Back

 / Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (12. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.84
MS Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.00
MS Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.03
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.07
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.07
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.18
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.27
MS Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.28
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 07.35
MS Josef AdámekJosef Adámek 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.54
Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.35
MS Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.41
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.44
4 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.67
Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.61
2 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.64
3 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.71
4 Jakub ČechJakub Čech 93 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.06
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel HyklPavel Hykl 76 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.18
MS Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 07.65
MS Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.70
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.88
5 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.84
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.00
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.03
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.07
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.07
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.17
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.18
7 Pavel HyklPavel Hykl 76 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.18
9 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.27
10 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.28
11 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 07.35
11 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.35
13 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.41
14 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.44
15 Josef AdámekJosef Adámek 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.54
16 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.61
17 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.64
18 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 07.65
19 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.67
20 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.70
21 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.71
22 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.88
23 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.99
24 Jakub ČechJakub Čech 93 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.06
Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.76
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.23
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.44
4 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.55
5 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.59
Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.90
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.04
MS Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.07
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.63
5 Jakub ČechJakub Čech 93 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.15
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.91
MS Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 06.97
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.07
MS Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.08
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.06
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.20
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.20
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.21
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.28
6 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.05
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.44
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.47
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.81
Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 07.13
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.51
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.54
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.56
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.54
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.59
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.83
Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 NM
Poznámky:
Barek - nezaplacené startovné.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.69
2 Josef KarásekJosef Karásek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.84
3 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.93
4 Jakub HybšJakub Hybš 01 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.10
MS Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.36
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.69
3 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.79
4 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.98
5 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.91
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 06.97
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.05
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.06
5 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.07
6 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.08
7 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 07.13
8 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.20
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.20
10 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.21
11 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.28
12 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.34
13 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.36
14 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.44
15 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.47
16 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.51
17 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.54
17 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.54
19 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.56
20 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.59
21 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.69
21 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.69
23 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.79
24 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.81
25 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.83
26 Josef KarásekJosef Karásek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.84
27 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.93
28 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.98
29 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.99
30 Jakub HybšJakub Hybš 01 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.10
31 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.21
32 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 NM
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.87
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 06.92
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.02
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.22
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.31
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.43
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.42
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.47
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.58
4 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.67
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.70
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.32
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.34
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.45
4 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.51
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 07.60
6 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 07.67
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.62
2 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.66
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.79
4 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.80
5 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 07.83
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.22
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.37
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.38
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.39
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.44
6 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.40
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.50
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.51
MS Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.56
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.61
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.45
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.66
MS Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 07.67
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.68
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 07.81
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.83
3 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.87
4 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.04
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 07.71
2 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.95
3 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.00
4 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
5 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.86
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.87
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.13
4 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.18
5 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.29
6 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.22
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.37
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.38
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.39
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.40
6 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.44
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.45
8 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.50
9 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.51
10 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.56
11 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.61
12 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.66
13 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 07.67
14 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.68
15 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 07.71
16 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
17 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.77
18 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 07.81
19 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.83
20 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.86
21 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.87
21 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.87
23 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.93
24 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.95
25 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.00
26 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.04
27 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.13
28 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
29 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.18
30 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.29
31 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.30
32 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.44
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.07
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.27
4 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.52
5 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.80
Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.89
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.02
MS Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.15
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.21
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.31
2 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.54
MS Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.68
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.85
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.89
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.02
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.15
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.21
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.31
6 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.54
7 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.68
8 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.85

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.24
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.36
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.39
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.43
6 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.81
MS Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.82
3 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Karolína KašparováKarolína Kašparová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.24
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.36
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.39
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.43
6 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.44
7 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.81
8 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.82
9 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Karolína KašparováKarolína Kašparová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.13
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.29
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.40
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.48
Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 DNS
Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.01
2 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.86
3 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 08.90
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.82
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.01
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.03
4 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.25
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.28
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 08.42
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.44
3 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.45
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.54
5 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.61
6 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.86
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.03
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.08
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.10
5 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.32
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.26
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.34
MS Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.41
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.43
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.46
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.41
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.43
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.53
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.60
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.61
6 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.59
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.59
MS Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.61
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.81
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.89
6 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.52
2 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.57
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.60
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.69
5 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.86
6 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.80
2 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.88
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.93
4 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.03
5 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.27
6 Tereza TůmováTereza Tůmová 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.05
2 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.09
3 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.24
4 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.67
5 Mercy KharundaMercy Kharunda 02 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.86
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.03
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.08
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.10
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.26
6 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.32
7 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.33
8 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.34
9 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.41
9 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.41
11 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.43
11 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.43
13 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.46
14 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
15 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.52
16 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.53
17 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.57
18 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.59
18 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.59
20 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.60
20 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.60
22 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.61
22 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.61
24 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
25 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.69
26 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.80
27 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.81
28 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.86
29 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.88
30 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.89
30 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.89
32 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.90
33 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.93
34 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.03
35 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.05
36 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.09
37 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.24
38 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.27
39 Tereza TůmováTereza Tůmová 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.37
40 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.67
41 Mercy KharundaMercy Kharunda 02 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.75