Back

 / 5. halová středa

Jablonec nad Nisou (6. 2. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.01
1= Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.01
3 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 PolskoPolsko 07.02
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.07
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.25
6 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.27
7 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.31
8 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.35
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.27
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.36
3= Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.41
3= David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.47
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
7 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.54
8 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.53
2 Jakub StraubeJakub Straube 02 PolskoPolsko 07.54
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.55
4 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
5 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.62
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
7 Ljubomyr PelekhLjubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.53
2 Aleksandr KurekAleksandr Kurek 03 PolskoPolsko 07.54
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.57
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.70
6 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.76
7 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.83
1= Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.83
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
4 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.98
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.00
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.13
7 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 95 AC KameniceAC Kamenice 08.15
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.08
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.24
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.29
4 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.35
5 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.51
6 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.90
7 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.19
2 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.84
3 Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.29
4 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.75
5 Filip KlazarFilip Klazar 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.88
6 Ondřej BouchalOndřej Bouchal 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.92
7 Vít ŠléglVít Šlégl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.28
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.99
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.09
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.25
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.37
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.41
7 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.52
8 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.56
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.42
2 Ljubomyr PelekhLjubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
4 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.76
5 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03
6 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 95 AC KameniceAC Kamenice 08.16
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.00
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.50
4 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.63
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.83
7 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.87
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.99
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.00
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.01
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.01
5 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 PolskoPolsko 07.02
6 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.07
7 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.09
8 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.25
8 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.25
10 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.27
10 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.27
10 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
13 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.31
14 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.35
15 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.36
16 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.37
17 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.41
17 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
17 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.41
20 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.42
21 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.47
22 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
22 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
24 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.50
25 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.52
26 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.53
26 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.53
28 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.54
28 Jakub StraubeJakub Straube 02 PolskoPolsko 07.54
28 Aleksandr KurekAleksandr Kurek 03 PolskoPolsko 07.54
31 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.55
32 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
32 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
32 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.56
35 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.57
36 Ljubomyr PelekhLjubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
37 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
38 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
39 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.62
40 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
40 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.63
42 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64
43 Ljubomyr PelekhLjubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
44 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.70
45 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.76
45 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.76
47 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
48 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.83
48 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.83
48 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.83
51 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.87
52 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
53 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.98
54 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.00
55 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03
56 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.08
57 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.13
58 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 95 AC KameniceAC Kamenice 08.15
59 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 95 AC KameniceAC Kamenice 08.16
60 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.19
61 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.24
62 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.29
63 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.35
64 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.51
65 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.84
66 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.90
67 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
68 Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.29
69 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.75
70 Filip KlazarFilip Klazar 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.88
71 Ondřej BouchalOndřej Bouchal 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.92
72 Vít ŠléglVít Šlégl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.28
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.75
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.80
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 07.84
5 Karolina Samiel-TalarKarolina Samiel-Talar 04 PolskoPolsko 08.00
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.06
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.09
8 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.25
2 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.39
4 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.40
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.50
6 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 08.59
7 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 08.70
8 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.80
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 08.29
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.32
3 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.40
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
5 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
6 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
7 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
8 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.67
2 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.68
3 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.71
4 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.78
5 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.82
6 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.03
7 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.11
Tereza MasarykováTereza Masaryková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.39
2 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.79
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.88
4 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.96
5 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.99
6 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.15
7 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.16
8 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.50
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.04
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.19
3 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.30
4 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.46
5 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.58
6 Amélie DoubkováAmélie Doubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.65
7 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.88
8 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.11
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.62
2 Amelia SadowskaAmelia Sadowska 05 PolskoPolsko 08.90
3 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.04
4 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.13
5 Ulrike HiltchelUlrike Hiltchel 52 PolskoPolsko 09.61
6 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.67
7 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.07
8 Tereza GecseováTereza Gecseová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.41
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.85
2 Karolina Samiel-TalarKarolina Samiel-Talar 04 PolskoPolsko 08.09
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
6 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
7 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73
Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.75
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.80
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 07.84
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.85
6 Karolina Samiel-TalarKarolina Samiel-Talar 04 PolskoPolsko 08.00
7 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.06
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.09
8 Karolina Samiel-TalarKarolina Samiel-Talar 04 PolskoPolsko 08.09
10 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.17
11 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.25
12 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
13 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 08.29
14 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.32
15 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
16 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.39
16 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.39
16 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
19 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.40
19 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.40
21 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
22 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
23 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.50
24 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
25 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
26 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 08.59
27 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.62
28 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
29 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.67
30 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.68
31 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
32 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 08.70
33 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.71
33 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.71
35 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73
36 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.78
37 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.79
38 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.80
39 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.82
40 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.88
41 Amelia SadowskaAmelia Sadowska 05 PolskoPolsko 08.90
42 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.96
43 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.99
44 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.03
45 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.04
45 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.04
47 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.11
48 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.13
49 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.15
50 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.16
51 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.19
52 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.30
53 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.46
54 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.50
55 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.58
56 Ulrike HiltchelUlrike Hiltchel 52 PolskoPolsko 09.61
57 Amélie DoubkováAmélie Doubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.65
58 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.67
59 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.88
60 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.07
61 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.11
62 Tereza GecseováTereza Gecseová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.41
Tereza MasarykováTereza Masaryková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS