Back

 / Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (9. 2. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.59
2 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.73
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.98
MS Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.01
5 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.15
6 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 08.41
7 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.46
8 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 7 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 7 08.29
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.45
3 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.39
4 Tadeáš BufkaTadeáš Bufka 05 AK MostAK Most 5 09.65
5 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 8 09.70
6 Jakub FousekJakub Fousek 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 10.02
Šimon PoplužníkŠimon Poplužník 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.17
2 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 08.43
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 8 08.74
4 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.76
5 Michal HodaMichal Hoda 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.15
6 Martin KasalMartin Kasal 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.48
7 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 10.90
Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.57
2 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.25
3 Sebastian ŽidekSebastian Židek 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.71
4 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.00
5 Marek VomáčkaMarek Vomáčka 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.56
Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.57
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.59
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.73
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.98
5 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.01
6 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.15
7 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.17
8 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.25
9 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 7 08.29
10 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 08.41
11 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 08.43
12 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.45
13 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.46
14 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 7 08.48
15 Sebastian ŽidekSebastian Židek 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.71
16 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 8 08.74
17 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.76
18 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.00
19 Michal HodaMichal Hoda 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.15
20 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.39
21 Martin KasalMartin Kasal 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.48
22 Marek VomáčkaMarek Vomáčka 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.56
23 Tadeáš BufkaTadeáš Bufka 05 AK MostAK Most 5 09.65
24 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 8 09.70
25 Jakub FousekJakub Fousek 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 10.02
26 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 10.90
Šimon PoplužníkŠimon Poplužník 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 DNS
Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.58
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.91
3 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.14
4 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.21
5 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 7 08.25
6 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.27
7 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.35
8 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 8 08.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 4 08.30
2 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 5 08.62
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 08.75
4 Jan ZajíčekJan Zajíček 06 ASK DěčínASK Děčín 7 08.98
5 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.19
6 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 09.35
7 Jakub KřehlaJakub Křehla 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 09.35
Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 6 08.26
2 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.00
3 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.22
4 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 7 09.51
5 Richard SmutnýRichard Smutný 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.90
6 Štěpán PlevaŠtěpán Pleva 07 AK BílinaAK Bílina 3 09.95
7 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 5 10.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 08.98
2 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.23
3 Damian VaňkátDamian Vaňkát 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.34
4 Oliver FojtíkOliver Fojtík 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 09.48
5 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.87
6 Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.92
7 Alexandr Sebast AntošAlexandr Sebast Antoš 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 10.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.77
2 Jan ZajíčekJan Zajíček 06 ASK DěčínASK Děčín 1 09.17
3 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.22
4 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.25
5 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 6 09.38
6 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.84
7 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 07 AK BílinaAK Bílina 3 11.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KřehlaJakub Křehla 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 09.03
2 David BílekDavid Bílek 07 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 3 09.25
3 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 4 09.40
4 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 10.06
5 Pavel PocPavel Poc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 10.58
6 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 6 08.26
2 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.77
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 08.98
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.00
5 Jakub KřehlaJakub Křehla 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 09.03
6 Jan ZajíčekJan Zajíček 06 ASK DěčínASK Děčín 1 09.17
7 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.22
7 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.22
9 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.23
10 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.25
10 David BílekDavid Bílek 07 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 3 09.25
12 Damian VaňkátDamian Vaňkát 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.34
13 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 6 09.38
14 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 4 09.40
15 Oliver FojtíkOliver Fojtík 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 09.48
16 Dalibor JiříkDalibor Jiřík 07 AK MostAK Most 7 09.51
17 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.84
18 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.87
19 Richard SmutnýRichard Smutný 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.90
20 Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.92
21 Štěpán PlevaŠtěpán Pleva 07 AK BílinaAK Bílina 3 09.95
22 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 10.06
23 Alexandr Sebast AntošAlexandr Sebast Antoš 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 10.42
24 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 5 10.50
25 Pavel PocPavel Poc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 10.58
26 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.62
27 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 07 AK BílinaAK Bílina 3 11.13

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.13
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.28
3 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.51
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.66
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 08.68
6 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 08.77
7 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 08.87
Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.21
MS Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.35
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.61
4 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.84
5 Barbora VelitšováBarbora Velitšová 04 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 8 08.90
6 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 6 09.54
7 Magdaléna TauškováMagdaléna Taušková 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.68
8 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 05 AK BílinaAK Bílina 7 10.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.21
2 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.66
3 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 3 08.87
4 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 09.09
