Back

 / Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (27. 1. 2019)

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.05
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.15
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.23
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.89
Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 08.69
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.97
MS Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AC Stavbar NitraAC Stavbar Nitra 2 11.22
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.74
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.77
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.03
MS Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.72
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.13
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 09.22
3 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.28
4 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.88
5 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.72
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.77
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.03
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.13
5 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 09.22
6 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.28
7 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.88
8 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.43

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.37
2 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 10.58
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.10
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 10.55
MS Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.49
MS Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 10.04
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.49
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.52
3 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.90
MS Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.77
Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků