Back

 / Metal PS mezinárodní atletický mítink

Otrokovice (30. 1. 2019)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 5 7.25 6.947.257.187.257.05xx
2 Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
94 1 7.15 7.026.707.017.027.10x7.15
3 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 4 6.57 6.50x-6.506.526.516.57
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 6.52 6.446.526.526.52x6.376.47
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 DNS
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 2 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel BucsaSamuel Bucsa
RomaniaRomania
00 1 7.31 7.31xx7.31x-x
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 2 6.48 6.276.486.386.486.27--
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 1 5.57 5.125.315.575.575.465.305.36
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 5.65 5.195.305.465.465.655.655.43
2 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 14 5.43 x5.36x5.36xx5.43
3 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 12 5.30 xx5.305.303.535.024.77
4 Adam ŠtouračAdam Štourač
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 9 4.93 4.354.354.694.694.354.934.76
5 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 13 4.84 3.91x4.734.734.67x4.84
6 Adam DostálAdam Dostál
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 3 4.72 4.554.654.634.654.714.724.46
7 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 11 4.63 4.224.384.634.63x3.904.20
8 Lukáš KiszaLukáš Kisza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 6 4.46 4.154.454.464.464.204.304.27
9 Jakub DaňhelJakub Daňhel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 4.45 4.123.824.454.450.00.00.0
10 Michael BorikMichael Borik
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 1 4.37 4.194.374.284.370.00.00.0
11 Radek ŠtouračRadek Štourač
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 10 4.28 4.104.084.284.280.00.00.0
12 Tomáš JílekTomáš Jílek
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
04 5 4.00 4.003.603.594.000.00.00.0
13 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 8 3.91 3.913.853.853.910.00.00.0
14 Martin KočařMartin Kočař
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 7 3.76 x3.76x3.760.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
AK ZlínAK Zlín
06 10 4.69 4.314.564.554.564.604.124.69
2 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 19 4.67 4.474.674.514.674.544.62x
3 Petr ŽaludekPetr Žaludek
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 13 4.31 4.224.294.044.29x4.314.13
4 Marek ZimákMarek Zimák
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 11 4.25 3.813.923.533.924.00x4.25
5 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 18 4.17 3.673.803.973.974.054.174.15
6 Tomáš HolubTomáš Holub
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 2 4.05 3.914.053.954.054.03x3.99
7 Ondřej UherOndřej Uher
AK ZlínAK Zlín
06 8 4.01 3.833.823.943.944.01xx
8 Vladislav ŠeďaVladislav Šeďa
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 6 3.78 3.503.713.773.77x3.78x
9 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 4 3.69 3.153.693.393.690.00.00.0
10 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 17 3.67 3.67xx3.670.00.00.0
11 Martin JagošMartin Jagoš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 15 3.66 x3.513.663.660.00.00.0
12 David MarčíkDavid Marčík
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 3 3.64 3.35x3.643.640.00.00.0
13 Jan ŠišákJan Šišák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 7 3.53 3.153.473.533.530.00.00.0
14 Daniel BárDaniel Bár
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
07 1 3.26 x3.262.743.260.00.00.0
15 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 16 3.20 3.013.203.113.200.00.00.0
16 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 14 3.19 2.802.993.193.190.00.00.0
17 František ŽákFrantišek Žák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 12 3.10 2.903.093.103.100.00.00.0
18 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 20 2.88 2.88xx2.880.00.00.0
19 Erik MičutkaErik Mičutka
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
07 5 2.80 xx2.802.800.00.00.0
Simon VyskočilSimon Vyskočil
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 9 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mara GrivaMara Griva
LatviaLatvia
89 2 6.26 6.116.136.216.216.236.226.26
2 Lucia Vadlejch-SlaničkováLucia Vadlejch-Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 5 6.18 6.066.166.186.186.024.64x
3 Tatiana HolovchukTatiana Holovchuk
UkraineUkraine
96 3 6.05 x5.866.056.056.02x6.02
4 Jessie GainesJessie Gaines
United StatesUnited States
90 1 5.97 5.845.855.975.975.795.87x
5 Oleksandra LevchenkoOleksandra Levchenko
UkraineUkraine
99 4 5.67 5.415.57-5.575.67--
6 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 5.62 5.225.315.535.535.445.625.55
7 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 10 5.37 5.275.295.375.375.365.235.27
8 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 8 5.36 4.905.285.365.365.12xx
9 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 6 5.31 5.315.275.155.310.00.00.0
10 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 9 5.01 x4.625.015.010.00.00.0
