Back

 / Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (27. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.89
2 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.03
3 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 1 08.40
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.66
MS Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.70
Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.24
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.28
3 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.62
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 07.81
5 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 07.88
Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 DQ
Poznámky:
Cmíral - DQ - pravidlo 162.6 (předčasný start)
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 07.15
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 07.60
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.62
4 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 07.70
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.80
6 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 07.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 1 07.79
2 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 2 07.86
3 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6 08.05
Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 DNS
Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.30
2 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.65
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 07.77
4 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 07.91
5 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 1 07.97
MS Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 07.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.53
2 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 4 07.68
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.70
4 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 2 08.07
5 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 6 08.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.64
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.18
3 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 5 08.31
MS Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.73
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.51
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.70
3 Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 07.94
4 Petr MusilPetr Musil 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.17
MS Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 07.47
MS Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 07.54
MS Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.47
MS Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.33
MS Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.49
Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 07.15
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.24
3 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.28
4 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.30
5 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.33
6 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 07.47
6 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.47
8 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.49
9 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.51
10 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.53
11 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 07.54
12 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 07.60
13 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.62
13 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.62
15 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.64
16 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.65
17 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.66
18 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 4 07.68
19 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.70
19 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 07.70
19 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.70
19 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.70
23 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.73
24 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.75
25 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 07.77
26 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 1 07.79
27 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.80
28 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 07.81
29 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 2 07.86
30 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 07.88
31 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.89
31 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 07.89
33 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 07.91
33 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 07.91
35 Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 07.94
36 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 1 07.97
37 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.03
38 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6 08.05
39 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 2 08.07
40 Petr MusilPetr Musil 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.17
41 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.18
42 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 5 08.31
43 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 6 08.32
44 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 1 08.40
Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 DQ
Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 DNS
Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.14
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 07.15
3 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.23
4 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.30
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.47
6 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.48
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.46
MS Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.65
MS Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.71
MS Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.40
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 07.63
MS Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 07.90
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.78
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.80
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 07.88
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 08.12
5 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 08.19
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 08.25
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.79
2 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.91
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 09.07
4 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.61
MS Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.23
MS Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.58
2 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.94
3 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 6 09.07
4 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 5 09.56
MS Gomez Enya CarbajalGomez Enya Carbajal 97 ŠpanělskoŠpanělsko 4 08.11
MS Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.43
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.46
3 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.58
4 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 6 08.98
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.26
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.84
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.94
MS Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.03
Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS
Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.83
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 1 08.69
3 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 2 08.80
4 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.89
5 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 6 08.95
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 08.17
2 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 2 08.47
3 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.51
4 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 3 08.61
5 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.17
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 07.89
2 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.38
3 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 08.64
4 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.68
5 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.23
Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.23
2 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.51
3 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.88
4 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 2 09.33
MS Gomez Enya CarbajalGomez Enya Carbajal 97 ŠpanělskoŠpanělsko 1 08.15
MS Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.22
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.50
3 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.18
4 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina 1 09.62
MS Martina ŠimonováMartina Šimonová 88 Spastic HandicapSpastic Handicap 5 10.55
MS Lenka KadetováLenka Kadetová 90 Spastic HandicapSpastic Handicap 6 11.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.79
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.83
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 07.89
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.94
5 Gomez Enya CarbajalGomez Enya Carbajal 97 ŠpanělskoŠpanělsko 4 08.11
6 Gomez Enya CarbajalGomez Enya Carbajal 97 ŠpanělskoŠpanělsko 1 08.15
7 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 08.17
8 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.22
8 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.22
10 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.23
10 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.23
12 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.26
13 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.31
14 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.38
15 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.43
16 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.46
16 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.46
18 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 2 08.47
19 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.48
20 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.49
21 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.50
22 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.51
22 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.51
24 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.58
24 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.58
26 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 3 08.61
27 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.63
28 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 08.64
29 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.68
30 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 1 08.69
31 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 2 08.80
32 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.84
33 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.88
34 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.89
35 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.91
36 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.94
37 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 6 08.95
38 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 6 08.98
39 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.03
40 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 09.07
40 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 6 09.07
42 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.17
43 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.18
44 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.23
45 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 2 09.33
46 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 5 09.56
47 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.61
48 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina 1 09.62
49 Martina ŠimonováMartina Šimonová 88 Spastic HandicapSpastic Handicap 5 10.55
50 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 Spastic HandicapSpastic Handicap 6 11.02
Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 DNS
Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS