Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.69
2 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.07
3 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.25
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.29
5 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.29
6 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.32
7 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.05
2 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.10
3 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.14
4 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.53
5 Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.57
6 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.74
7 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SokolDavid Sokol 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 08.86
2 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.33
3 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.92
MS Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.73
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 07.68
MS Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.43
Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.14
MS David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.92
MS Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 8 08.44
MS Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.91
MS Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.95
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.98
MS Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.79
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.87
MS Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.69
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.23
MS Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.75
MS Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.34
MS Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.43
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 07.68
3 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.69
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.70
5 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.73
6 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.91
7 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.92
8 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.95
9 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.98
10 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.05
11 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.07
12 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.10
13 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.14
13 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.14
15 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.23
16 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.25
17 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.29
17 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.29
19 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.32
20 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.34
20 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.34
22 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 8 08.44
23 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.53
24 Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.57
25 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.69
26 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.74
27 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.75
28 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.79
29 David SokolDavid Sokol 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 08.86
30 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.87
31 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.89
32 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.00
33 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.33
34 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.92
Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.60
2 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.03
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.04
4 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.10
5 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.10
6 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.12
7 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.19
Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.81
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.58
3 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 08.69
4 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 08.84
5 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.92
6 Adam BrumlAdam Bruml 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.97
7 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.25
8 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.79
2 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.94
3 Adam BrumlAdam Bruml 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.18
4 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.47
5 David BlackýDavid Blacký 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.84
6 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.51
7 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.53
MS Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.60
2 Michal BalínMichal Balín 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.97
3 Filip AichingerFilip Aichinger 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.99
4 Antonín MolnárAntonín Molnár 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.13
5 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.49
6 Jiří TesárekJiří Tesárek 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.47
MS Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.22
MS Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.26
2 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.71
3 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.85
MS Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 1 09.31
MS Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.06
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.13
Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.76
2 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.13
3 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.18
4 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.54
5 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.73
6 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 10.06
7 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 08.67
2 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.99
3 Daniel VondrašDaniel Vondraš 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.74
4 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.91
MS Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.13
MS Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.04
MS Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.79
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.56
3 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 08.67
4 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.76
5 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.94
6 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.99
6 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.99
8 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.04
9 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.06
10 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.13
10 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.13
10 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.13
13 Adam BrumlAdam Bruml 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.18
13 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.18
15 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.22
16 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.26
17 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 1 09.31
18 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.47
19 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.54
20 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.60
20 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.60
22 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.71
23 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.73
24 Daniel VondrašDaniel Vondraš 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.74
25 David BlackýDavid Blacký 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.84
26 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.85
27 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.91
28 Michal BalínMichal Balín 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.97
29 Filip AichingerFilip Aichinger 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.99
30 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 10.06
31 Antonín MolnárAntonín Molnár 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.13
32 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.45
33 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.49
34 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.51
35 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.53
36 Jiří TesárekJiří Tesárek 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.47
Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.39
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.52
3 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.89
4 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.98
5 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.09
6 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.21
7 Eva HošťálkováEva Hošťálková 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 09.95
8 Eliška ZpěvákováEliška Zpěváková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.30
2 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.98
3 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.09
4 Eva SvobodováEva Svobodová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.36
5 Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 09.36
6 Pavla KřížováPavla Křížová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.63
7 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.71
8 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.60
2 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.70
3 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.90
4 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.95
5 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.20
6 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.27
7 Jana MlezivováJana Mlezivová 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.96
8 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.62
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.66
3 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.80
4 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.03
5 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.14
6 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.15
7 Lenka KotalováLenka Kotalová 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 09.60
8 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.79
2 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.90
3 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.02
4 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.18
5 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.30
6 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.48
7 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.62
MS Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.80
2 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.81
3 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 08.92
4 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.93
5 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.96
6 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.35
7 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.61
8 Valerie VeseláValerie Veselá 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 17.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 08.29
MS Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 08.39
MS Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.35
MS Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.11
MS Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.03
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 08.65
MS Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.08
MS Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 17.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.66
MS Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.37
MS Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.03
MS Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.75
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.48
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.23
MS Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.44
MS Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.73
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.96
