Back

 / Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.75
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.11
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.26
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.29
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.66
MS Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.85
MS Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.05
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 UkrainaUkraina 8 07.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.90
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.68
3 Pavel HrdýPavel Hrdý 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.88
Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DQ
MS Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.28
MS Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.07
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.06
MS Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.94
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 06.98
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.25
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.29
5 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.33
6 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.41
7 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.51
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.13
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.36
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.43
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.12
MS Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.19
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.06
MS Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 3 07.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.98
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.19
3 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.37
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.45
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.82
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
MS Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.20
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.72
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.89
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.93
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 06.97
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.16
7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.20
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.21
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.21
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.25
4 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 07.31
5 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.35
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.36
7 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.36
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 2.2.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.88
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.06
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.07
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.07
5 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.09
6 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.15
7 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.20
8 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1 07.21
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.98
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 07.09
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.18
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.22
5 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.26
6 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.27
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.28
Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.30
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.33
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.37
4 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.43
5 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 07.44
6 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 07.48
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.30
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.30
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.39
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.39
5 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 07.44
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 07.60
MS Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.06
MS Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05
2 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.27
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.29
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.35
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.40
6 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.77
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 07.19
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.21
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.23
4 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.77
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.86
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 DNS
MS Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.65
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.16
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.33
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 07.50
4 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 07.68
MS Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.14
MS Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 07.85
Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.08
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 07.17
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.20
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.28
5 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.42
6 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.44
7 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.52
8 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.59
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.53
2 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.61
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.69
4 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.70
5 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 07.79
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 07.82
Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 2.2.2019 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.21
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.21
3 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.29
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.30
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.31
6 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.39
7 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.47
Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.09
2 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.47
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.73
5 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.87
MS Adam PaškoAdam Paško 03 Naša atletikaNaša atletika 8 08.03
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.23
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.45
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 07.70
4 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.77
5 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.06
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.21
MS Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 3 07.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.50
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.64
3 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.14
MS Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 07.77
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.75
MS Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.30
MS Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.25
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.56
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.75
4 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.81
5 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 07.96
MS Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.65
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.28
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.65
3 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.71
4 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 07.73
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.72
MS Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.28
David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.57
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.84
3 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.97
4 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.02
MS Ĺubomír BujnaĹubomír Bujna 00 Naša atletikaNaša atletika 8 08.04
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.35
MS Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.68
MS Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.77
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.77
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.93
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.08
5 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.11
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.15
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.46
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.54
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.57
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.72
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.73
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.80
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.03
7 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.16
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.20
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.20
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.37
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.39
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.55
5 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.15
Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Zuzana MoravcováZuzana Moravcová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.58
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.96
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.22
4 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.39
5 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 09.06
Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.63
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.71
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.14
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.35
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 08.15
Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.71
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.85
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.60
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.18
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.31
MS Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.37
MS Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.21
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.35
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.54
4 Zuzana MoravcováZuzana Moravcová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.84
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.90
MS Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.15
Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.64
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.94
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.33
4 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.60
5 Anetta WinterováAnetta Winterová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.88
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.33
MS Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.68
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.82
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.10
3 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.27
4 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.37
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.81
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.97
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.77
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.82
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.48
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.65
MS Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.89
MS Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.13
MS Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.08
MS Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 08.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.88
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.21
3 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.71
4 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.90
5 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 09.27
6 Klára PallováKlára Pallová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.37
MS Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.45
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.63
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.73
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.74
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.79
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.88
6 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.12
7 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.15
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.31
2 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.32
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.43
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.64
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.80
Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 DNS
Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.33
2 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.59
3 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.68
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.99
MS Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.60
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.77
MS Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.88
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.23
3 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.44
4 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.54
5 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.74
6 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.99
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.07
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.41
3 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 09.09
MS Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.75
MS Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.72
MS Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.10
MS Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.38
2 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.73
3 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.89
4 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.14
MS Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.89
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.10
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.06
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.41
4 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.62
5 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.96
6 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 09.16
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.10
2 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.36
3 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.81
4 Lucie ŠmolíkováLucie Šmolíková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.15
MS Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.66
MS Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.16
MS Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.37
2 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.50
3 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.50
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.52
5 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.60
6 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.66
7 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.20
MS Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.32
2 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.52
3 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.63
4 Lucie KřenováLucie Křenová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.07
MS Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.23
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.79
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DQ
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.26
2 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.39
Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
MS Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.78
MS Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.06
MS Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.85
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.98
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.99
4 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.10
5 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.23
6 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.25
7 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.30
8 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.36
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.34
2 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.36
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.36
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.39
5 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.43
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.47
7 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.48
Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 2.2.2019 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.75
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.85
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.99
4 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.07
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.09
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.11
7 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.24
Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků