Back

 / Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (20. 1. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.35
MS David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 18.86
MS Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.03
4 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 21.62
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 18.51
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.72
MS Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.53
4 Dominik ŠroufekDominik Šroufek 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 21.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 20.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 19.88
2 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 20.71
3 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 21.63
MS Jiří ZittnerJiří Zittner 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.92
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 20.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 20.06
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.30
MS Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.10
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.19
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 20.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel KühtreiberKarel Kühtreiber 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 20.00
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.06
3 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 22.97
Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 20.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FreibauerRoman Freibauer 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 21.01
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.53
3 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 23.42
4 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 24.97
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 20.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 21.03
2 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.59
3 Filip DavidFilip David 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 23.43
4 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 25.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.35
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 18.51
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 18.86
4 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.03
5 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.72
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 19.88
7 Karel KühtreiberKarel Kühtreiber 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 20.00
8 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 20.06
9 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.53
10 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 20.71
11 Roman FreibauerRoman Freibauer 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 21.01
12 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 21.03
13 Dominik ŠroufekDominik Šroufek 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 21.04
14 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.06
15 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.30
16 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.53
17 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 21.62
18 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 21.63
19 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.59
20 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 22.97
21 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.10
22 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.19
23 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 23.42
24 Filip DavidFilip David 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 23.43
25 Jiří ZittnerJiří Zittner 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.92
26 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 24.97
27 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 25.74
Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 19.46
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.07
MS Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 20.12
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 20.60
MS Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.76
MS Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.97
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 20.65
MS Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.02
MS Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.36
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 20.61
MS Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 22.19
3 Nela ZemanováNela Zemanová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 24.52
Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.72
MS Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 21.93
MS Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.11
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 23.29
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 20.75
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.76
3 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 23.13
MS Tereza HolíkováTereza Holíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.30
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.76
MS Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 21.94
3 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.26
4 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 23.60
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.14
MS Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 21.17
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.77
4 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 22.15
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 22.88
2 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.48
3 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 23.79
MS Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.93
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.02
MS Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.18
3 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 25.07
Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.39
2 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.48
3 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 24.13
MS Bára BělobradičováBára Bělobradičová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.37
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.94
MS Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.11
3 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 24.19
Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 20.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.16
2 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 22.80
MS Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.16
4 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 19.46
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.72
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.07
4 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 20.12
5 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.14
6 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 20.60
7 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 20.61
8 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 20.65
9 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 20.75
10 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.76
11 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.97
12 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 21.17
13 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.76
13 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.76
15 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.77
16 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 21.93
17 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 21.94
17 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.94
19 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.02
20 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.11
20 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.11
22 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 22.15
23 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.16
24 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 22.19
25 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.36
26 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 22.80
27 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 22.88
28 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.02
29 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 23.13
30 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.16
31 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.18
32 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.26
33 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 23.29
34 Tereza HolíkováTereza Holíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.30
35 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.39
36 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.48
36 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.48
38 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.56
39 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 23.60
40 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 23.79
41 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.93
42 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 24.13
43 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 24.19
44 Bára BělobradičováBára Bělobradičová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.37
45 Nela ZemanováNela Zemanová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 24.52
46 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 25.07
Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 DNS
Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 DNS