Back

 / Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (13. 1. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.01
2 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.02
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.45
5 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.74
MS Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.41
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.99
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.25
4 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.43
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.64
6 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.51
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.23
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.46
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
5 Oliver HrubanOliver Hruban 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.87
MS Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 07.72
2 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53
3 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.97
4 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.04
MS Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.77
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.70
2 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.01
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.25
4 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.03
MS Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.16
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.93
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.74
3 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.04
4 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.30
5 Václav HloucalVáclav Hloucal 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.73
MS Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.64
2 Josef PotužilJosef Potužil 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.58
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.79
4 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.92
5 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.12
6 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.84
2 Lukáš LandaLukáš Landa 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 08.13
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.69
4 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.90
MS Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.20
3 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.24
4 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.86
5 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.96
MS Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.19
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.31
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.79
4 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.23
5 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.41
MS Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.41
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.45
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.51
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.60
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.64
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.70
7 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 07.72
8 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.84
9 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.87
9 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87
11 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.92
12 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.93
13 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.99
14 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.01
14 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.01
16 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.02
17 Lukáš LandaLukáš Landa 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 08.13
18 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
19 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.19
20 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.20
21 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.23
22 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.24
23 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.25
23 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.25
25 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.31
26 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.33
27 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.43
28 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.45
29 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.46
30 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53
31 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
32 Josef PotužilJosef Potužil 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.58
33 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.64
34 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.69
35 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.74
35 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.74
37 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.79
37 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.79
39 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.86
40 Oliver HrubanOliver Hruban 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.87
40 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.87
42 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.90
43 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.92
44 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.96
45 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.97
46 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.03
47 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.04
47 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.04
49 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.12
50 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.20
51 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.23
52 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.29
53 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.30
54 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.61
55 Václav HloucalVáclav Hloucal 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.73
56 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.77
57 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.16
58 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.41
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.35
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.51
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.61
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.69
5 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.70
6 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.81
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.89
2 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 07.96
3 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.02
4 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.05
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.26
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.21
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.35
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.38
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.45
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.47
6 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.48
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.37
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.49
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.54
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.60
5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.67
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.45
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.84
3 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.96
4 Lucie VeseláLucie Veselá 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.46
5 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.89
MS Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.59
2 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.85
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.93
4 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.09
5 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 10.81
MS Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.77
2 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.94
3 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.14
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.15
5 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.47
6 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.29
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.52
3 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.23
4 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.25
5 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.45
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.49
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.00
4 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.13
5 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.42
MS Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.60
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.61
3 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.88
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.14
5 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.33
6 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.77
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.82
3 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.13
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
5 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.92
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.47
2 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.81
3 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.84
4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.10
5 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.28
6 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.49
2 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.70
3 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.96
4 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.12
5 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.29
6 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.51
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.83
3 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.91
4 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.93
5 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.43
6 Sára GalmišováSára Galmišová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.90
2 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.03
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.16
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.17
5 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.56
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.61
2 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.85
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.04
4 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
5 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.49
Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.79
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.04
3 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.91
4 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.11
MS Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.57
MS Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.59
2 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.03
3 Tereza KotoučováTereza Kotoučová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.35
4 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.39
5 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.03
MS Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.76
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.18
3 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.50
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.53
MS Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 10.29
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.63
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.80
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.93
4 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 09.13
5 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.08
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.85
2 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.18
MS Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 11.17
MS Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.30
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.28
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.29
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.45
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.45
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.47
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.49
6 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.49
8 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.51
9 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.52
10 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.54
11 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.56
11 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.56
13 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.57
14 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.59
14 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.59
16 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.60
17 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.61
17 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.61
19 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.63
20 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.70
21 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.76
22 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.77
22 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.77
24 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.79
25 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.80
26 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.81
27 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.82
28 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.83
29 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.84
29 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.84
31 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.85
31 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.85
31 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.85
34 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.88
35 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.90
36 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.91
37 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.93
37 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.93
37 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.93
37 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.93
41 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.94
42 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.96
42 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.96
44 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.00
45 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.03
45 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.03
45 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.03
48 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.04
48 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.04
50 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.09
51 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.10
52 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.12
53 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.13
53 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.13
53 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.13
53 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 09.13
57 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.14
57 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.14
59 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.15
60 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.16
61 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.17
62 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.18
62 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.18
64 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
64 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
66 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.23
67 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.25
68 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.28
69 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.29
70 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.30
71 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.33
72 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.34
73 Tereza KotoučováTereza Kotoučová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.35
74 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.39
75 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.42
76 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.43
77 Lucie VeseláLucie Veselá 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.46
78 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.47
79 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.49
80 Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.50
80 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.50
82 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.53
83 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.54
83 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.54
85 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.56
86 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.89
87 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.91
87 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.91
89 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.92
90 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.03
91 Sára GalmišováSára Galmišová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.06
92 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.08
93 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.11
94 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.12
95 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 10.29
96 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 10.57
97 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 10.81
98 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.03
99 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 11.17
Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS