Back

 / Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (20. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.09
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.29
3 Radek PolášekRadek Polášek 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 07.53
MS Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.63
MS Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 07.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 07.29
2 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 07.34
MS Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 07.86
4 Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.16
Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel HyklPavel Hykl 76 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.17
MS Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.63
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.91
4 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.20
5 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.26
6 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 6 08.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 07.18
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 07.65
MS Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.92
4 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.08
5 David VavříčekDavid Vavříček 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 08.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.35
2 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.82
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 07.93
4 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 08.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.09
2 Pavel HyklPavel Hykl 76 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.17
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 07.18
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.29
4 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 07.29
6 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 07.34
7 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.35
8 Radek PolášekRadek Polášek 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 07.53
9 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.63
9 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.63
11 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 07.65
12 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 07.74
13 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.82
14 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 07.86
15 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.91
16 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.92
17 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 07.93
18 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.08
19 David VavříčekDavid Vavříček 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 08.15
20 Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.16
21 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.20
22 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.26
23 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 6 08.42
24 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 08.43
Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.26
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 07.27
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 07.31
4 Radek PolášekRadek Polášek 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 07.60
5 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 07.85
6 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 07.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.33
2 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 07.54
3 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.56
4 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.57
5 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.69
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.27
MS Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.71
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.75
4 František SokolFrantišek Sokol 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.38
5 Richard MittnerRichard Mittner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.60
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.67
3 Filip IranFilip Iran 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.14
4 Vít HorčičkaVít Horčička 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.45
5 Marek SvobodaMarek Svoboda 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.54
MS Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 07.59
3 Daniel TesařDaniel Tesař 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 07.89
MS Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.01
5 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 07.42
MS Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.66
3 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 07.77
MS Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 07.95
MS Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 07.65
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.71
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.79
4 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.80
5 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 07.76
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.27
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 07.42
3 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.54
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 07.59
5 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.60
6 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 07.65
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.66
8 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.67
9 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.71
9 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.71
11 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.75
12 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 07.76
13 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 07.77
14 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.79
15 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.80
16 Daniel TesařDaniel Tesař 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 07.89
17 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 07.95
18 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.01
19 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.11
20 Filip IranFilip Iran 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.14
21 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.25
22 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.27
23 František SokolFrantišek Sokol 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.38
24 Vít HorčičkaVít Horčička 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.45
25 Richard MittnerRichard Mittner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.78
26 Marek SvobodaMarek Svoboda 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.91

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.40
MS Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.14
3 Roman FreibauerRoman Freibauer 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.36
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.36
5 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 08.62
Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.97
2 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.21
3 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.31
MS Daniel KovářDaniel Kovář 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.33
5 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.70
6 Tobiáš MarešTobiáš Mareš 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.22
MS Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.32
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.76
4 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.82
5 Filip DavidFilip David 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 09.47
6 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.65
2 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 08.25
3 Vojtěch DubaVojtěch Duba 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.25
4 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.36
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.69
MS Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.19
2 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.36
3 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.45
4 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.15
MS Matouš ZástěraMatouš Zástěra 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 09.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.02
2 Karel KühtreiberKarel Kühtreiber 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 08.20
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.51
4 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.53
5 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.08
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.09
3 Šimon ČechŠimon Čech 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.23
4 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.80
5 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.43
2 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.16
3 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.52
4 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.55
5 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.86
6 Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 10.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.40
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.65
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.97
4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.02
5 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.08
6 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.09
7 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.14
8 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.19
9 Karel KühtreiberKarel Kühtreiber 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 08.20
10 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.21
11 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.22
12 Šimon ČechŠimon Čech 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.23
13 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 08.25
13 Vojtěch DubaVojtěch Duba 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.25
15 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.31
16 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.32
17 Roman FreibauerRoman Freibauer 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.36
17 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.36
17 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.36
17 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.36
21 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.43
22 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.45
23 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.51
24 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.53
25 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 08.62
26 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.69
27 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.76
28 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.80
29 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.82
30 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.15
31 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.16
32 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.17
33 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.21
34 Daniel KovářDaniel Kovář 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.33
35 Filip DavidFilip David 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 09.47
36 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.49
37 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.52
38 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.55
39 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.65
40 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.70
41 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.86
42 Matouš ZástěraMatouš Zástěra 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 09.88
43 Tobiáš MarešTobiáš Mareš 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.95
44 Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 10.11
Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.77
2 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.03
3 Karel KühtreiberKarel Kühtreiber 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.10
4 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.19
5 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.20
6 Šimon ČechŠimon Čech 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 08.39
2 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.69
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.95
4 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.05
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.13
6 Rebecca BudínováRebecca Budínová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.17
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.98
MS Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.65
3 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.70
4 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.16
5 Rebecca BudínováRebecca Budínová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.18
