Back

 / Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (13. 1. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.11
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.92
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 19.16
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 18.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.01
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.31
3 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.49
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.84
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.58
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.59
MS Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 3 18.70
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.80
2 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.25
MS Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.31
Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.50
2 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 21.05
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 21.21
4 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.84
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 19.58
2 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.27
3 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.98
MS Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 25.51
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.69
2 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.39
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.95
Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 19.60
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.27
MS Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.85
Václav HloucalVáclav Hloucal 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PotužilJosef Potužil 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 21.33
2 Marek ProšekMarek Prošek 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 21.39
3 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.65
4 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 23.55
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.00
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.69
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.35
4 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.61
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.05
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 19.79
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.14
Oliver HrubanOliver Hruban 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DQ
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.70
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.71
3 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.02
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.90
2 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 25.67
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.05
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.11
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 18.52
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.69
5 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 3 18.70
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.84
7 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.92
8 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.01
9 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 19.16
10 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.39
11 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.58
11 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 19.58
13 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.59
14 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 19.60
15 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 19.79
16 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.90
17 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.00
18 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.27
19 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.31
20 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.49
21 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.50
22 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.69
23 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.70
24 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.80
25 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.85
26 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.95
27 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 21.05
28 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.14
29 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 21.21
30 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.31
31 Josef PotužilJosef Potužil 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 21.33
32 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.35
33 Marek ProšekMarek Prošek 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 21.39
34 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.71
35 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.84
36 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.25
37 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.61
38 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.65
39 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.27
40 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 23.55
41 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.98
42 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.02
43 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 25.51
44 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 25.67
Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 DNS
Václav HloucalVáclav Hloucal 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Oliver HrubanOliver Hruban 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.37
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 19.79
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.19
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.43
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.42
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 20.48
MS Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.79
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.71
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 20.72
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.41
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.75
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.84
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.07
3 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.14
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.72
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.42
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.34
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.38
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.58
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.58
2 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.89
3 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.05
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 20.82
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.62
2 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.93
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.19
4 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.50
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.06
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38
MS Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.30
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.06
2 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.14
3 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 22.39
Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.83
2 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.26
Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DQ
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.29
2 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.53
3 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.56
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.46
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 22.32
2 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.50
3 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.88
MS Andrea NachlingerováAndrea Nachlingerová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 26.37
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.31
2 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.89
Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.50
2 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.55
3 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.46
Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.96
2 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 23.41
3 Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.05
4 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.76
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 22.67
2 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.72
3 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.54
4 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.66
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LancováAdéla Lancová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 22.93
2 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.27
3 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 27.67
Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.62
2 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.35
3 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.89
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.94
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.72
2 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.67
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.02
4 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.45
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.62
2 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.07
3 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81
4 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.39
2 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.54
3 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.26
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.37
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 19.79
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.19
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.42
4 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.42
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 20.48
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.58
8 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.62
9 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.70
10 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.71
11 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 20.72
11 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.72
13 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.79
14 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 20.82
15 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.84
16 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.89
17 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.07
18 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.14
19 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.34
20 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.38
21 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.39
22 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.41
23 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.43
24 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.50
25 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.58
26 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.62
26 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.62
28 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.67
29 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.72
30 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.75
31 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.83
32 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.93
33 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.02
34 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.05
35 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.06
35 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.06
37 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.14
38 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.19
39 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.26
40 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.29
41 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.30
42 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.31
43 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 22.32
44 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.35
45 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38
46 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 22.39
47 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.50
48 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.53
49 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.54
50 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.55
51 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 22.67
52 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.89
53 Adéla LancováAdéla Lancová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 22.93
54 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.94
55 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.96
56 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.07
57 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.26
58 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.27
59 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 23.41
60 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.45
61 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.56
62 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.72
63 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81
64 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.89
65 Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.05
66 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.07
67 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.46
67 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.46
69 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.50
70 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.54
71 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.76
72 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.88
73 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.66
74 Andrea NachlingerováAndrea Nachlingerová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 26.37
75 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 27.67
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DQ
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