Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (21. 2. 2019)

Skok daleký - Žáci

(čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 39 6.19 5.91xx5.916.196.17x
2 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 34 5.62 5.525.345.265.525.625.615.60
3 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 35 5.39 5.27x5.395.395.22x5.32
4 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 27 5.23 5.074.964.935.074.485.234.93
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3 5.19 5.004.99x5.00x5.194.87
6 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 37 5.13 5.13xx5.135.02xx
7 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 38 5.01 5.014.784.945.01---
8 Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 36 4.91 4.31x4.914.91---
9 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 32 4.88 4.544.884.424.880.00.00.0
10 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 33 4.65 4.65xx4.650.00.00.0
11 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 29 4.57 4.374.574.344.570.00.00.0
12 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 4.56 4.564.344.334.560.00.00.0
13 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 28 4.51 4.514.114.304.510.00.00.0
14 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 20 4.46 4.124.454.464.460.00.00.0
15 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 30 4.42 4.394.424.314.420.00.00.0
16 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 26 4.40 x4.404.064.400.00.00.0
17 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22 4.39 4.394.214.164.390.00.00.0
18 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
06 13 4.33 4.084.334.154.330.00.00.0
19 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 19 4.23 4.23x3.694.230.00.00.0
20 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 4.21 4.103.984.214.210.00.00.0
21 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23 4.19 4.19x3.924.190.00.00.0
22 Michal SzymiczekMichal Szymiczek
PolskoPolsko
06 4 4.18 x4.024.184.180.00.00.0
23 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 31 4.17 4.134.174.104.170.00.00.0
24 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 14 4.08 4.083.713.094.080.00.00.0
25 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 24 4.05 x4.052.834.050.00.00.0
26 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 4.00 x4.00x4.000.00.00.0
27 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 17 3.98 3.983.923.783.980.00.00.0
28 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 3.88 3.883.853.743.880.00.00.0
29 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 3.78 3.783.733.523.780.00.00.0
30 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 3.78 3.553.453.783.780.00.00.0
31 Jindřich MorávekJindřich Morávek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 21 3.61 3.503.613.483.610.00.00.0
32 Jan TančinecJan Tančinec
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 5 3.59 3.59x3.233.590.00.00.0
33 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 3.51 xx3.513.510.00.00.0
34 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 11 3.50 x3.503.433.500.00.00.0
35 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.29 3.293.152.663.290.00.00.0
36 Tomáš KolpakTomáš Kolpak
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 3.23 3.143.233.173.230.00.00.0
37 Šimon ŠnapkaŠimon Šnapka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 3.11 3.113.093.053.110.00.00.0
Dominik ZátopekDominik Zátopek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 DNS
Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 25 DNS
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 33 5.67 5.675.56x5.675.35x5.48
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 36 5.59 5.42-5.345.425.425.595.52
3 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 34 5.32 5.325.205.045.325.085.215.25
4 Voktória RusnákováVoktória Rusnáková
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 35 5.22 5.224.995.085.225.065.20x
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 32 5.11 5.075.11x5.115.07xx
6 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 23 5.04 5.044.944.705.044.964.833.87
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 4.97 4.844.81x4.844.944.974.96
8 Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 24 4.76 4.624.734.484.734.444.424.76
9 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 29 4.73 x4.73x4.730.00.00.0
10 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 18 4.69 4.69x4.364.690.00.00.0
11 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 21 4.67 4.564.67x4.670.00.00.0
12 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 28 4.61 x4.474.614.610.00.00.0
13 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 4.55 4.554.33x4.550.00.00.0
14 Michaela HonešováMichaela Honešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 13 4.53 4.33x4.534.530.00.00.0
15 Diana DevaldováDiana Devaldová
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 19 4.44 x4.44x4.440.00.00.0
16 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 25 4.43 4.394.434.414.430.00.00.0
17 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 4.42 4.424.354.364.420.00.00.0
18 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 4.41 4.224.41x4.410.00.00.0
19 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 4.38 4.384.163.804.380.00.00.0
20 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 27 4.37 4.374.234.214.370.00.00.0