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.03
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.08
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.11
5 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 08.29
6 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.30
7 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.35
8 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.37
9 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.39
9 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 08.39
11 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.44
12 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.52
13 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.60
14 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.62
15 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 08.65
16 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.66
16 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.66
18 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.70
19 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.73
20 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.75
21 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.79
22 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.80
22 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.80
24 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.81
25 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.89
26 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.90
26 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.90
28 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 08.92
29 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.93
30 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.95
31 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.96
32 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.98
32 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.98
34 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.02
35 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.03
35 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.03
37 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.09
37 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.09
39 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.14
40 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.15
41 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.18
42 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.20
43 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.21
44 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.23
45 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.27
46 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.30
47 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.35
48 Eva SvobodováEva Svobodová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.36
48 Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 09.36
50 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.48
50 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.48
52 Lenka KotalováLenka Kotalová 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 09.60
53 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.61
54 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.62
55 Pavla KřížováPavla Křížová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.63
56 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.65
57 Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.68
58 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.71
59 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.81
60 Valerie VeseláValerie Veselá 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.91
61 Eva HošťálkováEva Hošťálková 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 09.95
62 Jana MlezivováJana Mlezivová 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.96
63 Eliška ZpěvákováEliška Zpěváková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.18
64 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.21

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.20
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.30
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.52
4 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.52
5 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.56
6 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.58
7 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.62
8 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.13
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.26
3 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.49
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.56
5 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.75
6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.81
7 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.89
8 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.01
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.24
2 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.00
3 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.12
4 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.30
5 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.78
6 Valérie HradováValérie Hradová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.98
7 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.05
MS Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.30
2 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.97
3 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.68
4 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.69
5 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.72
6 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.81
7 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.37
8 Anna MaščákováAnna Maščáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.71
2 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.08
3 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.09
4 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.23
5 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.49
6 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.96
7 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.87
2 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.51
3 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.63
4 Štěpánka DoubkováŠtěpánka Doubková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 09.68
5 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.05
6 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.26
Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.26
2 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.68
3 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.76
4 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.77
5 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.78
6 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.41
MS Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.75
MS Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.61
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.32
3 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.76
4 Magdalena SkálováMagdalena Skálová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 10.17
5 Michaela WittmannováMichaela Wittmannová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.53
6 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.78
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.92
2 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.11
3 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.55
4 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.61
5 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 09.76
6 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.95
7 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.52
2 Vanesa ŠperlováVanesa Šperlová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.78
3 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 09.80
4 Natálie ŠvíkováNatálie Švíková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 09.81
5 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.81
6 Eva PolanskáEva Polanská 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 09.93
7 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.32
2 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.35
3 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.41
4 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.54
5 Adéla ŽeníškováAdéla Ženíšková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 09.95
6 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.33
7 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.53
8 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.72
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.24
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.30
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.61
4 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.71
5 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.75
6 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.87
7 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.90
8 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.92
9 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.97
10 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.00
11 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.08
12 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.09
13 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.11
14 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.12
15 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.23
16 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.26
17 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.30
18 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.32
18 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.32
20 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.35
21 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.41
22 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.49
23 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.51
23 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.51
25 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.52
26 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.54
27 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.55
28 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.61
29 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.63
30 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.68
30 Štěpánka DoubkováŠtěpánka Doubková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 09.68
30 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.68
33 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.69
34 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.72
35 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.76
35 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.76
35 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 09.76
38 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.77
39 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.78
39 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.78
39 Vanesa ŠperlováVanesa Šperlová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.78
42 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 09.80
43 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.81
43 Natálie ŠvíkováNatálie Švíková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 09.81
43 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.81
46 Eva PolanskáEva Polanská 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 09.93
47 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.95
47 Adéla ŽeníškováAdéla Ženíšková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 09.95
49 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.96
50 Valérie HradováValérie Hradová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.98
51 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 10.00
52 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.05
52 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.05
54 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.07
55 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.09
56 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.11
57 Magdalena SkálováMagdalena Skálová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 10.17
58 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.26
59 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.33
60 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.37
61 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.41
62 Michaela WittmannováMichaela Wittmannová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.53
62 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.53
64 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.72
65 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.78
66 Anna MaščákováAnna Maščáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.28
Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS