60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 07.25 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.36 | ||||||||||||||
3 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 07.40 | ||||||||||||||
4 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.47 | ||||||||||||||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.67 | ||||||||||||||
6 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.75 | ||||||||||||||
7 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.76 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.64 | ||||||||||||||
2 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 07.75 | ||||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 07.76 | ||||||||||||||
4 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 07.80 | ||||||||||||||
5 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.95 | ||||||||||||||
6 | Petr BártekPetr Bártek | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 07.95 | ||||||||||||||
7 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 08.04 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.94 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 08.30 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | ||||||||||||||
6 | Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.58 | ||||||||||||||
Robert KurdzielRobert Kurdziel | 03 | KS Victoria Trzebinia | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.21 | ||||||||||||||
3 | Nikodem LiszkaNikodem Liszka | 04 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 08.35 | ||||||||||||||
4 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.46 | ||||||||||||||
5 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.58 | ||||||||||||||
6 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 08.58 | ||||||||||||||
7 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.65 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel RajchertDaniel Rajchert | 05 | Polsko | 7 | 08.05 | ||||||||||||||
2 | Mateusz JuszczakMateusz Juszczak | 04 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.93 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.95 | ||||||||||||||
5 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
6 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 07.25 | |||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.36 | |||
3 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 07.40 | |||
4 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.47 | |||
5 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.64 | |||
6 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.67 | |||
7 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.75 | |||
7 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 07.75 | |||
9 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.76 | |||
9 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 07.76 | |||
11 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 07.80 | |||
12 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.94 | |||
13 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.95 | |||
13 | Petr BártekPetr Bártek | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 07.95 | |||
15 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 08.04 | |||
16 | Daniel RajchertDaniel Rajchert | 05 | Polsko | 7 | 08.05 | |||
17 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 08.07 | |||
17 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 08.07 | |||
19 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.10 | |||
20 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.21 | |||
21 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 08.30 | |||
22 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | |||
23 | Nikodem LiszkaNikodem Liszka | 04 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 08.35 | |||
24 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.46 | |||
25 | Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.58 | |||
25 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.58 | |||
25 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 08.58 | |||
28 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.65 | |||
29 | Mateusz JuszczakMateusz Juszczak | 04 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 08.86 | |||
30 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.93 | |||
31 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.95 | |||
32 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | |||
33 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.03 | |||
Robert KurdzielRobert Kurdziel | 03 | KS Victoria Trzebinia | 4 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 07.34 | ||||||||||||||
2 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 07.46 | ||||||||||||||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.59 | ||||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.62 | ||||||||||||||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.64 | ||||||||||||||
6 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 07.74 | ||||||||||||||
Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.31 | ||||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 08.41 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.68 | ||||||||||||||
5 | Bartosz WuverBartosz Wuver | 08 | Polsko | 2 | 08.71 | ||||||||||||||
6 | Adam JanovickýAdam Janovický | 07 | Košice | 7 | 08.80 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 08.80 | ||||||||||||||
Michal SzymiczekMichal Szymiczek | 06 | Polsko | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 08.38 | ||||||||||||||
3 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.60 | ||||||||||||||
5 | Bartosz WuverBartosz Wuver | 08 | Polsko | 1 | 08.63 | ||||||||||||||
6 | Adam JanovickýAdam Janovický | 07 | Košice | 6 | 08.66 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 08.85 | ||||||||||||||
8 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.91 | ||||||||||||||
2 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
3 | Jindřich MorávekJindřich Morávek | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.03 | ||||||||||||||
4 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.12 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.36 | ||||||||||||||
6 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.36 | ||||||||||||||
7 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.39 | ||||||||||||||
Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leon DudekLeon Dudek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.25 | ||||||||||||||
2 | Karol PieniažekKarol Pieniažek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 09.44 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.47 | ||||||||||||||
4 | Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.50 | ||||||||||||||
6 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 09.63 | ||||||||||||||
7 | Kamil KowlaczykKamil Kowlaczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 8 | 10.25 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 10.30 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 6 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Petr KadlecPetr Kadlec | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.71 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.71 | ||||||||||||||
5 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.18 | ||||||||||||||
6 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.23 | ||||||||||||||
