Back

 / Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2019)

Skok daleký - Junioři

(so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 7 6.14 0.0
2 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5 6.11 0.0
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 6.08 0.0
4 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 5.87 0.0
5 Lukáš JandákLukáš Jandák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 2 5.76 0.0
6 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 1 5.59 0.0
7 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3 5.50 0.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 14 6.58 0.0
2 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 13 6.38 0.0
3 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 10 6.10 0.0
4 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 5.69 0.0
5 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 9 5.48 0.0
6 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 1 5.43 0.0
7 Vojtěch FialaVojtěch Fiala
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
02 8 5.33 0.0
8 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 5.29 0.0
9 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 4.85 0.0
10 Jáchym ŠťovíčekJáchym Šťovíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 4.52 0.0
11 Max PsotiakMax Psotiak
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 4.33 0.0
Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 DNS
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 DNS
Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 7 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 23 5.78 0.0
2 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 22 5.52 0.0
3 Jakub HorákJakub Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 21 5.40 0.0
4 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1 5.29 0.0
5 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 20 5.16 0.0
6 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 17 4.93 0.0
7 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 9 4.90 0.0
8 Jan KazdaJan Kazda
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 6 4.80 0.0
9 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 18 4.56 0.0
10 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 19 4.51 0.0
11 Marek NezdaraMarek Nezdara
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 16 4.46 0.0
12 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 4.45 0.0
13 Jan DrbolaJan Drbola
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 4.30 0.0
14 Aleš MoravecAleš Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 8 4.28 0.0
15 Daniel HavlíkDaniel Havlík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 4.19 0.0
16 Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 15 4.06 0.0
17 Matěj MaršíkMatěj Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 3.94 0.0
18 Adam DubenAdam Duben
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 3.63 0.0
19 Štěpán HoldaŠtěpán Holda
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4 3.63 0.0
MS Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 24 5.74 0.0
MS Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 25 6.05 0.0
Kryštof HoralKryštof Horal
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 5 DNS
Jan JarolímekJan Jarolímek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 14 NM
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 26 NM
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 2.2.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3 4.63 0.0
2 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 2 4.51 0.0
3 Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 4.11 0.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 2.2.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 5.62 0.0
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 5.18 0.0
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 5.05 0.0
4 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 14 4.95 0.0
5 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 11 4.73 0.0
6 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 12 4.72 0.0
7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 10 4.66 0.0
8 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 4.64 0.0
9 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 4.59 0.0
10 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 4.56 0.0
11 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 4.52 0.0
12 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 4.32 0.0
13 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 4.27 0.0
14 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5 4.09 0.0
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 13 5.02 0.0
Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 50 5.32 0.0
2 Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 48 5.13 0.0
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 38 5.03 0.0
4 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 49 5.00 0.0
5 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 44 4.98 0.0
6 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 41 4.89 0.0
7 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 9 4.81 0.0
8 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 10 4.60 0.0
9 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 33 4.59 0.0
10 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 37 4.52 0.0
11 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 45 4.51 0.0
12 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 39 4.50 0.0
13 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 35 4.48 0.0
14 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 4.48 0.0
15 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 29 4.47 0.0
16 Johanka NovotnáJohanka Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 34 4.46 0.0
17 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 28 4.45 0.0
18 Eliška HýblováEliška Hýblová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 4.43 0.0
19 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 25 4.37 0.0
20 Vendula PavelkováVendula Pavelková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
05 32 4.36 0.0
21 Anna BleptováAnna Bleptová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 43 4.33 0.0
22 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 27 4.32 0.0
23 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 14 4.31 0.0
24 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 40 4.30 0.0
25 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 36 4.26 0.0
26 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 4.22 0.0
27 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 30 4.20 0.0
28 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 16 4.12 0.0
29 Karla CikánkováKarla Cikánková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 22 4.08 0.0
30 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 17 4.08 0.0
31 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 23 4.01 0.0
32 Adéla ČernovskáAdéla Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 3.87 0.0
33 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 20 3.84 0.0
34 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 24 3.82 0.0
35 Adéla VernerováAdéla Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 15 3.79 0.0
36 Adéla BobkováAdéla Bobková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 21 3.75 0.0
37 Dagmar JuhásováDagmar Juhásová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 7 3.68 0.0
38 Barbora DuždováBarbora Duždová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 3.62 0.0
39 Tereza ProvazníkováTereza Provazníková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 12 3.48 0.0
40 Michaela BauerováMichaela Bauerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 3.41 0.0
41 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 3.07 0.0
MS Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 42 4.24 0.0
MS Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 26 4.31 0.0
MS Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 31 4.03 0.0
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 DNS
Erika KlimováErika Klimová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 19 DNS
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 47 DNS
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 46 DNS
Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 18 NM
Sára ŠírováSára Šírová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 13 NM
Celkem 50 závodníků