Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.59
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.07
3= Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.20
3= Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.20
5 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.89
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.99
7 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.17
8 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 10.80
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.87
2 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 11.41
MS Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.88
MS Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 09.38
MS Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.32
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.65
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.14
MS Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.09
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.14
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.59
3 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.07
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.20
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.20
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 09.38
7 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.65
8 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.87
9 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.88
10 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.89
11 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.99
12 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.17
13 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.32
14 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 10.80
15 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 11.41
16 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.09

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.56
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.01
3 Petr KřesťanPetr Křesťan 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.26
4 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.76
5 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.88
6 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.78
7 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.78
8 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.13
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.68
MS Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.99
MS Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.51
MS Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.43
MS Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.83
MS Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.83
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.56
3 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.99
4 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.01
5 Petr KřesťanPetr Křesťan 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.26
6 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.76
7 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.88
8 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.68
9 Tomáš ŽákTomáš Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.78
9 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.78
11 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.13
12 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.21
13 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.43
14 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.51

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.02
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.25
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.34
4 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.35
5 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.45
6 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.48
7 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.54
8 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.10
2 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.46
3 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.47
4 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.75
5 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.18
6 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.21
7 Karolína ČernáKarolína Černá 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 11.73
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.54
2 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.69
3 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.74
4 Nikola KřížkováNikola Křížková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.51
MS Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 09.20
MS Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.33
Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Poznámky:
Paverová - DQ - pravidlo 168.7
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.51
MS Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 10.45
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.66
MS Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.40
MS Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.15
MS Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.49
Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
MS Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.69
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.75
MS Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 10.02
MS Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.49
MS Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.40
MS Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.70
MS Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.35
MS Michaela SalayováMichaela Salayová 05 MalackyMalacky 2 09.93
Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.02
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 09.20
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.25
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.34
5 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.35
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.40
7 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.45
8 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.48
9 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.49
10 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.51
11 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.54
12 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.66
13 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.69
14 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.70
15 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.75
16 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 MalackyMalacky 2 09.93
17 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 10.02
18 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.10
19 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.15
20 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.33
21 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.35
22 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 10.45
23 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.46
24 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.47
25 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.49
26 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.54
27 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.69
28 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.74
29 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.75
30 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.18
31 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.21
32 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.40
33 Karolína ČernáKarolína Černá 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 11.73
34 Nikola KřížkováNikola Křížková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.51
35 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 20.66
Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.12
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 11.43
3 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.55
4 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.09
5 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.45
6 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.49
7 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.78
8 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 14.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 11.53
2 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.93
3 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.02
4 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.25
5 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.26
6 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 13.50
7 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.61
8 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.67
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.58
MS Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.90
MS Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.42
MS Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.31
MS Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.41
MS Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 12.74
MS Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 12.64
MS Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 12.10
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.31
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.41
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.12
4 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 11.43
5 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 11.53
6 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.55
7 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.90
8 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.09
9 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 12.10
10 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.42
11 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.45
12 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.58
13 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 12.64
14 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 12.74
15 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.93
16 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.02
17 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.25
18 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.26
19 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.49
20 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 13.50
21 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.61
22 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.67
23 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.78
24 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 14.50