7 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.31 | ||||||||||||||
8 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SzymiczekMichal Szymiczek | 06 | Polsko | 2 | 08.73 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 09.51 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SmělíkOndřej Smělík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.76 | ||||||||||||||
5 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.77 | ||||||||||||||
6 | Jan TančinecJan Tančinec | 08 | SK Atletika Hustopeče, z.s. | 7 | 10.16 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KolpakTomáš Kolpak | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.42 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.37 | |||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 08.38 | |||
3 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.59 | |||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.60 | |||
5 | Bartosz WuverBartosz Wuver | 08 | Polsko | 1 | 08.63 | |||
6 | Adam JanovickýAdam Janovický | 07 | Košice | 6 | 08.66 | |||
7 | Michal SzymiczekMichal Szymiczek | 06 | Polsko | 2 | 08.73 | |||
8 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 08.85 | |||
9 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.91 | |||
10 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.98 | |||
11 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.99 | |||
12 | Jindřich MorávekJindřich Morávek | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.03 | |||
13 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.12 | |||
14 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 6 | 09.15 | |||
15 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.22 | |||
16 | Leon DudekLeon Dudek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.25 | |||
17 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.36 | |||
17 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.36 | |||
19 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.39 | |||
20 | Petr KadlecPetr Kadlec | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.43 | |||
21 | Karol PieniažekKarol Pieniažek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 09.44 | |||
22 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.47 | |||
23 | Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.48 | |||
24 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.50 | |||
25 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 09.51 | |||
26 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 09.63 | |||
27 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.71 | |||
27 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.71 | |||
29 | Ondřej SmělíkOndřej Smělík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.76 | |||
30 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.77 | |||
31 | Jan TančinecJan Tančinec | 08 | SK Atletika Hustopeče, z.s. | 7 | 10.16 | |||
32 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.18 | |||
33 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.23 | |||
34 | Kamil KowlaczykKamil Kowlaczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 8 | 10.25 | |||
35 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 10.30 | |||
36 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.31 | |||
37 | Tomáš KolpakTomáš Kolpak | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.42 | |||
38 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.64 | |||
Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 07.93 | ||||||||||||||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.04 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 08.09 | ||||||||||||||
4 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3 | 08.10 | ||||||||||||||
5 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.14 | ||||||||||||||
6 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.20 | ||||||||||||||
7 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.21 | ||||||||||||||
Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.06 | ||||||||||||||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.15 | ||||||||||||||
5 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
6 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.17 | ||||||||||||||
7 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.24 | ||||||||||||||
8 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 1 | 08.41 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.20 | ||||||||||||||
2 | Tereza VlkováTereza Vlková | 04 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 08.26 | ||||||||||||||
3 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.27 | ||||||||||||||
4 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.28 | ||||||||||||||
5 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.38 | ||||||||||||||
6 | Emma KováčováEmma Kováčová | 05 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 08.43 | ||||||||||||||
7 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.44 | ||||||||||||||
8 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.42 | ||||||||||||||
3 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.48 | ||||||||||||||
4 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 08.57 | ||||||||||||||
5 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.65 | ||||||||||||||
6 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.71 | ||||||||||||||
7 | Julia SlusarczykJulia Slusarczyk | 05 | Polsko | 1 | 08.74 | ||||||||||||||
Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.42 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.45 | ||||||||||||||
3 | Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | Polsko | 5 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Jaroslava SemanováJaroslava Semanová | 04 | AK Slávia TU Košice | 2 | 08.62 | ||||||||||||||
5 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.63 | ||||||||||||||
6 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.78 | ||||||||||||||
7 | Michaela HonešováMichaela Honešová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.80 | ||||||||||||||
8 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 4 | 08.64 | ||||||||||||||
2 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
3 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.79 | ||||||||||||||
4 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 5 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.85 | ||||||||||||||
6 | Marharyta KudinaMarharyta Kudina | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 09.03 | ||||||||||||||
7 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.05 | ||||||||||||||
8 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 3 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.12 | ||||||||||||||
3 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
4 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.23 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.27 | ||||||||||||||
6 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.42 | ||||||||||||||
7 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.46 | ||||||||||||||
8 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.21 | ||||||||||||||
2 | Lucie BláhováLucie Bláhová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.99 | ||||||||||||||
4 | Alexandra PetričováAlexandra Petričová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.43 | ||||||||||||||
