Back

 / Přebor Pardubického kraje OPEN

Praha - Stromovka (27. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.32
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.34
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.39
4 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 07.42
5 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.49
6 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.69
7 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 06.96
MS Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.00
MS Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.95
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.19
MS Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.26
MS Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 06.97
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.70
MS Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.58
MS Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 07.79
MS Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.77
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.71
2 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 07.74
3 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.78
4 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.81
5 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 07.84
6 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.90
Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 07.28
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 07.53
3 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.08
4 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.21
5 Miroslav VilčekMiroslav Vilček 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.38
6 Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.48
7 Šimon KovářŠimon Kovář 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.81
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.92
MS Adam AbrahamAdam Abraham 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.90
MS David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 07.79
MS Jan NovákJan Novák 97 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 7 07.46
MS Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.79
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.95
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 06.96
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 06.97
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.00
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.19
6 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.26
7 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 07.28
8 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.32
9 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.34
10 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.39
11 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 07.42
12 Jan NovákJan Novák 97 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 7 07.46
13 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.49
14 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 07.53
15 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.58
16 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.69
17 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.70
18 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.71
19 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.72
20 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 07.74
21 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.77
22 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.78
23 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 07.79
23 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 07.79
23 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.79
26 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.81
26 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.81
28 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 07.84
29 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.90
29 Adam AbrahamAdam Abraham 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.90
31 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.92
32 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.08
33 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.21
34 Miroslav VilčekMiroslav Vilček 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.38
35 Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.48
36 Šimon KovářŠimon Kovář 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.95
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.29
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.31
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.32
4 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.35
5 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 07.41
6 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 07.42
7 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.56
8 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.81
Celkem 8 závodníků
Finále MS (ne, 27.1.2019 - 12:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan NovákJan Novák 97 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 8 07.40
MS Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.69
MS Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.12
MS Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 06.98
MS Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.91
MS Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.23
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.23
MS Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 06.92
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.33
2 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 07.55
3 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.75
4 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 07.78
5 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.79
6 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 07.81
7 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 07.86
8 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 08.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.37
2 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 07.67
3 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.79
4 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 07.85
5 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.88
6 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.97
7 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.54
8 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.85
2 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.10
3 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.25
4 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.79
5 Ondřej JiroutOndřej Jirout 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.94
6 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 08.95
7 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 8 08.03
2 Antonín KönigAntonín König 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 08.46
3 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 08.47
MS Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.30
MS Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.72
MS Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.31
MS Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.42
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.37
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.42
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 8 07.67
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.79
5 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 07.85
5 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.85
7 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.88
8 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.97
9 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 8 08.03
10 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.10
11 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.25
12 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.30
13 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.31
14 Antonín KönigAntonín König 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 08.46
15 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 08.47
16 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.54
17 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.61
18 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.72
19 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.79
20 Ondřej JiroutOndřej Jirout 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.94
21 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 08.95
22 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.09

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.26
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.50
3 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.54
4 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.65
5 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.66
6 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.83
7 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.13
2 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 09.19
3 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.29
4 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.31
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.59
6 Marek MuchaMarek Mucha 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.63
7 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.59
2 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.68
3 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.97
4 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.04
5 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.06
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.83
2 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.13
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.31
4 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.40
5 Dominik KučeraDominik Kučera 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.42
6 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.14
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.33
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.26
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.50
3 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.54
4 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.59
5 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.65
6 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.66
7 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.68
8 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.83
8 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.83
10 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.97
11 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.04
12 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.06
13 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.13
13 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.13
15 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 09.19
16 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 09.29
17 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.31
17 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.31
19 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.33
20 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.40
21 Dominik KučeraDominik Kučera 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.42
22 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.57
23 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.59
24 Marek MuchaMarek Mucha 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.63
24 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.63
24 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.63
27 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.14

