Back

 / II. Veřejné závody PAS

Praha-Strahov (18. 1. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.91
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.82
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.55
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.32
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.38
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.40
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.32
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.86
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.23
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 17.08
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 17.51
Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.94
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.03
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.23
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.24
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.69
3 Michael AyebouaMichael Ayeboua 84 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17.75
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.18
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.26
3 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17.80
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.33
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.33
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.33
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.66
2 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.41
3 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.43
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.65
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.77
3 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.45
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.53
1= David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.53
3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 20.48
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.49
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.20
3 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 95 neregistrovanýneregistrovaný 19.45
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.39
2 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.79
Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.58
2 Ján Pavel DurdaJán Pavel Durda 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.61
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.79
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17.79
2 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.16
3 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.67
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.17
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.56
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.48
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.68
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17.81
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17.90
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.81
2 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.07
3 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.09
4 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.27
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17.85
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17.89
3 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.31
4 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.59
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.32
2 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 18.85
3 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.89
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.45
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.44
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.57
3 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.87
4 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.15
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael AyebouaMichael Ayeboua 84 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17.83
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.17
3 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.19
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.99
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17.86
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 18.31
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18.41
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.86
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.65
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.41
3 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 21.46
Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.00
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.54
3 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.61
4 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.65
Celkem 4 závodníků
Běh 26 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 17.79
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.46
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.92
4 Marian RobouskýMarian Robouský 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.86
Celkem 4 závodníků
Běh 27 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.53
2 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.58
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ReicheltJakub Reichelt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.14
2 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.04
3 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.04
4 Jakub ŠpínaJakub Špína 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.96
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.00
2 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.04
3 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.37
4 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.21
2 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.73
3 Jan JohnJan John 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.28
4 Patrik OtáhalPatrik Otáhal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.27
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.66
2 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.80
3 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.63
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.63
2 Štefan HošekŠtefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.75
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.80
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.30
2 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.02
3 Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.63
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.19
2 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.65
3 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.91
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.01
2 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.58
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.14
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.68
2 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.66
3 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.78
4 Morse Mathias ChataraMorse Mathias Chatara 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.79
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.36
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.45
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 19.10
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.21
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.82
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.10
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.91
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18.97
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.99
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.78
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.12
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.35
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.42
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.46
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.45
4 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 21.39
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.51
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.72
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.93
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.79
2 Carbajal Gómez EnyaCarbajal Gómez Enya 97 ŠpanělskoŠpanělsko 19.82
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 20.05
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.67
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.74
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.63
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.68
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.48
3 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.86
4 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.11
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.15
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.23
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.94
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.59
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.00
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.40
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.44
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.82
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.40
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.08
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.16
3 Tereza SoukalováTereza Soukalová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.43
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.32
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.18
3 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 21.55
Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.16
2 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.46
3 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20.46
4 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.69
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.08
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20.44
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.96
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21.62
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.19
2 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.33
3 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.02
4 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.06
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.32
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.43
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.86
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.16
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.36
2 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.44
3 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.81
4 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.05
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.46
2 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.89
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22.41
4 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.09
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MoravcováZuzana Moravcová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.64
2 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.79
3 Markéta LorencováMarkéta Lorencová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.85
Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.09
2 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.98
3 Lucie KřenováLucie Křenová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.25
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22.91
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22.23
2 Lucie ŠmolíkováLucie Šmolíková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.55
3 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22.56
4 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.18
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.58
2 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.63
3 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.78
Celkem 3 závodníků
Běh 25 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.57
2 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.17
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.10
2 Anna Julie MoreiraAnna Julie Moreira 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.32
3 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.92
4 Alice VokrouhlíkováAlice Vokrouhlíková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.38
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.24
2 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.93
3 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.58
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.69
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.73
3 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.46
4 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.58
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.12
2 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.17
3 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.26
Magdalena HoškováMagdalena Hošková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.15
2 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.17
3 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.05
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.66
2 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.23
3 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.36
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.14
2 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.24
3 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.35
4 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.11
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.99
2 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.68
3 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.73
4 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.79
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.70
2 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.99
3 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.30
4 Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.58
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.78
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.93
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.98
Celkem 3 závodníků