Back

 / Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2019)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 06.91
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.28
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.35
4 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.60
5 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 07.62
6 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 07.65
7 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 08.04
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Damian SZTEJKOWSKIDamian SZTEJKOWSKI 00 LKS PolkowiceLKS Polkowice 8 07.02
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.34
3 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.39
4 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.41
5 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.56
6 Daniel KolářDaniel Kolář 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 07.69
Pavel MacháčekPavel Macháček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 DNS
Jan EfflerJan Effler 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 06.91
2 Damian SZTEJKOWSKIDamian SZTEJKOWSKI 00 LKS PolkowiceLKS Polkowice 8 07.02
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.28
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.34
5 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.35
6 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.39
7 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.41
8 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.56
9 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.60
10 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 07.62
11 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 07.65
12 Daniel KolářDaniel Kolář 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 07.69
13 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 08.04
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Pavel MacháčekPavel Macháček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 DNS
Jan EfflerJan Effler 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 06.94
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.26
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.32
4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.42
5 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.43
6 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.46
7 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.57
8 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 07.62
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.22
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.26
3 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.30
4 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.40
5 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.48
6 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.56
7 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.56
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.24
2 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.50
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.58
4 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 07.89
5 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.05
Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
MS Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 07.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.40
2 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.60
3 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.08
4 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.20
5 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.66
Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.31
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.55
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.06
4 Petr KučeraPetr Kučera 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 08.07
Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
MS Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.37
2 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.56
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.57
4 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.78
5 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 07.81
6 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 7 08.32
7 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.24
2 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.31
3 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.37
4 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.40
5 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.50
6 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.55
7 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.56
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.57
9 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.58
10 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.60
10 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.60
12 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.78
13 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 07.81
14 Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 07.85
15 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 07.89
16 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.05
17 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.06
18 Petr KučeraPetr Kučera 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 08.07
19 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.08
20 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.20
21 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 7 08.32
22 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.53
23 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.66
Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.44
2 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 07.97
3 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.18
4 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.29
5 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.71
6 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.09
7 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.58
2 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.16
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.33
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.40
5 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.52
6 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.65
7 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.30
2 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.35
3 Vojtěch FulkaVojtěch Fulka 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.58
4 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.65
5 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.69
6 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.00
MS Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.69
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.48
3 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.54
4 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.56
5 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.61
6 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.70
7 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81
Adam ReslerAdam Resler 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.45
2 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.89
3 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.91
4 Jan DrbolaJan Drbola 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.93
5 Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.94
6 Leoš VálekLeoš Válek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.54
MS Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.02
2 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.04
3 Matěj BradáčMatěj Bradáč 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.54
4 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.63
5 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.84
6 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.32
Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.44
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.58
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.69
4 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.75
5 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 07.97
6 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.98
7 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.02
8 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.04
9 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.16
10 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.18
11 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.29
12 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.30
13 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.33
14 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.35
15 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.40
16 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.45
17 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.48
18 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.52
19 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.54
19 Matěj BradáčMatěj Bradáč 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.54
21 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.56
22 Vojtěch FulkaVojtěch Fulka 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.58
23 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.61
24 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.63
25 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.65
25 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.65
27 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.69
28 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.70
29 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.71
30 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81
31 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.84
32 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.89
33 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.91
34 Jan DrbolaJan Drbola 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.93
35 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.94
35 Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.94
37 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.00
38 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.09
39 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.22
40 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.32
41 Leoš VálekLeoš Válek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.54
Adam ReslerAdam Resler 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.33
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.60
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.67
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 07.85
5 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.06
6 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.07
7 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.20
8 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.30
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.16
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.42
3 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.45
4 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.47
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.55
6 Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.84
7 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.85
8 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 09.11
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.86
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.99
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.05
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.11
5 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.32
6 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 08.41
7 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.46
8 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.79
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.89
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.30
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.43
4 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.80
5 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.87
6 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.89
7 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.08
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.16
3 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.43
4 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.84
5 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.19
6 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.06
2 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.83
3 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.91
4 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.04
5 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.48
Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ: 162.6
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.89
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.06
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.08
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.16
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.30
6 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.43
6 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.43
8 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.80
9 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.83
10 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.84
11 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.87
12 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.89
13 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.91
14 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.04
15 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.10
16 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.19
17 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.38
18 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.48
Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DQ

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.21
2 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.41
3 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.88
4 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.94
5 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.65
6 Veronika PröllerováVeronika Pröllerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.79
Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 DNS
MS Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.48
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.61
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.84
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.87
5 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.02
6 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.46
7 Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.81
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.26
2 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.58
3 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.74
4 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.90
5 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.94
6 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.96
7 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.24
8 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.36
2 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.59
3 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.85
4 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 08.94
5 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.98
6 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.18
7 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.37
8 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.28
2 Paulina CimbalistaPaulina Cimbalista 06 Krokus LesznoKrokus Leszno 7 08.91
3 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 09.08
4 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.13
5 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.18
6 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.27
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.85
2 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.86
3 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.06
4 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.08
5 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.26
6 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.32
7 Kristýna SolnickáKristýna Solnická 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.77
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.43
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.48
3 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.74
4 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.77
5 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.14
6 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.62
MS Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.37
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.53
3 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.87
4 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 08.88
5 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.92
6 Anna LannenAnna Lannen 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.16
7 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.50
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.74
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.91
4 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.92
5 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.20
6 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.23
7 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.21
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.26
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.28
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.31
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.36
6 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.37
7 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.41
8 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.43
9 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.48
9 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.48
11 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.50
12 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.53
13 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.58
14 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.59
15 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.61
16 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.74
16 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.74
16 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.74
19 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.77
20 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.84
21 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.85
21 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.85
23 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.86
24 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.87
24 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.87
26 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.88
26 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 08.88
28 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.90
29 Paulina CimbalistaPaulina Cimbalista 06 Krokus LesznoKrokus Leszno 7 08.91
29 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.91
31 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.92
31 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.92
33 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.94
33 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.94
33 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 08.94
36 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.96
37 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.98
38 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.02
39 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.06
40 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 09.08
40 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.08
42 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.13
43 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.14
44 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.15
45 Anna LannenAnna Lannen 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.16
46 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.18
46 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.18
48 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
48 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.20
50 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.23
51 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.24
52 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.26
53 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.27
54 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.30
55 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.32
56 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.37
57 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.40
58 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.46
59 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.49
60 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.60
61 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.62
62 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.65
63 Kristýna SolnickáKristýna Solnická 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.77
64 Veronika PröllerováVeronika Pröllerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.79
65 Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.81
Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 DNS
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.18
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.23
3= Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.23
3= Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.23
5 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.40
6= Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.45
6= Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.45
8 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.46
Poznámky:
Latislavová Eliška - 08,232 Hýblová Eliška - 08,235 Richterová Kateřina - 08,235
Celkem 8 závodníků