Back

 / Přebor Pardubického kraje OPEN

Praha - Stromovka (27. 1. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 18.30
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.74
3 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.07
4 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 19.17
MS Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 18.68
2 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 18.85
3 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.07
4 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 19.15
MS Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.65
2 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 20.84
3 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 21.41
4 Ondřej JiroutOndřej Jirout 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.90
5 Filip RomanFilip Roman 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 22.26
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 19.28
2 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 19.40
3 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 19.89
4 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.84
5 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 27.1.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.75
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 18.52
3 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 19.78
MS Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 20.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.39
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.75
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 18.30
4 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 18.52
5 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 18.68
6 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.74
7 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 18.85
8 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.96
9 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.07
9 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.07
11 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 19.15
12 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 19.17
13 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 19.28
14 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 19.40
15 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.65
16 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 19.78
17 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 19.89
18 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 20.84
18 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.84
20 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 20.94
21 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 21.41
22 Ondřej JiroutOndřej Jirout 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 21.90
23 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.20
24 Filip RomanFilip Roman 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 22.26

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 20.42
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 21.05
3 Aleš BlažekAleš Blažek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 21.49
4 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 22.21
5 Daniel KarpelesDaniel Karpeles 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 23.34
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.98
2 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.22
3 Josef BurešJosef Bureš 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 22.32
4 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 23.47
5 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 20.96
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.99
3 Maxim HanikMaxim Hanik 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 24.12
4 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 25.28
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.43
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 21.22
2 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 21.74
3 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.86
4 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.94
5 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.55
6 Marek ŘehákMarek Řehák 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 24.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 20.42
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 20.96
3 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.99
4 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 21.05
5 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 21.22
6 Aleš BlažekAleš Blažek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 21.49
7 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 21.74
8 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.98
9 Zdeněk NeugebauerZdeněk Neugebauer 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 22.21
10 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.22
11 Josef BurešJosef Bureš 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 22.32
12 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.86
13 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.94
14 Daniel KarpelesDaniel Karpeles 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 23.34
15 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.43
16 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 23.47
17 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.55
18 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.00
19 Marek ŘehákMarek Řehák 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 24.10
20 Maxim HanikMaxim Hanik 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 24.12
21 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 25.28

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.54
2 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 20.57
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 20.62
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.41
MS Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.88
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.51
2 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 20.89
3 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 21.67
4 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.10
5 Jolana StupkováJolana Stupková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 22.16
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 21.17
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 21.38
3 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.23
Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.07
2 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.22
3 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 23.34
4 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 27.27
MS Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 27.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 19.96
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.69
3 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.35
4 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.04
5 Sára ValáškováSára Valášková 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.66
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 27.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 20.06
2 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 21.71
3 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 21.76
4 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 21.86
5 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.75
6 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 23.18
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 27.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 20.74
2 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 22.58
3 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.65
4 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 23.36
5 Aneta KubováAneta Kubová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 23.65
Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 27.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 20.89
2 Anna PeštálováAnna Peštálová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 21.95
3 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.23
4 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.41
Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.88
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.54
3 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 19.96
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 20.06
5 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.41
6 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.51
7 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 20.57
8 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 20.62
9 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 20.69
10 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 20.74
11 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 20.89
11 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 20.89
13 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.07
14 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 21.17
15 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 21.38
16 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 21.67
17 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 21.71
18 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 21.76
19 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 21.86
20 Anna PeštálováAnna Peštálová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 21.95
21 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.10
22 Jolana StupkováJolana Stupková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 22.16
23 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.20
24 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.22
25 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.23
25 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.23
27 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.35
28 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 22.58
29 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.65
30 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.75
31 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.04
32 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 23.18
33 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 23.34
34 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 23.36
35 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.41
36 Aneta KubováAneta Kubová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 23.65
37 Sára ValáškováSára Valášková 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.66
38 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 27.27
Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 3 20.88
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 22.40
3 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 23.35
Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 22.54
2 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 22.67
3 Soňa NeugebauerováSoňa Neugebauerová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 22.69
4 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 23.20
Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.90
2 Jolana KolářováJolana Kolářová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 24.09
3 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.44
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.79
Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 23.28
2 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 23.34
3 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 24.68
4 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 24.96
5 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 25.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 27.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.89
2 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 24.08
3 Viktorie VečeřováViktorie Večeřová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 24.63
4 Denisa KubováDenisa Kubová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 24.97
Aneta LánováAneta Lánová 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 27.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 21.35
2 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 22.92
3 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 22.95
4 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 23.53
5 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 28.08
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 27.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 21.17
2 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 22.25
3 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 23.63
Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 27.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 19.93
MS Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.22
Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 19.93
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 3 20.88
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 21.17
4 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 21.35
5 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 22.25
6 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 22.40
7 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 22.54
8 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 22.67
9 Soňa NeugebauerováSoňa Neugebauerová 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 22.69
10 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.89
11 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.90
12 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 22.92
13 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 22.95
14 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 23.20
15 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 23.28
16 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 23.34
17 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 23.35
18 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 23.53
19 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 23.63
20 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 24.08
21 Jolana KolářováJolana Kolářová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 24.09
22 Viktorie VečeřováViktorie Večeřová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 24.63
23 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 24.68
24 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 24.96
25 Denisa KubováDenisa Kubová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 24.97
26 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 25.00
27 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.44
28 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.79
29 Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.22
30 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 28.08
Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DQ
Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNS
Tereza PrudičováTereza Prudičová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 DNS
Aneta LánováAneta Lánová 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 DQ
Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 DNS