Back

 / Přebor Pardubického kraje OPEN

Praha - Stromovka (27. 1. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrunecJakub Trunec 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 28.90
MS Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.83
MS Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.74
MS Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.01
Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.27
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.27
MS Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.78
Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 23.79
MS Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.63
MS Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.68
MS Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.46
MS Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.08
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.92
MS Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.14
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 23.34
MS Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.79
MS Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.36
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 23.39
2 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.68
3 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 27.07
MS Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 24.10
Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 22.99
MS David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.38
MS Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.10
MS Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.06
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 25.16
2 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 25.98
MS Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.86
MS Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.33
MS Jáchym KřížJáchym Kříž 02 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 27.33
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 23.63
2 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.50
MS Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.93
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 23.93
Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 24.62
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.65
MS Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.39
MS Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.05
MS Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.08
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.80
2 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 25.86
MS Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 26.83
MS Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.59
MS Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 24.16
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 27.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.23
MS Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.91
MS Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.94
MS Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 28.44
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.74
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.01
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.46
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.78
5 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.79
6 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.83
7 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 22.99
8 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.08
9 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.14
10 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.27
10 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.27
12 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 23.34
13 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.36
14 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.38
15 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 23.39
16 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.63
16 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 23.63
18 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.65
19 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.68
20 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 23.79
21 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.86
22 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.92
23 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.93
23 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 23.93
25 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.05
26 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.06
27 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 24.10
27 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.10
29 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 24.16
30 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.33
31 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.39
32 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.50
33 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.59
34 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 24.62
35 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.80
36 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.91
37 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.08
38 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 25.16
39 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.23
40 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 25.86
41 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 25.98
42 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.68
43 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 26.83
44 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 27.07
45 Jáchym KřížJáchym Kříž 02 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 27.33
46 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 28.44
47 Jakub TrunecJakub Trunec 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 28.90
48 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.94
Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.36
MS Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.42
MS Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.97
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.54
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.69
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.24
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.91
MS Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 27.43
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.68
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.89
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.91
4 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 29.36
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.34
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 27.51
2 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 28.84
MS Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.99
MS Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.69
Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 29.13
MS Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.01
MS Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.14
Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 28.05
2 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 28.35
3 Eliška RostováEliška Rostová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 29.58
4 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 30.14
MS Michaela FantováMichaela Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.93
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 27.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 27.76
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 28.14
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 28.81
4 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 28.98
5 Leona LukášováLeona Lukášová 75 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 31.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.36
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.42
3 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.54
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.69
5 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.97
6 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.14
7 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.24
8 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.68
9 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.89
10 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.91
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.91
12 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.99
13 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.01
14 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.34
15 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 27.43
16 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 27.51
17 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.69
18 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 27.76
19 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 28.05
20 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 28.14
21 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 28.35
22 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 28.81
23 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 28.84
24 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 28.98
25 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 29.13
26 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 29.36
27 Eliška RostováEliška Rostová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 29.58
28 Michaela FantováMichaela Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.93
29 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 30.14
30 Leona LukášováLeona Lukášová 75 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 31.33
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS