Back

 / Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (26. 1. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.00
MS Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.70
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DNS
Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 19.11
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.55
3 Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 23.71
Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.54
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.71
3 Jakub ŠímaJakub Šíma 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.69
Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DQ
Poznámky:
Skuček - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.30
2 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.43
3 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.62
Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 19.19
2 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.16
3 Adam ČudlýAdam Čudlý 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 24.93
Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 21.63
MS Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.57
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.25
MS Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 19.81
MS Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.68
MS Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 19.76
MS Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.07
MS Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 21.98
MS Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.94
MS Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.00
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.57
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.68
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 19.11
5 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 19.19
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.25
7 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.70
8 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 19.76
9 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 19.81
10 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.41
11 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.55
12 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.00
13 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.07
14 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.30
15 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.43
16 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.54
17 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.62
18 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 21.63
19 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.71
20 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 21.98
21 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.00
22 Jakub ŠímaJakub Šíma 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.69
23 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.16
24 Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 23.71
25 Adam ČudlýAdam Čudlý 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 24.93
26 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.94
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DNS
Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DQ
Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 25.51
MS Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.57
MS Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.09
Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DQ
Poznámky:
Šarvaš - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.45
2 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.60
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.61
4 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 23.52
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.50
2 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 22.99
3 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.51
4 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 28.94
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 21.90
2 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 23.88
3 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 25.66
MS Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.57
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.93
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 22.73
3 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.89
4 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 24.31
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 22.65
2 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.83
3 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.93
4 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.99
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.25
2 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.98
3 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 24.63
4 Vít MalíkVít Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 27.02
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 23.32
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.37
3 David SendreiDavid Sendrei 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.75
Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 DQ
Poznámky:
Plánek - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.00
MS Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 22.51
MS Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.94
MS Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.94
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.25
MS Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 20.12
MS Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 22.36
MS Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 20.12
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.94
3 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.45
4 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.60
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.61
6 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.83
7 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 21.90
8 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.93
9 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.94
10 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 22.36
11 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.50
12 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 22.51
13 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 22.65
14 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 22.73
15 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.89
16 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 22.99
17 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.00
18 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.09
19 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.25
20 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 23.32
21 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.37
22 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 23.52
23 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.57
23 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.57
25 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.83
26 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 23.88
27 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.98
28 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.25
29 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 24.31
30 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.51
31 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 24.63
32 David SendreiDavid Sendrei 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.75
33 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.93
34 Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 25.51
35 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 25.66
36 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.99
37 Vít MalíkVít Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 27.02
38 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 28.94
Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DQ
Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 20.22
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.44
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.49
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 20.58
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 20.85
2 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.09
3 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 22.12
4 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 22.20
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.33
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.14
3 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.66
4 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.77
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.68
2 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.03
3 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.04
4 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.22
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.77
2 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.14
3 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.53
Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.07
2 Klára KafkováKlára Kafková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.24
3 Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.30
Patricie FrippPatricie Fripp 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DQ
Poznámky:
Fripp - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 20.93
2 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.70
3 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.49
4 Lucie PavlišováLucie Pavlišová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.93
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.75
2 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.84
3 Natálie PiklováNatálie Piklová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 24.63
Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.80
MS Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 20.46
MS Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 20.59
MS Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.63
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.16
MS Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.58
MS Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.65
MS Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.64
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 22.76
MS Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 23.22
MS Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.83
Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DQ
Poznámky:
Sedláčková - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 21.82
MS Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.42
MS Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.07
Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.63
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 20.22
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.33
4 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.44
5 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 20.46
6 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.49
7 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 20.58
8 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 20.59
9 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.65
10 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.77
11 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.80
12 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 20.85
13 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 20.93
14 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.14
15 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.16
16 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.58
17 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.64
18 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.66
19 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.68
20 Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.75
21 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.77
22 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 21.82
23 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.03
24 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.04
25 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.07
26 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.09
27 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 22.12
28 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 22.20
29 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.70
30 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 22.76
31 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.83
32 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.84
33 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.07
34 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 23.22
35 Klára KafkováKlára Kafková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.24
36 Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.30
37 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.49
38 Lucie PavlišováLucie Pavlišová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.93
39 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.14
40 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.22
41 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.42
42 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.53
43 Natálie PiklováNatálie Piklová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 24.63
Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Patricie FrippPatricie Fripp 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DQ
Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DQ
Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 20.97
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.52
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.79
4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.90
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 22.68
2 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.77
3 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 22.85
4 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 23.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.01
2 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 23.02
3 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.70
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 25.09
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.41
2 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.17
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.25
4 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.23
2 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.27
3 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 25.20
4 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.53
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.58
2 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 25.11
3 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 25.95
4 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 27.53
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 21.80
2 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.14
3 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.90
Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DQ
Poznámky:
Fišerová - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.29
2 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.58
3 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.77
4 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 28.72
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.23
2 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.01
3 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.06
Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Poznámky:
Böhmová - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 24.02
2 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.97
3 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.12
Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Poznámky:
Borůvková - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.58
2 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.70
3 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 26.44
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 20.97
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.52
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.79
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 21.80
5 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.90
6 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.14
7 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.41
8 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 22.68
9 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.77
10 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 22.85
11 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.01
12 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 23.02
13 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.17
14 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.23
14 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.23
16 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.25
17 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.29
18 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 23.33
19 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 23.46
20 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.58
20 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.58
20 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.58
23 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.70
23 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.70
25 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.90
26 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.01
27 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 24.02
28 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.06
29 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.27
30 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.77
31 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.97
32 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 25.09
33 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 25.11
34 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.12
35 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 25.20
36 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 25.95
37 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 26.44
38 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.53
38 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 27.53
40 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 28.72
Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DQ
Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