Back

 / I. Veřejné závody PAS

Praha-Strahov (11. 1. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.67
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.06
3 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 18.19
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.16
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 16.79
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.89
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.72
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.97
3 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.90
4 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.24
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.58
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.92
3= Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.46
3= Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.46
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.43
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.92
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.20
4 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.08
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 16.78
2 Lukasz PotczykLukasz Potczyk 01 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 16.97
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.19
4 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.68
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.96
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.00
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.19
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.51
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.31
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.34
3 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 19.85
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.38
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 17.49
3 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.80
4 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.83
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.34
2 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.65
3 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.39
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.51
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 18.01
2 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.15
3 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.52
Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.18
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.46
3 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.79
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.37
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.30
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.37
3 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 18.37
4 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.69
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.48
1= Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.48
3 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.72
4 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.25
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Arkadiusz PokczykArkadiusz Pokczyk 01 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 17.35
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.52
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18.66
Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.94
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17.09
3 Filip DavidFilip David 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.46
4 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 19.00
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.79
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.07
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 16.83
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.32
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.33
4 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17.62
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.66
2= Michael AyebouaMichael Ayeboua 84 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17.88
2= David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17.88
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.49
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.56
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.79
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17.87
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.52
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.55
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18.71
3 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.76
Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 17.09
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17.12
3 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.01
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.02
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.72
2 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 18.13
3 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.23
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.39
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.74
2 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.68
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.10
4 David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.39
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17.74
2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.06
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.10
4 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.27
Celkem 4 závodníků
Běh 26 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.81
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.64
Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Michael AyebouaMichael Ayeboua 84 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 27 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.67
2 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.08
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.84
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18.93
Celkem 4 závodníků
Běh 28 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.35
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.62
3 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 17.83
4 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.13
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.85
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.95
3 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21.50
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 23.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.36
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.85
3 Lucie KřenováLucie Křenová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.43
4 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.11
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.55
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.92
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.05
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.30
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.84
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.93
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.23
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.60
3 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 22.23
4 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.27
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.29
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.52
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.93
4 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.29
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.81
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 19.16
3 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.15
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.52
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.53
3 Anna MainatsevaAnna Mainatseva 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.91
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.77
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 20.22
3 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.59
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.61
2 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 20.55
3 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.60
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.04
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 19.23
3 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.13
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.83
2 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.13
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.27
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.99
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.63
3 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.81
Adéla SlámováAdéla Slámová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.35
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.80
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20.21
4 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.02
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.97
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.98
3 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.73
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.33
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.58
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.79
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.97
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.14
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.15
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.25
2 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20.50
3 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.16
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.26
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.68
3 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.89
4 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.08
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.41
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.51
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.80
4 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.99
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.50
2 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.14
3 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.42
4 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.23
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.10
2 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21.51
3 Patricie ŽídkováPatricie Žídková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.76
Natálie FridrichNatálie Fridrich 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.08
2 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.44
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.88
4 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 21.78
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.09
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20.64
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.92
4 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.34
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 20.79
2 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.55
3 Tereza HladíkováTereza Hladíková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.43
Celkem 3 závodníků
Běh 26 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22.47
2 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.31
3 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 25.06
Celkem 3 závodníků
Běh 27 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.00
2 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22.20
3 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.55
Celkem 3 závodníků
Běh 28 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.88
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.29
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.21
Celkem 3 závodníků