Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4:52.09
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:57.29
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.75
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:02.24
4 Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:03.62
5 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:08.19
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.46
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:48.69
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.45
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:53.28
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:58.78
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:01.65
7 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:04.96
8 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:05.33
9 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3:22.99
Ivan RomaniakIvan Romaniak 98 UkraineUkraine DNS
Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:50.14
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.10
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:00.90
4 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:04.32
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.12
6 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3:08.47
7 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:46.37
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 2:52.73
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:57.05
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3:01.19
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:02.11
5 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:03.81
6 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.03
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 8 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:58.88
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 3:08.77
3 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:10.23
4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:12.38
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:00.25
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:00.85
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.06
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:03.33
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:04.08
6 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:04.16
7 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:09.60
8 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:09.72
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:16.85
10 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:17.10
11 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:21.48
12 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:22.31
13 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:23.54
14 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:36.54
David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNF
Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina DNF
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.28
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:00.39
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3:03.11
4 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3:04.61
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:08.68
6 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:09.36
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:13.46
8 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:17.33
9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3:26.55
Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 13 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:56.79
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:59.21
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:09.29
4 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:09.68
5 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:10.09
6 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:12.02
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:14.75
8 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:14.82
9 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:16.36
10 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:18.04
11 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:27.94
12 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:28.66
13 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:30.99
14 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:31.67
15 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:33.29
16 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:40.80
17 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:41.80
18 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:43.84
19 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:58.41
Celkem 19 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:00.15
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.02
3 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:17.62
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:38.20
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:38.83
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:01.93
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:18.32
Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 3 závodníků