Back

 / Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (26. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.02
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.48
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.55
4 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 07.57
5 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 07.64
6 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.67
7 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.84
8 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.12
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.31
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.32
4 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.59
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.96
6 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 08.15
7 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.45
Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.12
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.36
3 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.45
4 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 07.66
5 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.68
6 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.78
7 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.28
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.40
3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.47
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.61
5 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.64
6 Pawel CHORZEPAPawel CHORZEPA 04 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 7 08.26
7 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.22
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 07.40
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.58
4 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.81
5 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 07.87
6 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.27
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.48
2 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.68
3 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.79
4 Jan HartigJan Hartig 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.04
5 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.33
6 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.85
David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.30
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.43
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.54
4 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 07.65
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.70
6 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 07.74
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.93
8 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.70
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 06.94
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 07.03
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.06
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.13
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.21
6 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.24
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.36
Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:50) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.75
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.80
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.87
4 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.01
Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DQ
Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DQ
Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.82
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.39
3 Ewa DZIEMIDOWICZEwa DZIEMIDOWICZ 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 2 08.64
4 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.72
5 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81
6 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.98
7 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.01
Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 07.83
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.21
3 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.31
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.61
5 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.87
6 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.05
7 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.99
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.13
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.38
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.45
5 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.82
6 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.99
7 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.00
2 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.41
3 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.60
4 Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.65
5 Anna LannenAnna Lannen 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.97
6 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.03
7 Laura SZCZESNALaura SZCZESNA 05 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 6 09.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.07
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.24
3 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.40
4 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.54
5 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.73
6 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.92
7 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.31
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.39
3 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.47
4 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.59
5 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.88
6 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.89
7 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.19
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.28
3 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.77
4 Simona BuštováSimona Buštová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 08.92
5 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.30
6 Anna Julie HurtováAnna Julie Hurtová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.44
Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.13
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.43
3 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.62
4 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.84
5 Kristýna Marie MatuškováKristýna Marie Matušková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.11
6 Anita ŠibravováAnita Šibravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.25
7 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.41
Celkem 7 závodníků