11 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 7 4.91 4.614.774.914.910.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4 5.29 5.055.295.035.290.00.00.0
2 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 4.82 4.584.82x4.820.00.00.0
3 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 4.39 x4.394.134.390.00.00.0
4 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 4.14 4.14x4.134.140.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 15 5.25 5.255.055.035.255.094.925.17
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 14 4.88 4.704.754.884.884.684.714.67
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 13 4.33 4.054.184.254.254.304.154.33
4 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 5 4.30 x4.304.234.304.034.084.17
5 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 10 4.13 3.81x4.134.133.533.803.78
6 Eliška HonsováEliška Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 12 4.12 xx4.124.123.87xx
7 Ema ŠvachováEma Švachová
AK ZlínAK Zlín
05 8 3.95 x3.953.793.95xxx
8 Anna HrozováAnna Hrozová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 4 3.93 3.93x3.603.933.423.463.77
9 Simona HorákováSimona Horáková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 3 3.86 3.653.863.573.860.00.00.0
10 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 7 3.72 3.173.583.723.720.00.00.0
11 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 6 3.70 3.483.703.693.700.00.00.0
12 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 3.69 x3.273.693.690.00.00.0
13 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1 3.23 3.23xx3.230.00.00.0
Sára ZapletalováSára Zapletalová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 9 DNS
Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 11 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára RafajováKlára Rafajová
AK ZlínAK Zlín
06 7 4.40 4.35--4.35x4.224.40
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 4.06 3.904.063.674.063.863.823.75
3 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 9 4.00 xx4.004.003.43x3.64
4 Daniela HabartováDaniela Habartová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 2 3.95 3.493.953.553.953.613.453.49
5 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová
AK ZlínAK Zlín
07 6 3.73 3.673.423.603.673.653.703.73
6 Klára MozgvováKlára Mozgvová
AK ZlínAK Zlín
06 4 3.57 x3.573.523.57xx3.27
7 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3 3.42 3.383.373.013.383.283.423.29
8 Linda ZatloukalováLinda Zatloukalová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
07 10 3.05 3.052.822.623.052.782.94x
9 Natálie NedomováNatálie Nedomová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 5 2.98 2.98xx2.980.00.00.0
10 Vanessa VaňkováVanessa Vaňková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 8 2.83 2.56x2.832.830.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav HráčekLadislav Hráček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3 3.79 3.793.723.213.790.00.00.0
2 Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 12 3.54 3.443.403.543.540.00.00.0
3 Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 7 3.42 3.043.423.303.420.00.00.0
4 Jan KeprtJan Keprt
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 5 3.35 3.352.913.333.350.00.00.0
5 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 9 3.29 3.293.163.243.290.00.00.0
6 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 6 3.23 2.852.393.233.230.00.00.0
7 Jakub HorákJakub Horák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 2 3.20 3.202.993.023.200.00.00.0
8 Jan VečeřaJan Večeřa
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3.18 3.123.182.853.180.00.00.0
9 Michal JurčaMichal Jurča
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 4 3.16 3.153.162.363.160.00.00.0
10 Daniel RafajaDaniel Rafaja
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 10 2.96 2.842.912.962.960.00.00.0
11 Viktor ColViktor Col
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 1 2.95 2.752.952.712.950.00.00.0
12 Petr PavelecPetr Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 8 2.80 2.522.802.732.800.00.00.0
13 Jan StackeJan Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 11 2.50 2.442.272.502.500.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
AK ZlínAK Zlín
08 8 4.18 4.004.014.184.180.00.00.0
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 11 3.89 3.863.893.713.890.00.00.0
3 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 5 3.35 3.303.353.213.350.00.00.0
4 Klára AndrýskováKlára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 1 3.29 3.143.253.293.290.00.00.0
5 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 4 3.27 3.273.273.103.270.00.00.0
6 Nikol CholastováNikol Cholastová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 3 3.16 3.002.973.163.160.00.00.0
7 Klára KužmováKlára Kužmová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 6 2.80 2.602.782.802.800.00.00.0
8 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel Vyškov_Orel Vyškov_
11 2 2.45 2.452.122.242.450.00.00.0
9 Lucie ŠtouračováLucie Štouračová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 10 2.42 2.322.422.402.420.00.00.0
10 Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 7 2.34 2.292.342.212.340.00.00.0
Celkem 10 závodníků