáryová 99 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 DNS
Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (út, 5.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65 0.180
2 Julia PolakJulia Polak 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.65 0.198
3 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 3 07.86 0.142
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.88 0.201
5 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.99 0.153
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.01 0.184
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.01 0.155
Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 5.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina HuskováNina Husková 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.11 0.159
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.13 0.186
3 Viktória KrižanováViktória Križanová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.23 0.186
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.27 0.177
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.28 0.315
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 08.34 0.136
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 8 závodníků