Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.06
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.08
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.28
4 Ivan RomaniakIvan Romaniak 98 UkraineUkraine 07.30
5 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.32
6 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.33
7 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.41
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.23
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
3 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.42
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44
5 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.44
6 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.50
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
8 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.67
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 07.30
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
3 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 07.89
4 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.96
5 Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.12
6 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.22
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.99
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.12
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.19
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.22
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.51
5 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.57
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.64
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.22
2 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 07.43
3 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.68
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.56
3 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
4 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.77
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.33
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.37
3 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.40
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.45
5 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.70
6 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.72
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.82
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.70
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 07.71
3 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.74
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.78
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.79
6 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.25
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.59
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 07.78
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
4 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.90
5 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.00
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10
7 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.16
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 07.50
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.63
4 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.64
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.75
6 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.82
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.89
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 07.53
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.56
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.57
4 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.78
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.94
6 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.22
MS Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.29
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.47
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.62
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.94
4 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.96
5 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.98
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.03
7 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.62
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.87
3 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.89
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.95
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.06
6 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.10
7 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.23
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.63
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.21
3 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.33
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.37
5 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.39
6 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.53
7 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.56
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07.58
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07.58
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 07.90
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.05
5 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.06
6 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.15
7 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.77
Celkem 7 závodníků