Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.40
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.45
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.74
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.79
5 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.93
6 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.38
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan RomaniakIvan Romaniak 98 UkraineUkraine 08.48
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
5 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.56
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.39
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.03
3 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.08
4 Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.84
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.08
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.47
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.65
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 08.75
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.83
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.97
4 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
5 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.38
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.12
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.20
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.36
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.38
5 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.71
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.39
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.61
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.77
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.86
MS Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.10
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.84
2 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.95
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.99
4 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 09.00
5 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.31
6 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.43
7 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 09.68
8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.07
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.83
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.13
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.33
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 09.43
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.97
6 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.99
7 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.17
8 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.29
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.10
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.15
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.81
4 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.81
5 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.07
6 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.11
7 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.24
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.74
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.80
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.96
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.00
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.25
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.40
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.02
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.10
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.17
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.34
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.66
6 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.67
7 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.74
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.33
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.40
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.41
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.42
5 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.09
6 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.16
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.02
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.06
3 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.17
4 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.40
5 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.73
6 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.44
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.55
4 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 09.63
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.72
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.17
2 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.72
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.13
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.65
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 08.79
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.94
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 08.99
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.26
6 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.73
7 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.62
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.80
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.22
7 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.66
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.06
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.28
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.52
4 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.03
5 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 10.24
6 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 10.64
7 Helena ChytilováHelena Chytilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.77
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.99
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.36
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 09.38
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.79
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.70
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.65
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.67
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.84
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.39
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.47
6 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 09.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.83
3 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.95
4 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.97
5 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 10.81
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.04
2 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.65
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.91
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.04
5 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 11.20
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.27
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.50
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.57
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.95
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.79
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.97
6 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.64
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.12
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.55
3 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.66
4 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.03
5 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.23
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.62
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.87
3 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.97
4 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.16
5 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.38
6 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.89
7 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.78
8 Maya ManichováMaya Manichová 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 22.04
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 09.84
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.86
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.12
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.22
5 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10.23
6 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.12
7 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.52
8 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.02
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
2 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.56
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.87
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.04
5 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.16
6 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.57
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.41
2 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.43
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.66
4 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.28
5 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.47
6 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.48
7 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.40
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.41
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.52
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 09.61
4 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.11
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.46
6 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.82
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.35
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.79
3 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.90
4 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.09
5 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.50
6 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.96
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 13.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.41
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.48
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.51
4 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.85
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.16
6 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.23
Celkem 6 závodníků