60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 2 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 06.92 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 07.48 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 07.33 | |||||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.42 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 8 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.62 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále B (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 06.86 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 3 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.08 | |||||||||||||||
7 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s | 08.17 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | Kateřina KoutnáKateřina Koutná | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |