Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:46.28
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:48.08
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.22
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.98
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.57
4 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:08.17
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.24
2 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:45.43
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:48.63
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2:53.98
3 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:08.88
4 Helena ChytilováHelena Chytilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:18.87
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:21.73
Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:29.91
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.81
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:37.83
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.49
5 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:41.38
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:44.38
7 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:44.63
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:46.83
9 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:49.18
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.88
11 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.76
Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:34.10
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:34.11
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:37.27
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:38.04
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:39.60
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:41.01
7 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.92
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:55.99
Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:25.88
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:36.78
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:42.47
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:49.39
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:52.33
6 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:56.83
7 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:57.00
8 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:04.47
9 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:05.70
10 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:10.36
11 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:23.76
Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:35.69
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:38.07
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:40.97
4 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 2:45.63
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.36
6 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:50.42
7 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:52.33
8 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.64
9 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:03.07
10 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 3:05.50
11 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:17.80
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:30.06
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.12
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:49.10
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.45
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58.88
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:37.36
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:37.73
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:41.05
4 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2:42.95
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:44.66
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:48.07
7 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:51.17
8 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:54.57
9 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:55.56
10 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:56.31
11 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:56.59
12 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:57.33
13 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:02.04
14 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:03.87
15 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:04.16
16 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:07.95
17 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:11.01
Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:34.20
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.00
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.12
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.98
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 2:41.48
6 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:50.30
7 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:51.47
8 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:52.44
9 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:53.72
10 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:54.98
11 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:56.24
12 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:58.23
13 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:58.59
14 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3:03.02
15 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:03.34
16 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:07.38
17 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:08.59
18 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:24.61
19 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:33.95
Celkem 19 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:34.83
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:45.66
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.54
4 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:53.42
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.21
6 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:07.10
7 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:08.15
8 Maya ManichováMaya Manichová 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:09.39
9 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:11.56
Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 10 závodníků