5 | Bára TicháBára Tichá | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.55 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.56 | ||||||||||||||
7 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.73 | ||||||||||||||
Magdalena ValováMagdalena Valová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.23 | ||||||||||||||
2 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.07 | ||||||||||||||
3 | Ema RosenbachováEma Rosenbachová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
4 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Klára ChechelskáKlára Chechelská | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.33 | ||||||||||||||
6 | Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.83 | ||||||||||||||
7 | Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.00 | |||
2 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.06 | |||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.10 | |||
4 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.15 | |||
4 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 5 | 08.15 | |||
6 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.17 | |||
7 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.20 | |||
8 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.21 | |||
9 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.23 | |||
10 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.24 | |||
11 | Tereza VlkováTereza Vlková | 04 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 08.26 | |||
11 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.26 | |||
13 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.27 | |||
14 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.28 | |||
15 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.38 | |||
16 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 1 | 08.41 | |||
17 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.42 | |||
17 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.42 | |||
19 | Emma KováčováEmma Kováčová | 05 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 08.43 | |||
20 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.44 | |||
21 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.45 | |||
22 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.48 | |||
23 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.55 | |||
24 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 08.57 | |||
25 | Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | Polsko | 5 | 08.61 | |||
26 | Jaroslava SemanováJaroslava Semanová | 04 | AK Slávia TU Košice | 2 | 08.62 | |||
27 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.63 | |||
28 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 4 | 08.64 | |||
29 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.65 | |||
30 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.71 | |||
30 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.71 | |||
32 | Julia SlusarczykJulia Slusarczyk | 05 | Polsko | 1 | 08.74 | |||
33 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.78 | |||
34 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.79 | |||
35 | Michaela HonešováMichaela Honešová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.80 | |||
36 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 5 | 08.84 | |||
37 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.85 | |||
38 | Lucie BláhováLucie Bláhová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 08.89 | |||
39 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.99 | |||
40 | Marharyta KudinaMarharyta Kudina | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 09.03 | |||
41 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.05 | |||
42 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.07 | |||
42 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.07 | |||
42 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.07 | |||
45 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 3 | 09.08 | |||
46 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.12 | |||
47 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.16 | |||
48 | Ema RosenbachováEma Rosenbachová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 09.20 | |||
48 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.20 | |||
50 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.23 | |||
51 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.27 | |||
52 | Klára ChechelskáKlára Chechelská | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.33 | |||
53 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.42 | |||
54 | Alexandra PetričováAlexandra Petričová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.43 | |||
55 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.46 | |||
55 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.46 | |||
57 | Bára TicháBára Tichá | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.55 | |||
58 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.56 | |||
59 | Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.83 | |||
60 | Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.00 | |||
61 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.73 | |||
Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | ||||
Magdalena ValováMagdalena Valová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 08.29 | ||||||||||||||
4 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.67 | ||||||||||||||
5 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.90 | ||||||||||||||
6 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 3 | DNS | |||||||||||||||
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.08 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 08.30 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.42 | ||||||||||||||
4 | Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 3 | 08.69 | ||||||||||||||
5 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.81 | ||||||||||||||
6 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 08.84 | ||||||||||||||
7 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 08.93 | ||||||||||||||
8 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.99 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.71 | ||||||||||||||
2 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.79 | ||||||||||||||
3 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 08.84 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.85 | ||||||||||||||
5 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
6 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.05 | ||||||||||||||
7 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.06 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.85 | ||||||||||||||
2 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.10 | ||||||||||||||
3 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.14 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.18 | ||||||||||||||
6 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.30 | ||||||||||||||
7 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.33 | ||||||||||||||
8 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.43 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 7 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.46 | ||||||||||||||
7 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.48 | ||||||||||||||
8 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 09.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 09.30 | ||||||||||||||