21 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 10 4.35 4.354.094.254.350.00.00.0
22 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 12 4.35 3.374.194.354.350.00.00.0
23 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 4.31 4.304.314.174.310.00.00.0
24 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 6 4.25 4.254.134.134.250.00.00.0
25 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 4.25 xx4.254.250.00.00.0
26 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 4.22 4.214.22x4.220.00.00.0
27 Barbora AdamcováBarbora Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 16 4.12 x4.12x4.120.00.00.0
28 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 4.09 3.903.974.094.090.00.00.0
29 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 8 4.07 3.623.864.074.070.00.00.0
30 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 3.95 3.943.95x3.950.00.00.0
31 Bára TicháBára Tichá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 3.92 3.823.583.923.920.00.00.0
32 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5 3.76 x3.76x3.760.00.00.0
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 31 DNS
Hana TichopádováHana Tichopádová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 DNS
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 22 DNS
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 26 NM
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 47 4.80 x4.764.804.80xxx
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 43 4.59 4.21-4.404.403.794.094.59
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 44 4.49 4.40x4.354.404.49xx
4 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 42 4.37 4.373.984.144.373.703.930.0
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 46 4.36 4.363.844.064.36---
6 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 45 4.32 4.30x4.234.303.934.324.18
7 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 31 4.24 4.24xx4.24xxx
8 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 39 4.16 4.16x4.154.16xx4.08
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 37 4.15 4.05x4.154.150.00.00.0
10 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 27 4.10 4.004.10x4.100.00.00.0
11 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 41 4.06 x4.044.064.060.00.00.0
12 Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 34 4.04 3.844.043.904.040.00.00.0
13 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35 4.04 3.883.604.044.040.00.00.0
14 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 24 4.04 4.04xx4.040.00.00.0
15 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 30 4.01 4.013.943.954.010.00.00.0
16 Veronika ČervenáVeronika Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 26 4.01 4.01--4.010.00.00.0
17 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 25 3.99 3.963.993.803.990.00.00.0
18 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 38 3.87 3.723.803.873.870.00.00.0
19 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 28 3.86 3.513.86x3.860.00.00.0
20 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 3.84 3.84x3.723.840.00.00.0
21 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 33 3.84 3.843.33x3.840.00.00.0
22 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 29 3.82 3.563.823.773.820.00.00.0
23 Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 32 3.81 3.803.783.813.810.00.00.0
24 Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 6 3.80 x3.80x3.800.00.00.0
25 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 11 3.79 3.403.79x3.790.00.00.0
26 Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 17 3.73 3.733.673.723.730.00.00.0
27 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 21 3.62 3.393.623.463.620.00.00.0
28 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 3.61 3.173.613.553.610.00.00.0
29 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 3.60 3.603.473.433.600.00.00.0
30 Sabina MarkováSabina Marková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 13 3.56 3.563.45x3.560.00.00.0
31 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 3.56 x3.433.563.560.00.00.0
32 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 23 3.53 3.453.533.523.530.00.00.0
33 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 3.47 3.47x3.083.470.00.00.0
34 Michaela KopečkováMichaela Kopečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 3.30 x2.883.303.300.00.00.0
35 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 3.26 3.173.263.063.260.00.00.0
36 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 3.26 3.263.062.853.260.00.00.0
37 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 3.24 3.242.583.043.240.00.00.0
38 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 3.23 3.233.073.023.230.00.00.0
39 Štěpánka KaskováŠtěpánka Kasková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 3.12 3.122.81x3.120.00.00.0
40 Marjana BařinkováMarjana Bařinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 3.11 x3.043.113.110.00.00.0
Tereza KovalskáTereza Kovalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 18 DNS
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 36 DNS
Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 19 DNS
Simona BělinováSimona Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 40 NM
Lucie HušákováLucie Hušáková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 9 NM
Celkem 46 závodníků