Back

 / Athlecics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:23) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 SlovenskoSlovensko 4 08.36 0.139
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.81 0.170
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.90 0.148
Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF 0.166
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (út, 5.2.2019 - 17:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 SlovenskoSlovensko 4 08.53 0.155
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.66 0.174
3 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.29 0.186
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DQ 0.161
Poznámky:
DQ - 168.7b
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠimuneKristián Šimune 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.35 0.213
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (út, 5.2.2019 - 17:02) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠimuneKristián Šimune 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.11 0.198
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 5.2.2019 - 17:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.86 0.161
2 Marián VáňovskýMarián Váňovský 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.60 0.183
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:21) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.98 0.176
2 Marián VáňovskýMarián Váňovský 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.03 0.179
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.90 0.378
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.21 0.255
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (út, 5.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.02 0.357
2 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.25 0.234
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanka LajčiakováStanka Lajčiaková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 08.34 0.198
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.88 0.149
3 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.91 0.142
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.19 0.166
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.40 0.193
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.89 0.178
7 Kristína HaršányováKristína Haršányová 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.91 0.241
8 Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.41 0.349
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (út, 5.2.2019 - 16:43) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanka LajčiakováStanka Lajčiaková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 08.35 0.193
2 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.87 0.137
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.03 0.145
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.21 0.285
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.32 0.182
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.79 0.227
7 Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.16 0.387
Kristína HaršányováKristína Haršányová 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natália HolešováNatália Holešová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.22 0.175
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.30 0.189
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.50 0.190
4 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.52 0.164
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.75 0.225
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.93 0.427
7 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.94 0.176
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 5.2.2019 - 16:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natália HolešováNatália Holešová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.07 0.187
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.32 0.191
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.46 0.190
4 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.83 0.399
5 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.01 0.189
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF 0.347
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (út, 5.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.41 0.177
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.45 0.162
3 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.89 0.567
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.14 0.185
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.15 0.387
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.18 0.520
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.41 0.389
Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNF 0.200
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.226
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.58 0.264
3 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.64 0.406
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.15 0.223
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.69 0.214
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 5.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.91 0.274
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.10 0.570
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.20 0.313
4 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.96 0.285
Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.226
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.58 0.264
3 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.64 0.406
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.91 0.274
5 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.10 0.570
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.15 0.223
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.20 0.313
8 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.69 0.214
9 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.96 0.285
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS