Back

 / Athlecics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 5.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.33 0.232
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.81 0.137
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 51.95 0.268
4 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.79 0.294
Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 5.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 50.45 0.219
František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Marián VáňovskýMarián Váňovský 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF 0.209
Philip RučkaPhilip Ručka 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.170
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 5.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.11 0.222
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.37 0.185
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.67 0.173
4 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.69 0.240
5 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.42 0.419
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 5.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 4 52.22 0.193
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.36 0.155
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 5.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 51.66 0.152
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 52.40 0.302
3 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 54.25 0.237
4 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.26 0.244
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 55.90 0.205
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS 0.217
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.33 0.232
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 50.45 0.219
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.81 0.137
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.11 0.222
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.37 0.185
6 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 51.66 0.152
7 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.67 0.173
8 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.69 0.240
9 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 51.95 0.268
10 Adam BelošAdam Beloš 98 ZTS MartinZTS Martin 4 52.22 0.193
11 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 52.40 0.302
12 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.79 0.294
13 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.42 0.419
14 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 54.25 0.237
15 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.36 0.155
16 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.26 0.244
17 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 55.90 0.205
Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Marián VáňovskýMarián Váňovský 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF 0.209
Philip RučkaPhilip Ručka 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.170
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DQ
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS 0.217

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 5.2.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.22
2 Julia KorzuchJulia Korzuch 99 PolskoPolsko 3 56.51
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.97
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 60.69
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 61.81
Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovenskoSlovensko 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 5.2.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 57.68
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 57.85
3 Veronika MečiarováVeronika Mečiarová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 60.46
4 Janka KusyováJanka Kusyová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 61.38
5 Simona LackovičováSimona Lackovičová 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 62.17
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 63.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 5.2.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.45
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 57.81
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.38
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 60.87
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 64.02
6 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 65.84
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 5.2.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa KudlováDenisa Kudlová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.78 0.263
2 Samanta GórniakSamanta Górniak 02 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 3 60.14 0.398
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 60.25 0.202
4 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.68 0.204
5 Romana OndrušováRomana Ondrušová 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 67.78 0.200
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 70.07 0.462
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.22
2 Julia KorzuchJulia Korzuch 99 PolskoPolsko 3 56.51
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.97
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.45
5 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 57.68
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 57.81
7 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 57.85
8 Denisa KudlováDenisa Kudlová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.78 0.263
9 Samanta GórniakSamanta Górniak 02 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 3 60.14 0.398
10 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 60.25 0.202
11 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.38
12 Veronika MečiarováVeronika Mečiarová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 60.46
13 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 60.69
14 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 60.87
15 Janka KusyováJanka Kusyová 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 61.38
16 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 61.81
17 Simona LackovičováSimona Lackovičová 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 62.17
18 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 63.08
19 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.68 0.204
20 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 64.02
21 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 65.84
22 Romana OndrušováRomana Ondrušová 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 67.78 0.200
23 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 70.07 0.462
Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovenskoSlovensko 2 DQ