6 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 08.00
2 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.48
MS Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2 08.81
4 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.02
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 09.15
Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.98
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 08.00
3 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.48
4 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.65
5 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.70
6 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2 08.81
7 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.02
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 09.15
9 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.16
10 Rebecca BudínováRebecca Budínová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.18
11 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 09.20
Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.05
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.28
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.35
4 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.41
5 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.42
6 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.07
2 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 08.55
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.66
4 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.72
5 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.84
6 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.31
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.46
3 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.60
4 Marie ŘehákováMarie Řeháková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.08
5 Nikola HermanováNikola Hermanová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.33
Karolína FraňkováKarolína Fraňková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.52
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.75
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.04
4 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.26
MS Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.23
2 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.53
3 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.84
4 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.91
MS Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.43
2 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.65
3 Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.89
MS Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.02
MS Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.74
2 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 08.74
MS Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.00
4 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.15
Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.07
2 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.23
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.31
4 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.43
5 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.46
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.52
7 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.53
8 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 08.55
9 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.60
10 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.65
11 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.66
12 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.72
13 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.74
13 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 08.74
15 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.75
16 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 08.84
16 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.84
18 Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.89
19 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.91
20 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.00
21 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.02
22 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.04
23 Marie ŘehákováMarie Řeháková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.08
24 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.10
25 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.15
26 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.26
27 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.29
28 Nikola HermanováNikola Hermanová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.33
29 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.65
30 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.84
Karolína FraňkováKarolína Fraňková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DQ
Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.04
2 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.85
3 Adéla PelikánováAdéla Pelikánová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.24
4 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 10.05
MS Tereza HolíkováTereza Holíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 09.09
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.85
2 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 09.12
3 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.27
4 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.38
MS Bára BělobradičováBára Bělobradičová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.77
Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.32
MS Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.81
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.88
4 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.97
5 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.34
6 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.45
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.72
3 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.79
MS Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.26
5 Pavlína KonečnáPavlína Konečná 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.29
6 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.44
2 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.78
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.91
4 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.04
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.14
6 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.52
MS Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.88
3 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.03
4 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 09.48
MS Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.68
6 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.42
2 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.12
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.20
MS Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.28
5 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.47
6 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.47
MS Michaela ČernáMichaela Černá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 09.03
MS Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.14
MS Adéla VojtováAdéla Vojtová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.15
5 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.41
6 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.65
MS Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.98
MS Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.32
4 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.58
5 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.78
6 Nela ZemanováNela Zemanová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.72
MS Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.85
3 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.97
MS Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.13
5 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.64
6 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.59
MS Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.77
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.83
4 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.37
MS Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.49
Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.42
2 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 08.61
MS Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.93
MS Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.95
5 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.97
6 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.04
2 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.32
3 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.42
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.42
5 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.44
6 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.45
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.47
8 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.52
9 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.59
10 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 08.61
11 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.65
12 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.70
13 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.72
13 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.72
15 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.77
16 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.78
17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.79
18 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.81
19 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.83
20 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.85
20 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.85
20 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.85
23 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.88
23 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.88
25 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.91
26 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.93
27 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.95
28 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.97
28 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.97
28 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.97
31 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.98
32 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.03
32 Michaela ČernáMichaela Černá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 09.03
34 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.04
35 Tereza HolíkováTereza Holíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 09.09
36 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 09.12
36 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.12
38 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.13
39 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.14
39 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.14
41 Adéla VojtováAdéla Vojtová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.15
42 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.20
43 Adéla PelikánováAdéla Pelikánová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.24
44 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.26
45 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.27
46 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.28
47 Pavlína KonečnáPavlína Konečná 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.29
48 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.32
49 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.34
50 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.37
51 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.38
52 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 09.39
53 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.40
54 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.41
55 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.47
56 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.48
56 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 09.48
58 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.49
59 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.58
60 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.64
61 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.68
62 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.69
63 Bára BělobradičováBára Bělobradičová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.77
64 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.78
65 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.80
66 Nela ZemanováNela Zemanová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.90
67 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.94
68 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.98
69 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 10.05
70 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.12
Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.04
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.35
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.38
4 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.44
5 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 08.63
6 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 08.71
Celkem 6 závodníků