Back

 / 6. halová středa

Jablonec nad Nisou (13. 2. 2019)

60 m překážek - Muži

(st, 13.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
2 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 11.06
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři

(st, 13.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.55
2 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.12
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.13
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(st, 13.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.67
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.14
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.39
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci

(st, 13.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.45
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.15
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(st, 13.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.98
2 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.34
Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(st, 13.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.03
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 13.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.39
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.54
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.81
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 13.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.42
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.69
3 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.86
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.39
2 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.42
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.54
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.69
6 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.81
7 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.86
8 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.90
9 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09

60 m překážek - Dorostenky

(st, 13.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.37
1= Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
4 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.90
5 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.09
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(st, 13.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.43
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.59
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.75
4 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.12
5 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.32
6 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.33
7 Agata KaczorAgata Kaczor 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.35
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(st, 13.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.91
2 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.52
3 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.58
4 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 12.78
Celkem 4 závodníků