Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

60 m - Muži

(so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.12
2 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 09.08
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.37
MS Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.13
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.23
MS Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.27
MS Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 07.44
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.16
MS Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.43
MS Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.08
MS Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.36
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.12
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.17
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.33
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.25
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.41
MS Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.72
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 07.77
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.34
MS Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.52
MS Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.31
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.20
MS Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.26
MS Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.28
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.46
Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 2 DNS
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 07.33
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 08.10
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.50
MS Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.54
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.41
MS Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.41
Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 07.60
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 07.64
3 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.28
MS Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.62
MS Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 07.59
MS Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.54
MS Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.57
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 07.45
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.64
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.75
MS David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.75
MS Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.59
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.62
David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.85
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 07.88
MS Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.95
MS Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.86
MS David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.94
MS Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.97
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.82
2 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 07.94
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.05
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.18
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.30
6 Rostislav KopčoRostislav Kopčo 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4 07.92
2 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.63
3 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.64
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.85
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.86
6 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 08.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.00
2 Dominik JílekDominik Jílek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.43
MS Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.56
MS Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.28
MS Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.16
MS Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.30
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HronDaniel Hron 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.20
2 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.25
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.39
4 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.50
5 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 09.82
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.11
Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.44
2 Jiří KalousJiří Kalous 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.56
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.63
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.31
5 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.51
MS Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.61
2 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.64
3 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.80
4 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.05
5 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.77
MS Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 09.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.25
MS Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.60
MS Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.34
MS Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.33
MS Anna MaiantsevaAnna Maiantseva 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.21
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.67
MS Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.58
MS Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.24
Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 6 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 07.93
MS Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.36
MS Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.89
MS Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.16
Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.03
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.21
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.37
MS Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.40
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.27
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 08.33
MS Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.90
MS Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.86
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.79
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.10
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.36
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.47
MS Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.34
MS Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.40
MS Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.40
MS Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.14
MS Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.40
MS Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.33
MS Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.39
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.70
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.81
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.85
MS Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.83
MS Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.74
MS Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.69
MS Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.37
MS Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.45
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.81
2 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.88
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.02
4 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.06
MS Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.00
MS Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.98
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.71
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.56
2 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.63
3 Sára KosířováSára Kosířová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.82
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.92
5 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.97
MS Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.07
Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 8 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 4 08.42
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.51
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.79
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.98
MS Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.85
MS Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 08.49
MS Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 08.50
Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.94
2 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 6 08.98
3 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.08
4 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.10
5 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.17
6 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.49
7 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.61
MS Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.22
2 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.23
3 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.29
4 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.46
5 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.55
6 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.55
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.82
Mariam EnanMariam Enan 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.66
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.67
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.70
4 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.80
5 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.81
6 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 08.84
7 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.96
8 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.35
2 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.61
3 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.62
4 Domimika StehnováDomimika Stehnová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.67
5 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.85
6 Kateřina BodlákováKateřina Bodláková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.39
MS Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.44
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.87
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.16
2 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.27
3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.49
4 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.90
5 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.26
6 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 10.47
7 Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.52
MS Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.04
Celkem 8 závodníků