Back

 / 3. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (22. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.83
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.85
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.05
4 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.10
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.11
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.13
7 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.17
8 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.18
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06.72
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.17
3 Dominik SoukupDominik Soukup 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.20
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.21
5 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.32
6 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.33
7 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.36
8 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.49
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.16
2 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.19
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.26
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.27
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.54
7 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.58
8 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FendekJakub Fendek 91 Dukla Bánská BystricaDukla Bánská Bystrica 07.14
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.15
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.26
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.29
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.33
6 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.39
7 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.51
Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.29
2 Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.41
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
4 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.52
5 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55
6 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
7 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.76
8 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.77
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.11
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.23
3 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.26
4 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.26
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.41
6 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.53
7 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
8 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.37
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.30
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.33
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.49
5 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.52
6 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.53
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
8 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.84
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.65
3 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.66
4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 07.71
5 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.79
7 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.80
David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.54
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.64
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
4 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.73
5 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.76
6 Matěj NetolickýMatěj Netolický 03 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 07.79
7 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.84
8 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.13
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.60
2 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.69
3 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.81
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.05
5 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
6 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
7 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.13
8 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.30
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.99
2 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.01
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.01
4 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.04
5 Petr MusilPetr Musil 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.25
6 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.54
7 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 09.58
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
2 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.04
3 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
4 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.18
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.21
6 Vít ŠkáchaVít Škácha 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.30
7 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.48
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.10
2 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.24
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.31
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.31
5 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.38
6 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.41
7 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.46
8 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.57
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FendekJakub Fendek 91 Dukla Bánská BystricaDukla Bánská Bystrica 07.24
2 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
4 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.58
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
6 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.75
7 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77
Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.19
2 Dominik SoukupDominik Soukup 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.20
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
4 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.31
5 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.39
6 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.41
7 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44
8 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.55
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06.71
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.81
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 06.96
4 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.09
5 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.14
6 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.19
7 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.24
Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.57
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.64
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.67
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.75
5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.82
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.82
7 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.89
8 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.84
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.85
4 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.86
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.99
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.10
7 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.11
8 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.31
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 07.86
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.87
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Oymp Brno, spolekAK Oymp Brno, spolek 07.91
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.93
5 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.95
6 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98
7 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.04
8 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.14
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.04
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.06
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.11
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.15
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.26
7 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.27
8 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.15
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.17
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
4 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.48
5 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.52
6 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
7 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
8 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.76
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
3 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.44
4 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.74
5 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.79
6 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 08.83
7 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.00
8 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.03
3 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.35
4 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.40
5 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.43
6 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.51
7 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.70
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.91
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 08.07
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.14
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
6 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.41
7 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
8 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.50
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.35
3 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.35
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.36
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
7 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.46
8 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.61
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
2 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.48
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.48
4 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.54
5 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.59
6 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.68
7 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.75
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.45
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.50
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58
4 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.82
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
6 Tereza SoukalováTereza Soukalová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.97
7 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00
8 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.69
2 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.76
3 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.77
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.83
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
6 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.03
7 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.09
8 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.23
2 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.75
3 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.80
4 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
5 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.06
6 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.72
2 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.99
3 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.29
4 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.40
5 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.60
6 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 10.17
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
2 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.82
3 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.89
4 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.04
5 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.36
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.78
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.82
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.87
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.93
6 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.03
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.04
Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.78
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 07.87
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.18
6 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
7 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.20
8 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.24
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.14
2 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.18
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.33
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
5 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.47
6 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
7 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.75
Celkem 7 závodníků
Běh 19 (út, 22.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
2 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.53
3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
4 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
5 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.78
6 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.11
7 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
Celkem 7 závodníků