Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 13.01
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 12.66
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11.15
4 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 11.14
5 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 11.10
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10.98
7 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 10.74
8 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10.60
9 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 10.52
10 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10.26
11 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10.20
12 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 10.00
13 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 09.72
14 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 09.62
15 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 09.38
16 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 09.37
17 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 09.36
18 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 08.90
19 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 08.67
20 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 08.42
21 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 08.33
22 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 08.14
23 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 07.97
24 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 07.96
25 Pavel VáclavůPavel Václavů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 07.93
26 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 07.65
27 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.13
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 DNS
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 11.04
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10.75
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10.55
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.29
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.15
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 08.99
7 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 07.66
8 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 07.26
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 11.38
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 11.24
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.87
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 10.73
5 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10.43
6 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10.26
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.22
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 10.15
9 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10.03
10 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 09.97
11 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 09.93
12 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 09.72
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.39
14 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 09.10
15 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 08.45
16 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 08.42
17 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 08.35
18 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 08.33
19 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 08.14
20 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 08.02
21 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 07.97
22 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 07.90
23 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 07.77
24 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 07.50
25 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.55
26 Helena ChytilováHelena Chytilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 05.80
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 DNS
Celkem 27 závodníků