Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 2.05
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 1.99
3 Ivan RomaniakIvan Romaniak
UkraineUkraine
98 1.93
4 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 1.90
5 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 1.84
6 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 1.84
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.84
8 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 1.84
9 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.81
10 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 1.78
11 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 1.78
12 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.78
13 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.69
Celkem 13 závodníků
Muži B (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.81
2 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 1.69
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.66
4 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 1.66
5 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.54
6 Matěj ŽítekMatěj Žítek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
98 1.45
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1.22
Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.96
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.96
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.90
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.84
5 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.81
6 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.78
7 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.75
8 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.69
Celkem 8 závodníků
Junioři B (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.81
2 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 1.75
3 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 1.72
4 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 1.69
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.66
6 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.66
7 Timotej HaszicsTimotej Haszics
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 1.60
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.60
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.60
3 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.57
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1.51
5 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.51
6 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.48
7 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.48
8 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1.48
9 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.48
10 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.36
Celkem 10 závodníků
Dorostenci B (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.99
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.90
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.75
4 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.72
5 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.69
9 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 1.69
10 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.66
11 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.66
14 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.63
15 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 1.63
18 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 1.60
19 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 1.60
20 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.60
21 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.57
22 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.57
12= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.63
12= Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.63
16= Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.60
16= Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 1.60
6= Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.69
6= Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 1.69
6= Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.69
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žáci

Žáci A (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1.69
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 1.60
3 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.60
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.60
5 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.57
6 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.57
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.57
8 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.57
9 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1.57
10 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.57
11 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.51
12 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.48
13 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.48
14 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.45
15 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1.42
16 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.42
17 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1.42
18 Pavel VáclavůPavel Václavů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.33
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 DNS
Celkem 19 závodníků
Žáci B (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.78
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.75
3 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.69
4 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.69
5 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.63
6 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.63
7 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.63
8 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.60
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.59
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1.53
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.53
4= Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.50
4= Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 1.50
6= Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.50
6= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 1.50
8 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1.50
9= Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.47
9= Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1.47
11 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.47
12 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.47
13 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.47
14 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.44
15 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.44
16 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.44
17 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.44
18 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.41
19 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.41
20 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.38
21 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 1.38
22 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 1.38
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.48
Celkem 23 závodníků
Ženy B (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 1.47
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.47
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.47
4 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1.44
5 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.41
6 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.41
7 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1.41
8 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.38
9 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1.38
10 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.35
11 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.32
12 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1.32
13 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.32
14 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.32
15 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.29
16= Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.29
16= Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.29
18 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.26
19 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1.26
20 Anna PergerováAnna Pergerová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1.23
21= Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1.20
21= Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.20
Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 NM
Adéla BobkováAdéla Bobková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 NM
Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 NM
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.63
2 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.51
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.48
4 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1.48
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.45
6 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.30
7 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 1.30
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1.75
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.75
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.75
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1.66
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.63
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1.60
7 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.57
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.57
9 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.57
10= Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.57
10= Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.57
12= Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.54
12= Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 1.54
14 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.51
15 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1.48
16 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.48
17 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 1.48
18 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1.48
19 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.45
20= Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.45
20= Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 1.45
Celkem 21 závodníků
Juniorky B (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.60
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.45
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.42
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.42
5 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.39
Helena ChytilováHelena Chytilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

Dorostenky A (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.60
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.60
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.51
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1.48
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 1.36
Celkem 5 závodníků
Dorostenky B (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.54
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.51
3 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 1.51
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.51
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 1.48
6 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 1.42
7 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 1.42
8 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.42
9 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 1.36
10 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.36
11 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1.36
12 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 1.36
13 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 1.33
14 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 1.33
15 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.33
16 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1.33
17= Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1.30
17= Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.30
19 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 1.30
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 NM
Michaela MetelkováMichaela Metelková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 NM
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 NM
Celkem 23 závodníků