Back

 / Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (12. 1. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.07
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.15
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.65
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.75
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.24
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.68
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.53
2 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.48
3 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 25.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.07
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.15
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.65
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.75
5 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.24
6 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.53
7 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.68
8 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.48
9 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 25.51

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.37
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.05
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.82
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.94
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.66
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.72
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.94
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 24.65
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 24.24
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.79
MS Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 24.83
4 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.22
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.76
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.99
MS Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.38
4 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 27.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.37
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.82
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.94
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.05
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.66
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.72
7 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.94
8 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 24.24
9 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 24.65
10 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.76
11 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.79
12 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 24.83
13 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.22
14 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.99
15 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.38
16 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 27.41
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.19
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 23.91
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.14
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 24.25
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.18
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.76
Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 NM
Poznámky:
Kostka-nezaplacené startovné.
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.71
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.89
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.37
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.69
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.28
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.80
3 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 25.95
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.23
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.33
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.71
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.68
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.90
3 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.26
Daniel RuckiDaniel Rucki 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 24.24
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.33
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.05
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 25.34
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.11
2 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.19
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 25.48
MS Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 29.58
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 25.31
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.45
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 25.58
MS Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.59
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 26.54
2 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.99
Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NM
Poznámky:
Varyš - nezaplacené startovné.
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.18
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.19
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.28
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.71
5 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.76
6 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.80
7 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.89
8 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 23.91
9 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.14
10 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.23
11 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 24.24
12 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 24.25
13 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.33
13 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.33
15 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.37
16 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.68
17 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.69
18 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.71
19 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.90
20 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.05
21 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.11
22 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.19
23 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.26
24 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 25.31
25 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 25.34
26 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.45
27 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 25.48
28 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 25.58
29 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.59
30 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 25.95
31 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 26.54
32 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.99
33 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 29.58
34 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 NM
34 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NM
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Daniel RuckiDaniel Rucki 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.83
MS Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.38
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.46
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 26.64
2 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.65
MS Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.92
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.38
MS Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 27.76
MS Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2 29.84
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.83
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.38
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.46
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 26.64
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.38
6 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.65
7 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 27.76
8 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.92
9 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2 29.84
10 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.86

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.72
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.47
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.88
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.67
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.82
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.81
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 27.93
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.45
2 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 29.46
3 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.30
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.72
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.47
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.67
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.82
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.88
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.81
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 27.93
8 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.45
9 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 29.46
10 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.30

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.79
MS Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.63
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.65
MS Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.04
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.81
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.03
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.59
MS Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 27.72
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 27.01
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 28.83
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 29.11
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.96
MS Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 27.53
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.88
4 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.01
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.98
2 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.37
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.06
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 27.91
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.59
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.60
4 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.94
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 27.12
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 28.56
3 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.67
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 28.99
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 30.44
2 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.60
3 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 31.02
4 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 31.93
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.41
2 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.55
3 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.45
4 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 32.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.79
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.63
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.65
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.81
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.96
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 27.01
7 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.03
8 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.04
9 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 27.12
10 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 27.53
11 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.59
12 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 27.72
13 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.88
14 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 27.91
15 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.98
16 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.01
17 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.37
18 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 28.56
19 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.59
20 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.60
21 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.67
22 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 28.83
23 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.94
24 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 28.99
25 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.06
26 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 29.11
27 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.41
28 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.55
29 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 30.44
30 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.45
31 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.60
32 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 31.02
33 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 31.93
34 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 32.76
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 DNS