Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 11.44
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 10.75
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.39
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.29
5= Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10.16
5= Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 10.16
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 09.41
8 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 09.29
9 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 09.16
10 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 09.15
11 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 09.08
12 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.97
13 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 08.96
14 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 08.90
15 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.83
16 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 08.67
17 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 08.37
18 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 08.24
19 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 08.14
20 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 08.06
21 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 08.03
22 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 07.96
23 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.85
24 Michaela MetelkováMichaela Metelková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.80
25 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 07.46
26 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 07.45
27 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 07.20
28 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 06.96
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 10.75
2 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10.00
3 Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 09.90
4 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 09.68
5 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 09.55
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 09.43
7 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 09.40
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 09.35
9 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 09.05
10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 09.02
11 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 09.01
12 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 08.81
13= Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 08.80
13= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 08.80
15 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 08.60
16 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 08.53
17 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 08.50
18 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 08.41
19 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 08.40
20 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 08.38
21 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 08.34
22 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 08.30
23 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 08.23
24 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 08.12
25 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 08.05
26 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 08.03
27 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 07.95
28 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 07.90
29 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 07.78
30 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 07.60
31 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 07.58
32 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 07.53
33 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 07.44
34 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 07.43
35 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 07.42
36 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.30
37= Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 07.18
37= Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 07.18
39 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 07.10
40 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 07.02
41 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 06.83
42 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 06.78
43 Adéla BobkováAdéla Bobková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 06.73
44 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 06.70
45 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 06.53
46 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 06.40
47 Anna PergerováAnna Pergerová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 05.44
Celkem 47 závodníků