Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (20. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 06.97
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.12
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.14
4 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.15
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.16
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.20
7 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 07.21
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.26
2 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.32
3 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.47
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.54
5 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.55
6 Radek JůdaRadek Jůda 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.60
7 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.55
2 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 07.67
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.74
4 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.77
5 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.82
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.43
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.23
MS Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 07.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.1.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.47
2 Patrik LedvinaPatrik Ledvina 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.17
3 Tomáš OttTomáš Ott 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.22
MS Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 06.89
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.08
MS Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 06.89
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 07.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.1.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.38
MS David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.35
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.39
MS Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.38
MS Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.42
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.30
MS Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.49
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 06.89
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 06.89
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 06.97
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.08
5 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.12
6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.14
7 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.15
8 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.16
9 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.20
10 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 07.21
11 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.23
12 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.26
13 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.30
14 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.32
15 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.34
16 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 07.35
16 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.35
18 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.38
18 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.38
20 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.39
21 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.42
22 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.43
23 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.47
23 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.47
25 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.49
26 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.54
27 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.55
27 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.55
29 Radek JůdaRadek Jůda 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.60
30 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 07.67
30 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 07.67
32 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.74
33 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.77
34 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.78
35 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.82
36 Patrik LedvinaPatrik Ledvina 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.17
37 Tomáš OttTomáš Ott 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.22
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 06.94
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.09
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.13
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.15
5 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.17
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.19
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.27
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.31
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.47
4 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.48
5 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.56
6 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.70
7 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.88
Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Poznámky:
Klečka - DQ - předčasný start
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.28
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.29
3 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.42
4 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.53
5 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.65
6 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.69
7 David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.92
8 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.65
2 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.76
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.89
4 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.94
5 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.98
6 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.98
7 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.03
8 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KehartJiří Kehart 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 07.83
2 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.93
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.19
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 07.53
MS David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 07.43
MS David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.17
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.17
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.19
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.28
4 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.29
5 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.42
6 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 07.43
7 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.53
7 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 07.53
9 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.65
9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.65
11 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.69
12 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.76
13 Jiří KehartJiří Kehart 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 07.83
14 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.89
15 David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.92
16 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.93
17 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.94
18 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.98
18 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.98
20 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.03
21 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.11
22 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.24
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.64
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.87
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.37
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.38
5 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.49
6 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.65
7 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.72
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.72
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.44
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.54
4 Kristýna MikulováKristýna Mikulová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.01
5 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.08
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.18
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.87
MS Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.92
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.32
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.34
4 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.65
5 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.75
6 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.88
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.72
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.87
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.92
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.18
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.27
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.32
7 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.34
8 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.44
9 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.54
10 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.65
11 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.75
12 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.77
13 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.88
14 Kristýna MikulováKristýna Mikulová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.01
15 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.08

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.84
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 07.97
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.00
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.00
5 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.23
6 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.24
7 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.28
8 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.36
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.29
2 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.37
3 Petra SičakováPetra Sičaková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.61
4 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.74
5 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.92
6 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.98
7 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.03
MS Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.34
2 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.47
3 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.49
4 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.70
5 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.76
6 Kristýna GrenarováKristýna Grenarová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.05
MS Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 07.90
Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.07
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.09
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.16
4 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.68
5 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.69
6 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 08.83
7 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.01
MS Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.84
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.29
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.43
4 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.56
5 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.63
6 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.87
7 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.48
2 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.51
3 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.74
4 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.82
5 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.97
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.24
Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.84
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.88
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 07.90
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.07
5 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.09
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.16
7 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.24
8 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.29
8 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.29
10 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.34
11 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.37
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.43
13 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.47
14 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.48
15 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.49
16 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.51
17 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.56
18 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.58
19 Petra SičakováPetra Sičaková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.61
20 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.63
21 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.68
22 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.69
23 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.70
24 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.74
24 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.74
26 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.76
27 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.82
28 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 08.83
29 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.87
30 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.92
31 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.97
32 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.98
33 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.00
34 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.01
35 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.03
36 Kristýna GrenarováKristýna Grenarová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.05
Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS