Back

 / Mezinárodní mítink

Lipsko (9. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 3 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.14
Celkem 1 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 5 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.25
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.29
6 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.13
Celkem 1 závodníků
Rozběh 7 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.90
Celkem 1 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.84
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.10
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.63
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.30
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.29
Celkem 1 závodníků
Finále (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.62
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.12
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.12
Celkem 1 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 2 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.54
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 6 (so, 9.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC Brno JAC Brno  09.15
Celkem 1 závodníků