5 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 09.31
6 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 1 09.59
7 Aneta LoudováAneta Loudová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.91
8 Eliška HejnováEliška Hejnová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.28
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.58
3 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 08.81
4 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.85
5 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 08.88
6 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 7 09.03
7 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 6 09.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.63
2 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 5 08.90
3 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 3 08.98
4 Karolína VackováKarolína Vacková 05 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 7 09.07
5 Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.17
6 Kateřina SkálováKateřina Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.29
7 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.46
2 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.84
3 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 08.94
4 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.97
5 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 1 10.17
Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Anna ProsickáAnna Prosická 04 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.21
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.21
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.28
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.35
5 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.46
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.58
7 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.61
8 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.63
9 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.66
10 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 08.81
11 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.84
11 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.84
13 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.85
14 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 3 08.87
15 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 08.88
16 Barbora VelitšováBarbora Velitšová 04 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 8 08.90
16 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 5 08.90
18 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 08.94
19 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.97
20 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 3 08.98
21 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 7 09.03
22 Karolína VackováKarolína Vacková 05 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 7 09.07
23 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 09.09
24 Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.17
25 Kateřina SkálováKateřina Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.29
26 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 09.31
27 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 6 09.43
28 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 6 09.54
29 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 1 09.59
30 Magdaléna TauškováMagdaléna Taušková 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.68
31 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.78
32 Aneta LoudováAneta Loudová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.91
33 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 1 10.17
34 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 05 AK BílinaAK Bílina 7 10.48
35 Eliška HejnováEliška Hejnová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.59
Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Anna ProsickáAnna Prosická 04 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 4 08.59
2 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.84
3 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 08.90
4 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.98
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2 09.00
6 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.11
7 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.15
8 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.17
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 4 08.56
2 Anika BuckAnika Buck 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.36
3 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.50
4 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 5 09.58
5 Nela HrkalováNela Hrkalová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.91
6 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.96
7 Magdaléna HolcováMagdaléna Holcová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.45
8 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 10.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.10
2 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.25
3 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.39
4 Stella TrčkováStella Trčková 07 AK MostAK Most 1 09.48
5 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.48
6 Veronika SklenářováVeronika Sklenářová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.63
7 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10.03
8 Aneta CejthamerováAneta Cejthamerová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.27
2 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.28
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.45
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 5 09.56
5 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.69
6 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.73
7 Anna PortováAnna Portová 07 AK BílinaAK Bílina 1 09.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.98
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 09.08
3 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.15
4 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.39
5 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 7 09.78
6 Vladimíra ŠmídováVladimíra Šmídová 07 AK ŽatecAK Žatec 3 09.78
7 Tereza KoblasováTereza Koblasová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.75
2 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 09.03
3 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.25
4 Alžběta BidrmanováAlžběta Bidrmanová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 09.46
5 Kristýna KloubováKristýna Kloubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.66
6 Adéla LukešováAdéla Lukešová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 10.37
7 Magdalena TrtkováMagdalena Trtková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.92
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 4 08.56
2 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.75
3 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.98
4 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 09.03
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 09.08
6 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.10
7 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.15
8 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.25
8 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.25
10 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.27
11 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.28
12 Anika BuckAnika Buck 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.36
13 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.39
13 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.39
15 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.45
16 Alžběta BidrmanováAlžběta Bidrmanová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 09.46
17 Stella TrčkováStella Trčková 07 AK MostAK Most 1 09.48
17 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.48
19 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.50
20 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 5 09.56
21 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 5 09.58
22 Veronika SklenářováVeronika Sklenářová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.63
23 Kristýna KloubováKristýna Kloubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.66
24 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.69
25 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.73
26 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 7 09.78
26 Vladimíra ŠmídováVladimíra Šmídová 07 AK ŽatecAK Žatec 3 09.78
28 Anna PortováAnna Portová 07 AK BílinaAK Bílina 1 09.85
29 Nela HrkalováNela Hrkalová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.91
30 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.96
31 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10.03
32 Aneta CejthamerováAneta Cejthamerová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.13
33 Tereza KoblasováTereza Koblasová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.16
34 Adéla LukešováAdéla Lukešová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 10.37
35 Magdaléna HolcováMagdaléna Holcová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.45
36 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 10.87
37 Magdalena TrtkováMagdalena Trtková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.92