3 | Rebeka KatočováRebeka Katočová | 07 | Košice | 6 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.63 | ||||||||||||||
5 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.71 | ||||||||||||||
6 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.75 | ||||||||||||||
7 | Paulina WestenholcPaulina Westenholc | 06 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.90 | ||||||||||||||
8 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 10.08 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
2 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.51 | ||||||||||||||
3 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.61 | ||||||||||||||
4 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.61 | ||||||||||||||
5 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 09.62 | ||||||||||||||
6 | Michaela KopečkováMichaela Kopečková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.65 | ||||||||||||||
7 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.84 | ||||||||||||||
8 | Romana KatočováRomana Katočová | 07 | Košice | 1 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.51 | ||||||||||||||
2 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.53 | ||||||||||||||
3 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 09.68 | ||||||||||||||
4 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.71 | ||||||||||||||
5 | Maja AdamczykMaja Adamczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 09.88 | ||||||||||||||
6 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.01 | ||||||||||||||
7 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.03 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.88 | ||||||||||||||
2 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.91 | ||||||||||||||
3 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.07 | ||||||||||||||
4 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.08 | ||||||||||||||
5 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.22 | ||||||||||||||
6 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 2 | 10.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 09 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marianna KotulskaMarianna Kotulska | 08 | Polsko | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
2 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.72 | ||||||||||||||
3 | Maja WišniewskaMaja Wišniewska | 08 | Polsko | 1 | 09.85 | ||||||||||||||
4 | Julie KrakovskáJulie Krakovská | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.11 | ||||||||||||||
5 | Magda HuňadyováMagda Huňadyová | 07 | Košice | 4 | 10.55 | ||||||||||||||
6 | Julia KulawiakJulia Kulawiak | 07 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 10.55 | ||||||||||||||
7 | Štěpánka KaskováŠtěpánka Kasková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.08 | |||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 08.30 | |||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.42 | |||
4 | Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 3 | 08.69 | |||
5 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.71 | |||
6 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.79 | |||
7 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.81 | |||
8 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 08.84 | |||
8 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 08.84 | |||
10 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.85 | |||
10 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.85 | |||
12 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 08.93 | |||
13 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.99 | |||
14 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.01 | |||
15 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.05 | |||
16 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.06 | |||
17 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.08 | |||
18 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.10 | |||
19 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.11 | |||
20 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.14 | |||
21 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.18 | |||
22 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.19 | |||
23 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.26 | |||
24 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.30 | |||
24 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 09.30 | |||
26 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.32 | |||
27 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.33 | |||
28 | Rebeka KatočováRebeka Katočová | 07 | Košice | 6 | 09.36 | |||
29 | Marianna KotulskaMarianna Kotulska | 08 | Polsko | 2 | 09.37 | |||
30 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 7 | 09.40 | |||
31 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.41 | |||
32 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.43 | |||
33 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09.46 | |||
33 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.46 | |||
35 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.48 | |||
36 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.51 | |||
36 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.51 | |||
38 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.53 | |||
39 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.61 | |||
39 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.61 | |||
41 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 09.62 | |||
42 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.63 | |||
43 | Michaela KopečkováMichaela Kopečková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.65 | |||
44 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 09.67 | |||
45 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 09.68 | |||
46 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.71 | |||
46 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.71 | |||
48 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.72 | |||
49 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.75 | |||
50 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.84 | |||
51 | Maja WišniewskaMaja Wišniewska | 08 | Polsko | 1 | 09.85 | |||
52 | Maja AdamczykMaja Adamczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 09.88 | |||
52 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.88 | |||
54 | Paulina WestenholcPaulina Westenholc | 06 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.90 | |||
55 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.91 | |||
56 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.01 | |||
57 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.03 | |||
58 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.07 | |||
59 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 10.08 | |||
59 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.08 | |||
61 | Julie KrakovskáJulie Krakovská | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.11 | |||
62 | Romana KatočováRomana Katočová | 07 | Košice | 1 | 10.22 | |||
62 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.22 | |||
64 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 2 | 10.52 | |||
65 | Magda HuňadyováMagda Huňadyová | 07 | Košice | 4 | 10.55 | |||
65 | Julia KulawiakJulia Kulawiak | 07 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 10.55 | |||
67 | Štěpánka KaskováŠtěpánka Kasková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.97 |