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.32
2 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.44
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.57
4 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 08.57
5 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.60
6 Marek MlynářMarek Mlynář 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.72
7 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.89
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.94
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.04
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.06
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.18
5 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.23
6 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.36
7 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.43
8 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.47
Celkem 8 závodníků
Finále MS (ne, 27.1.2019 - 12:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.74
MS Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.85
MS Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.38
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.80
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.94
MS Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.31
MS Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.49
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.99
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.03
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.14
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.17
5 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.22
6 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.38
7 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.38
8 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 08.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.43
2 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 08.93
3 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.93
4 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 09.13
5 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.19
6 Eliška RostováEliška Rostová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.39
7 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.53
Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.80
MS Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.45
MS Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.89
MS Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.48
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.77
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.92
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.18
2 Leona LukášováLeona Lukášová 75 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.26
MS Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.37
MS Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.60
MS Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.45
MS Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.49
MS Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.51
Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.77
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.80
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.89
4 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.92
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.99
6 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.03
7 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.14
8 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.17
9 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.22
10 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.37
11 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.38
11 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.38
13 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.43
14 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.45
15 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.48
16 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.49
17 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.51
18 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.60
19 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 08.72
20 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 08.93
20 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.93
22 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 09.13
23 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.18
24 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.19
25 Leona LukášováLeona Lukášová 75 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.26
26 Eliška RostováEliška Rostová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.39
27 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.45
28 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.53
Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.18
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.51
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.62
4 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.73
5 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.85
6 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.97
MS Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.91
2 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.96
3 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.08
4 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.16
5 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.32
6 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.49
MS Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 08.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.16
2 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.24
3 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.27
4 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.38
5 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.43
6 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.51
7 Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.66
2 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.32
3 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.39
4 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.52
5 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 7 09.86
6 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.14
7 Adéla ŠvecováAdéla Švecová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.72
2 Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.82
3 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.88
4 Anna PeštálováAnna Peštálová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.04
Andrea SemonskáAndrea Semonská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 DNS
Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.74
2 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.81
3 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.90
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.99
5 Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.26
6 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.33
7 Aneta KubováAneta Kubová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.19
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.18
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.33
3 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.51
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.62
5 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.66
6 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.72
7 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.73
8 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.74
9 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.81
10 Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.82
11 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.85
12 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 08.87
13 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.88
14 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.90
15 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.91
16 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.96
17 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.97
18 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.99
19 Anna PeštálováAnna Peštálová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.04
20 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.08
21 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.16
21 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.16
23 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.24
24 Jitka JanatováJitka Janatová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.26
25 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.27
26 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.32
26 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.32
28 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.33
29 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.38
30 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.39
31 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.43
32 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.49
33 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.51
34 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.52
35 Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.84
36 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 7 09.86
37 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.14
38 Aneta KubováAneta Kubová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.19
39 Adéla ŠvecováAdéla Švecová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.69
Andrea SemonskáAndrea Semonská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 DNS
Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.10
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.47
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.54
4 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.56
5 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.67
6 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.75
7 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.84
Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.16
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.62
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.69
4 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 7 08.70
5 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.72
6 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.77
7 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.87
8 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.89
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.15
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.73
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 3 08.77
4 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.88
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.90
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.98
7 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.14
Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.22
2 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.43
3 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 09.84
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.01
5 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.01
6 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.29
7 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.37
Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.69
2 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.81
3 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.13
4 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.81
5 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.16
6 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.30
7 Karolína KořistkováKarolína Kořistková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 10.79
8 Natálie RajskáNatálie Rajská 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 11.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.65
2 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.17
3 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.42
4 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.58
5 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 09.76
6 Denisa KubováDenisa Kubová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.26
7 Tereza PopilkováTereza Popilková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 09.44
2 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.45
3 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.69
4 Viktorie VečeřováViktorie Večeřová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.79
5 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.85
6 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.92
7 Marika NovotnáMarika Novotná 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.97
2 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.33
3 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.61
4 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 11.12
MS Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.60
MS Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 09.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.15
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.65
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.69
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.73
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 3 08.77
6 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.81
7 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.88
8 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.90
9 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.97
10 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 08.98
11 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.13
12 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.14
13 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.17
14 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.22
15 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.33
16 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.42
17 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.43
18 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 09.44
19 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.45
20 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 09.56
21 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.58
22 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.61
23 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.69
24 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 09.76
25 Viktorie VečeřováViktorie Večeřová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.79
26 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 09.81
27 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 09.84
28 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.85
29 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.92
30 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.01
30 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.01
32 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.16
33 Denisa KubováDenisa Kubová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.26
34 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.29
35 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.30
36 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.37
37 Marika NovotnáMarika Novotná 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.40
38 Tereza PopilkováTereza Popilková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.48
39 Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.60
40 Karolína KořistkováKarolína Kořistková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 10.79
41 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 11.12
42 Natálie RajskáNatálie Rajská 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 11.36
Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 DNS