Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 7.30
2 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 6.79
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 6.77
4 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 6.72
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.59
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.52
7 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 6.46
8 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 6.45
9 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 6.37
10 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6.34
11 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 6.32
12 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.31
13 Ivan RomaniakIvan Romaniak
UkraineUkraine
98 6.10
14 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.08
15 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 5.99
16 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.84
17 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.67
18 Matěj ŽítekMatěj Žítek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
98 5.25
19 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.24
20 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.18
21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.57
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 7.01
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 6.94
3 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6.86
4 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 6.41
5 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6.41
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6.15
7 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 6.11
8 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 6.09
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6.03
10 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 5.89
11 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 5.61
12 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.59
13 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.43
14 Timotej HaszicsTimotej Haszics
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 5.11
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 DNS
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.45
2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6.01
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.00
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.93
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5.91
6 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5.89
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.82
8 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.68
9 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.66
10 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 5.43
11 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.41
12 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5.40
13 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.37
14 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5.28
15 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.21
16 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5.06
Celkem 16 závodníků
Dorostenci B (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6.18
2 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 6.15
3 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 6.07
4 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.97
5 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 5.82
6 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 5.79
7 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5.72
8 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.71
9 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5.69
10 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5.62
11 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.62
12 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 5.57
13 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.56
14 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.41
15 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.29
16 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.26
17 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5.07
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci

Žáci A (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6.24
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5.95
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5.76
4 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5.67
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5.50
6 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5.49
7 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5.43
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5.35
9 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5.33
10 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5.19
11 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 5.13
12 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4.75
13 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 4.02
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 DNS
Celkem 14 závodníků
Žáci B (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5.71
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 5.48
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 5.46
4 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5.37
5 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5.28
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 5.15
7 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5.11
8 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4.73
9 Pavel VáclavůPavel Václavů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.71
10 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4.69
11 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4.54
12 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4.46
13 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.38
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

Ženy A (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 5.05
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.51
Celkem 2 závodníků
Ženy B (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.29
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.98
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.82
4 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 4.58
Celkem 4 závodníků
Ženy C (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.81
2 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.17
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky

Juniorky A (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.93
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.68
3 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4.64
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 4.44
5 Helena ChytilováHelena Chytilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.35
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 DNS
Celkem 6 závodníků
Juniorky B (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.69
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.31
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.08
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.07
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.05
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.02
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.98
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.90
9 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.89
10 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4.75
11 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.37
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM
Celkem 12 závodníků
Juniorky C (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5.95
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.76
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5.74
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.57
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.45
6 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5.29
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5.18
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 5.16
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

Dorostenky A (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.33
2 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.73
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.65
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.51
5 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.45
6= Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4.44
6= Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.44
8 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.41
9 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.10
10 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 4.01
11 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.81
Michaela MetelkováMichaela Metelková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Celkem 12 závodníků
Dorostenky B (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5.25
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 5.16
3 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.96
4 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4.83
5 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.72
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.70
7 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 4.61
8 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.45
9 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.28
10 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 4.19
11 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.99
Celkem 11 závodníků
Dorostenky C (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.37
2 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5.06
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4.99
4 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 4.99
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.97
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně

Žákyně A (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.89
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.79
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.78
4 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 4.72
5= Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.70
5= Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4.70
7 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.69
8 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.68
9 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.60
10 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.51
11 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.50
12 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.24
13 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4.22
14= Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 4.17
14= Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4.17
16 Adéla BobkováAdéla Bobková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 4.13
17 Anna PergerováAnna Pergerová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 4.03
Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 NM
Celkem 18 závodníků
Žákyně B (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 5.16
1= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5.16
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5.07
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.94
5 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4.78
6 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4.73
7 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.66
8 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.63
9 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.60
10 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.59
11= Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.56
11= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4.56
13 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.53
14 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.44
15 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.36
16 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.33
17 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.27
18 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.03
19 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.68
Celkem 19 závodníků
Žákyně C (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.86
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.81
3 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 4.59
4 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.58
5 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.41
6 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.35
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.32
8 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 4.07
9 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.01
10 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.94
Celkem 10 závodníků