Back

 / Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.66
MS Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.83
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.36
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.49
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.02
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.13
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.05
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.01
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.52
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.50
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.58
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.63
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
MS Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 6 22.05
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.48
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.53
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.76
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.03
5 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.32
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.93
2 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.06
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.57
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.71
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.05
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.16
3 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.23
Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.25
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.71
3 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.79
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.11
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.28
Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 DNS
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 UkrainaUkraina 4 24.11
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.07
MS Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.50
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.86
MS Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 21.84
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.87
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.08
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.64
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.05
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.11
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.14
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.65
MS Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.10
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.82
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.84
MS David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 22.69
MS Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.80
MS Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 23.10
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.81
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.08
MS Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.46
MS Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.55
MS Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.35
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.05
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.13
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 23.34
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 23.36
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 23.85
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.30
2 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.62
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.71
MS Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.12
MS Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.26
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.57
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.02
3 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.37
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.99
MS Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.84
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.53
2 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.45
3 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.72
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 23.40
MS Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.81
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.22
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.88
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.24
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.29
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.52
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.16
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.45
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.21
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.33
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.85
MS Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.14
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.73
2 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.98
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.66
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.66
MS Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.99
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.68
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.92
3 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.65
Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.25
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.85
2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 23.89
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.94
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.42
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.70
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.22
2 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.87
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.82
4 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.14
5 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.36
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 24.26
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.80
3 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.86
4 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.03
5 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.15
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.24
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 24.49
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.30
4 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 25.85
5 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.33
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.01
2 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.31
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.31
4 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 28.29
5 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 28.59
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.09
2 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.58
3 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.68
4 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.25
Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.22
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.32
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.39
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.12
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.88
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.03
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.21
MS Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.47
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.93
MS Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.72
MS Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.58
MS Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.09
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.41
3 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.63
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.74
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.72
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.79
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.11
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.61
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 27.30
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.62
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.82
3 Alice BoučkováAlice Boučková 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 28.28
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.93
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SoukalováTereza Soukalová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.23
Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Šárka HinzováŠárka Hinzová 78 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 4 DQ
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.27
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.93
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.18
MS Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.50
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.02
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.15
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.82
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
MS Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.47
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.35
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.56
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 26.15
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.18
MS Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 26.08
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.30
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.07
MS Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 25.95
MS Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.40
MS Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Naša atletikaNaša atletika 6 25.84
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.45
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.57
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.64
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.89
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 26.94
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.27
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.42
MS Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 26.82
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.67
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.03
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.29
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.98
Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.37
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.26
2 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.29
3 Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 28.78
MS Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.42
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.87
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.68
Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.06
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.93
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 6 DNS
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.10
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.62
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.00
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.19
MS Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 25.96
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.05
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.25
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.28
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.66
MS Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 26.97
MS Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.58
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.30
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.76
3 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 27.00
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28.16
MS Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.49
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.42
2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 27.24
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.27
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 27.93
Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.10
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.50
3 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.62
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.79
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.38
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.70
2 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.96
Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.68
MS Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.77
MS Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 27.98
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
MS Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 28.53
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.01
2 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.73
3 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 28.90
MS Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.30
MS Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.03
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.43
2 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.64
3 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 29.02
Patricie ŽídkováPatricie Žídková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.32
2 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.83
3 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 29.13
4 Michaela FantováMichaela Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 30.21
5 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 30.92
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.19
2 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.79
3 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 30.61
4 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 30.91
Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků